Czy jesteś zadowolony z wprowadzanych nowości?

Zaznacz w ankiecie


  • W sumie głosujących
    66
Status
Zamknięty.
Zadam pytanie do zaledwie garstki graczy będących tutaj na forum. Proszę Was o uczestnictwo w ankiecie, nie trzeba się wypowiadać.

Proszę nasz support o przesłanie danych do InnoGames.
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Pytanie w ankiecie postawione zbyt ogólnie, nie wiemy czy chodzi o zmiany od początku powstania TW, czy o zmiany w ostatnim czasie.
Muszę przyznać, że kiedyś gra była bardziej intuicyjna, bez wielu setów, teraz można się w tym pogubić, jednakże wiele zmian jest jak najbardziej na plus, jak chociażby dodanie prac i możliwość ich wykonywania od pewnego poziomu.. Nie można jednoznacznie określić całej pracy InnoGames jako "dobre" lub "złe zmiany", myślę że każdą zmianę powinniśmy rozważać osobno.
Jest to gra free to play, taka była od początku i jest to ogromny plus, że twórcy mimo spadku popularności, potrafią stanąć na głowie, aby utrzymać całe to przedsięwzięcie.
 
Jakbym się pytał o zmiany z przed 5 lat (gdzie jeszcze było w miarę w porządku) to bym to zaznaczył w ankiecie.

To pytanie natomiast tyczy się ostatnich czasów, a nawet bym śmiał rzec, ostatnie 3 lata zmian, a dokładnie nieróbstwa i chodzenie na łatwiznę.
 

*** A ***

Blada Twarz
Pytanie w ankiecie postawione zbyt ogólnie, nie wiemy czy chodzi o zmiany od początku powstania TW, czy o zmiany w ostatnim czasie.
Muszę przyznać, że kiedyś gra była bardziej intuicyjna, bez wielu setów, teraz można się w tym pogubić, jednakże wiele zmian jest jak najbardziej na plus, jak chociażby dodanie prac i możliwość ich wykonywania od pewnego poziomu.. Nie można jednoznacznie określić całej pracy InnoGames jako "dobre" lub "złe zmiany", myślę że każdą zmianę powinniśmy rozważać osobno.
Jest to gra free to play, taka była od początku i jest to ogromny plus, że twórcy mimo spadku popularności, potrafią stanąć na głowie, aby utrzymać całe to przedsięwzięcie.

Chłopie, 99% ludzi żyje chwilą, a nie tym co było kiedyś, powinieneś od razu skojarzyć przesłanie, że post się tyczy obecnej sytuacji, a nie czasów ery banana łupanego.
Prawie każda rzecz wprowadzana przez inno niesie tylko niezadowolenie i nerwy, dlatego non stop apeluje do graczy, by grali na luzie i nie bawili się w moralizowanie w stylu a'la speedy postulaty pierdaty o naprawianie czegoś czego w życiu nie naprawią.

wzgl aktualki:
pomysł jest po prostu idiotyczny, bo nawet gdy ktoś po czasie zmądrzeje i odblokuje opcję sprzedaży na targu, to tego towaru może już nie być... bo część kont wygaśnie, część sprzeda w handlarzu a pozostali będą je kisić do kolekcji ehhh.... ale jest nadzieja, nowa aktualizacja daje obrazeczek za 200 bryłek, brawo!

Śmieszą mnie te stare dinozaury, że mimo upadku gry jeszcze by chcieli w całe to zbieractwo sie bawić.
SPRZEDAĆ DO ŻYDA!!! i odczepić sie od gry. i na leczenie isć na wirusa bo za dużo gracie
Moje zdanie jest już totalnie inne niż kiedyś, kiedy to jeszcze był sens walczyć o zmiany na lepsze, kiedy to graczy było sporo, kiedy jeszcze przygody były fajne i 14 k ludzi na serwie (wspominając klondike) teraz MAM WYWALONE NA TE GRE i wy nie wiem kiedy zmadrzejecie aby przestać wreszcie płakać jak źle jest w tej grze. Po prostu nauczcie sie olewać wszystko i wrzuccie na zasrany luz bo pisanie bez końca jak fatalnie jest w tej grze NIC NIE ZMIENI!

Sami sobie grobową deske walicie idąc na nowy serwer pl 26.
 
