Czy ktoś jeszcze ze starych graczy został?

  • Rozpoczynający wątek Unkass
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,
zastanawiam się czy wrócić do gry, jest ktoś jeszcze ze starych czasów?
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Niektórzy siedzą tu od roku 2009, jak choćby ja, ale to już chyba bliżej końca niż początku.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
W grze jestem od 2008 roku i nie kojarzę Ciebie unkass.
O jak stare czasy Ci chodzi?
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Pewnie chodzi mu o czasy SP i pierwszych fortów :D, Powiem Ci, że nie wielu zostało :/ ale pograć możesz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie chodzi mu o czasy SP i pierwszych fortów :D, Powiem Ci, że nie wielu zostało :/ ale pograć możesz.

Właśnie o to chodziło:p Szkoda, że mało kto dotrwał do dziś:)

PS. Ja Ciebie też Harlion:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31256

Gość
Gość
jam jest 2k8 ale raczej nikt mnie nie pamięta z powodu wielu nicków ::DD: chociaż może ktoś z s1 kto w V był jak zaczynały się forty pamięta
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
PS. Ja Ciebie też Harlion:)

Może byłeś u wroga :)
Ja większość starej kariery przesiedziałem w SAA :)

Większość osób skończyło grę po aktualizacji do v.2.
Pozostało jeszcze kilku weteranów :) niestety to już garstka ::(:
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Spróbuj chwilę pograć i sam zobaczysz czy Cię wciągnie jak tak to pozapraszaj starych graczy ;)
 

DeletedUser14688

Gość
Gość
W grze jestem od 2008 roku i nie kojarzę Ciebie unkass.


No to Hari musi Ci pamięć siadać:I:, bo ten kto w miare aktywnie grał w zeszłej dekadzie za czasów _SP_ to pamięta Unkass-a. Ja pamiętam bo akurat wysoko w rankingach ogólnym i pojedynków się trzymał.
Nie wiem czy ze wzajemnością bo akurat ja byłem w V (GT) w tych czasach .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Saa

pif paf ta gra juz sie kończy,to nie to samo co na początku...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem dawno temu głównie na św. 10, ale również na 1. Teraz postanowiłem odświeżyć sobie trochę grę i może zostanę na dłużej. Czy coś się jeszcze na tym świecie dzieje - czy są jakieś bitwy fortowe, walki sojuszów itd., czy tylko pusto i głucho?
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Bitwy? Niby są, emocje jak podczas gry w chińczyka. Kostka decyduje czy trafisz wroga.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sam wróciłem do gry w lipcu, a tak to grałem na św. 2 pod nickiem Monowiec. Przyznam, że ciężko było mi się odnaleźć w wersji 2.0, a na forum widze jeszcze znajome twarze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to Hari musi Ci pamięć siadać:I:, bo ten kto w miare aktywnie grał w zeszłej dekadzie za czasów _SP_ to pamięta Unkass-a. Ja pamiętam bo akurat wysoko w rankingach ogólnym i pojedynków się trzymał.
Nie wiem czy ze wzajemnością bo akurat ja byłem w V (GT) w tych czasach .

Ze wzajemnością Menstos, nie pamietam tylko w którym dokładnie mieście byłeś w -V-. Teraz też są takie zaciekłe walki jak między SP V i SAA? V jeszcze istnieje?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć Unkass ;;) dobrze widzieć starych przeciwników.
 

DeletedUser14688

Gość
Gość
Ze wzajemnością Mentos, nie pamietam tylko w którym dokładnie mieście byłeś w -V-. Teraz też są takie zaciekłe walki jak między SP V i SAA? V jeszcze istnieje?

-V- Ghost Paradise

Cieszę się, że pamiętasz lata lecą a pamięć zostaje. V i SAA zjednoczył się w jeden sojusz, który walczy ze wspólnym wrogiem :)

Cześć Unkass ;;) dobrze widzieć starych przeciwników.

No i kolejna legenda TW, której nikomu nie trzeba przedstawiać :)
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Jeszcze paru zostało ale niektórzy mają urlopy ;;)
 
Do góry