Czy iść do TWT?

Czy iść do TWT?


  • W sumie głosujących
    24
Bez HIV-a lepiej się w tym środowisku nie pokazywać. Musicie puszować lany w opór do inhiba, potem szybki nashor i izi life Essasito free LP Boost.
 

*** A ***

Blada Twarz
Ja chętnie dołacze do twt. Wszystko wtedy do pionu postawie. Od razu sie poszczają ze strachu mulciaki, bo praktycznie znam tu każdą osobe i wiem kto co ma na sumieniu. A tego paleciarza od razu ban na forum. I zakaże wymiany kasowe na światach za wyjątkiem mojej osoby. I zbanuje pół westa. Armie kakaraknów do usunięcia mam
I Lenka jeszcze mi za to zapłaci poprzez 9999 bryłek na miesiąc. Pokaże wam kto tu rządzi. Skończą sie czasy izi. Od teraz bedzie hardy. TAK!
Głosujcie na mnie! Pomoge wam.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Tyle, że stawka miesięczna wynosi coś w granicach 1000-1500 "baryłek", tak więc ten tego, trochę mniej niż 9999 ;)
 
Ja chętnie dołacze do twt. Wszystko wtedy do pionu postawie. Od razu sie poszczają ze strachu mulciaki, bo praktycznie znam tu każdą osobe i wiem kto co ma na sumieniu. A tego paleciarza od razu ban na forum. I zakaże wymiany kasowe na światach za wyjątkiem mojej osoby. I zbanuje pół westa. Armie kakaraknów do usunięcia mam
I Lenka jeszcze mi za to zapłaci poprzez 9999 bryłek na miesiąc. Pokaże wam kto tu rządzi. Skończą sie czasy izi. Od teraz bedzie hardy. TAK!
Głosujcie na mnie! Pomoge wam.
pal wroty dalej, nikt o tobie nie pamiętał i bez ciebie te ostatnie czasy na tw były lepsze
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
pal wroty dalej, nikt o tobie nie pamiętał i bez ciebie te ostatnie czasy na tw były lepsze
Ebola ,ona zawsze jest jak A*LI BABA * i 40 aligatorów ,ciekawe co by zrobiła ze swoimi mulciakami zostając w TW ,pewnie by ich mianowała na swoich zastemców ale tylu w TW nie potrzeba ludzi
Nie można pozwolić by kadry przerastały ilość graczy ::P
 

DeletedUser33737

Gość
Gość
masz byc niezależny , jak taki bedziesz to bedzie glos oddawany na ciebie
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
temat brzmi czy iść do TWT
zacznijcie od rekrutacji a jak spełnicie wymagania to nawet nie zapytacie czy iść ok_:) będziecie biegać ale nie jak fantazje ;)
 
Do góry