Zmiany pod kątem rozwoju gry w ciągu ostatnich 3 lat -> bitwy HTML5

nic więcej nie zostało zmienione... dodawanie setów za hajs to nie zmiany a tylko możliwość zarobku na podtrzymanie serwerów
już wielokrotnie wałkowany temat, firma leje na graczy sikiem prostym - nic nie wskóramy postami na forum polskim i nie oszukujmy się, nawet bojkotu się nie da przeprowadzić bo nie zgadasz ludzi by nagle przestali wchodzić i płacić hajs
 
Ja wiem, że nic nie wskóramy. Już to doświadczyłem osobiście. Proszę tylko o rzetelne uczestnictwo w ankiecie i aby nasza administracja przesłała wynik do siedziby InnoGames.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Oni mieli problem żeby przesłać petycję pod którą podpisało się 150+ graczy, a co dopiero coś takiego :/
Nie mieli problemu a raczej nie chciało się denerwować szefa firmy jakimiś polaczkami buntującymi się przeciw spierdolonej polityki firmy
 
Szczęść Boże o każdej porze

moje zdanie tutaj na temat jest nie istotne .

Jak będę chciał wyrazić swoje zdanie na ten temat i na każdy temat to jedynie udziale informacje przez oficjalne zgłoszenie przez support .
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Nowy świat nowe perspektywy.. może część graczy wróci z uwagi na to że ma to być podobno ostatni świat jaki wystartuje, gra jeszcze nie umarła i ma dobre perspektywy i podoba się graczom, gdyż ciągle cieszy się grywalnością, być może społeczność wymiera, ale walki fortowe i przygody to dla wielu wciąż dobra zabawa.
 
Wszelkie rozważania nie mają większego sensu...
Zgadzam się w całej rozciągłości z Zetką

Ja obecnie gram bo szkoda mi konta - Jestem sentymentalny
Nie zależy mi na tym już aby ta gra się rozwijała w dobrą czy zła stronę
Nawet do tej pustyni na dakocie się już przyzwyczaiłem

Dobrze, że jest Zetka, jest z kim kasę wymienić chociaż
Psioczycie tak na dziewczynę a bez niej w czarnej dupie byście byli :D
 
Nowy świat nowe perspektywy.. może część graczy wróci z uwagi na to że ma to być podobno ostatni świat jaki wystartuje, gra jeszcze nie umarła i ma dobre perspektywy i podoba się graczom, gdyż ciągle cieszy się grywalnością, być może społeczność wymiera, ale walki fortowe i przygody to dla wielu wciąż dobra zabawa.


Ostatni świat ? Co ty mówisz nie zabija się dojnej krowy.
 
Nawaho mial bys ostatni, pozniej Ohio mial byc ostatni, do czasu az znajda sie ludzie ktorzy beda inwestowac hajsik, co rok bedzie nowy swiat. Wystarczy zrobic wyprzedaż 4 ( w tym roku może wiecej ) setów za brylki chwile po starcie świata i juz hajs sie zgadza ;)
 
Problem leży w typach co pracują za granicą i zarabiają więcej.
Dla nich wydać na TW tyle i tyle nie stanowi problemu.
Do póki te cepy pracujące na obcy kapitał nie zrozumieją tego i owego, dopóty będą nowe światy powstawać :)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Problem leży w typach co pracują za granicą i zarabiają więcej.
Dla nich wydać na TW tyle i tyle nie stanowi problemu.
Do póki te cepy pracujące na obcy kapitał nie zrozumieją tego i owego, dopóty będą nowe światy powstawać :)
jak już to są to cepy nie wiedzące co robić z pieniędzmi XD. Serio zarabiam dość sporo pieniędzy (nie jest to jakiś mega wielki poziom w stylu 100 000 złotych miesięcznie ale takie wyrównane) i dla mnie wydanie 1000 złotych na TW nie byłoby żadnym problemem ale nie robie tego, bo jest to po prostu debilne. Serio po co mam inwestować w grę, która wymiera i ciągnie tylko z powodu totalnego P2W skoro moge je przeznaczyć na lepsze jedzenie lub oszczędzić na coś (chociażby komputer lub samochód). Ba już wolałbym wydać 10 000 złotych na mikrotransakcje w pierdzielonym CS:GO bo przynajmniej wiem, że gra pociagnie jeszcze przez długi okres czasu niż poświęcić 500 złociszy na tą grę, w którą gram chyba tylko z sentymentu.
 
