Czego słuchasz pisząc tego posta?

  • Rozpoczynający wątek Bercik899
  • Data rozpoczęcia
Aaa przedstawię Wam pewien dokument, jeden z moich ulubionych, który mówi o spełnianiu swoich marzeń, tych podróżniczych, ale nie tylko - to także wyjątkowe doświadczenie osobowościowe, tzn. relacji z ludźmi, tak Nam dalekimi i obcymi. Młodzi faceci z Polski realizują marzenia, polecam -->


Dużo fajnej muzyki, dokument nagrany na luzie i co najważniejsze możemy poznać niezwykłe miejsce, oceaniczną wyspę Pitcairn, najbardziej oddalony punkt na ziemi! Zapraszam! Dla wtajemniczonych co oglądną --> nie wiem jak Wy, ale ja bym się napił z piratem Pawlem w jego "a'la barze" , ależ to byłoby przeżycie :D .

[Ps. Film jest w języku polskim i napisami - samo się wszystko dostosowuje ;>]

Serdecznie polecam ok_:)


/// Ps. Nie wiem dlaczego ktoś wcześniej usunął tego posta, czyżby naruszał jakiś pkt regulaminu? Jeśli tak, proszę skasować ponownie i podać wykładnie. Wstawiam ponownie :) . ///
 
Ubolewam, że odwołano już wykupione koncerty sióstr Lovell, ale rozumiem obecne regulacje w związku z wirusem, pozwolę sobie załączyć linka jednej z nich:
(muzyka od 00:00 od 01:33)


Polecam także inne utwory sióstr Lovell, tutaj już w komplecie! Mam nadzieję, że w końcu uda mi się tam dotrzeć, jak przywrócą koncert w innym terminie :p .

Larkin Poe - Bleach blonde bottle blues

Larkin Poe - Mississippi


Pozdrawiam i dobrej niedzieli Wam ;) .
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
od *a* do *Z*

TWOJA GŁUPOTA nie zna granic dla tego *A*od dziś niema kasowania kont na 3 dni i zakładania nowych na własne potrzeby jeśli wprowadzisz kasację konta i upłynie trzy dni to po nawet 4 nie wrócisz do poprzedniego będziesz miała prawo wyboru dokonać konta na którym chcesz gre kontynuować dalej ,to taka informacja dla mulciaków pokroju Ewelinka
zastanów się szybko na jakim
koncie chcesz grać?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? wybierz tylko jedno z 40stu
 
Do góry