Chłopie, 99% ludzi żyje chwilą, a nie tym co było kiedyś, powinieneś od razu skojarzyć przesłanie, że post się tyczy obecnej sytuacji, a nie czasów ery banana łupanego.
Prawie każda rzecz wprowadzana przez inno niesie tylko niezadowolenie i nerwy, dlatego non stop apeluje do graczy, by grali na luzie i nie bawili się w moralizowanie w stylu a'la speedy postulaty pierdaty o naprawianie czegoś czego w życiu nie naprawią.

wzgl aktualki:


Śmieszą mnie te stare dinozaury, że mimo upadku gry jeszcze by chcieli w całe to zbieractwo sie bawić.
SPRZEDAĆ DO ŻYDA!!! i odczepić sie od gry. i na leczenie isć na wirusa bo za dużo gracie
Moje zdanie jest już totalnie inne niż kiedyś, kiedy to jeszcze był sens walczyć o zmiany na lepsze, kiedy to graczy było sporo, kiedy jeszcze przygody były fajne i 14 k ludzi na serwie (wspominając klondike) teraz MAM WYWALONE NA TE GRE i wy nie wiem kiedy zmadrzejecie aby przestać wreszcie płakać jak źle jest w tej grze. Po prostu nauczcie sie olewać wszystko i wrzuccie na zasrany luz bo pisanie bez końca jak fatalnie jest w tej grze NIC NIE ZMIENI!

Sami sobie grobową deske walicie idąc na nowy serwer pl 26.

I tu ja się też wypowiem :)

Mimo że nie chce mi się zbytnio pisać.

Tak zgadzam się. Inno ma wy.. na nas, tworząc 500 serverów. Na ch.. to się pytam ? czy nie było by lepiej mieć więcej graczy na mniejszej ilości? Ale nie, bo nasi debilni gracze jeszcze postacie tworzą na tych nowych serverach to daje Inno do myslenia :) A na serverze 1023 będzie 2 graczy to inno da im promocję na bryłki x300 % by kupili haha. żenada się zrobiła z tą grą. kiedyś było lepiej. Kasacja ma tu sens. Zaczynam znowu o niej myśleć.
 
hahaha Cieszcie się grą jaka jest.
Chcecie zachęcić ludzi do nie logowania się, do nie kupowania bryłek, do nie grania, do nie zakładania postaci na nowszych światach, ale kto wam broni?
Po co chcecie ratować tą grę "po swojemu"? Ta gra pociągnie jeszcze kilka ładnych lat, i tyle starczy.
Chcecie co? aby wasze postacie przeszły na waszych wnuków, by ta gra była wieczna itd, byście się nie nudzili, no ale po co?
To planujecie grać w jakąś grę całe życie? To dobrze że są wprowadzane takie "nowości" bo przynajmniej szybciej można wbić poziom np.
Kiedyś to bardzo długo się wbijało... ech..

Ogłaszam konkurs dla społeczności the west.
Kto uważa że gra zdycha i mu się nudzi, niech zrobi mi przelew na dowolnym świecie na którym mam postać.
Konkurs jest bardzo prosty. Robisz wszystko by zarobić jak najwięcej, a potem wysyłasz mi całą kasę przelewem.
I ty jesteś zadowolony/a i ja jestem zadowolony, a przecież trzeba sobie pomagać.. :)

Każda gra kiedyś upadnie, a the west jest tak już upchany, że te nowości ładuje się w niego na siłę.. Z drugiej strony, ludzie by narzekali jakby tych nowości nie było. np z jednej strony "zabijacie tą grę nowościami" z drugiej pytają kiedy podniosą maksymalny poziom, aby jeszcze bardziej zrobić różnicę między graczami co niedawno zaczęli przygodę z the west, a pijawkami co narzekają na nowości, których zaiste wielce pragną... !oooooo!

Jakby ktoś miał problem z tym przelewem, przypominam że przelewy należy słać na nick: ★Kacper

i tutaj filmik dużo mówiący o naszej wspaniałej społeczności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry