Czy ktoś jeszcze ze starych graczy został?

  • Rozpoczynający wątek Unkass
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13128

Gość
Gość
Jak dobrze poszukacie to znajdziecie starych graczy jeszcze została nas garstka na s1 ;)
 

DeletedUser3112

Gość
Gość
Dziękuję za zaproszenie do Croatoan, ogii.

Było to moje pierwsze miasto na S1, do którego wstąpiliśmy razem z Dehumanizzerem. Wyszliśmy z niego obaj po niezaakceptowaniu przez nas postawy i zachowania Anufii, a potem - jeżeli dobrze pamiętam, Triglav zarzucił nam szpiegowanie na rzecz SP - kompletna bzdura, ale ja pamiętam tę historię. Było to tuż przed zbanowaniem Dehumanizzera (wtedy jednego z najlepszych pojedynkowiczów), co dało do myślenia.

Historycznie też jedynie Unkass (który nas przyjął obu do Ghost Town) i Krwawa Mary (Croatoan) zachowali się na poziomie.

Powrót do Croatoan jest niemożliwy, byłby niehonorowy.

Ale powodzenia. Ja na S1 założyłem postać ponownie jedynie dla zabawy, przypominam sobie dawne, fajne czasy, włącznie z nieoficjalnym forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój okres kariery to wybuch popularności fortów i kształtowanie strategii walk fortowych. Ja głównie siedziałem w fortach, w pojedynkach zazwyczaj "lamiłem" i nie bawiłem się w nie... Wówczas miało to piękny klimat, dowodzenie Vendetty było na kanałach IRC, ba nawet do dziś mam w ulubionych zakładki do tych chatów (tylko, że dziś chaty są puste), potem zaczęło się to przenosić na spikerię. Pamiętam do dziś jak podczas bitwy fortowej, podczas wolnej chwili do kolejnej rundy, biegłem do pokoju z TV obok, bo był finisz biegu Kowalczyk podczas Olimpiady w Vancouver... hehe

Edit:
do Apophis:
ja oczywiście nie byłem członkiem pierwszego składu Croatoan, po widocznej dacie mojej rejestracji na forum widać, ze jestem o rok "młodszy". Ale około 2011 roku powstała inicjatywa aby odnowić Croatoan, które wówczas było niczym, trzymano je w sojuszu (ba, nie jestem pewien czy było ciagle w -V-) z sentymentu i postanowiono coś z nim zrobić. Na tym forum było nawet ogłoszenie, które napisałem, ale - jak widzę - skasowano ze starości ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12008

Gość
Gość
Hej hej! Właśnie takiego wątku szukałam.
Czy ktoś tu jeszcze mnie pamięta?
Szukam osób, które grały w latach 2008-2010 (s3, s7) lub udzielały się na tu na forum lub IRCu.
 

DeletedUser1144

Gość
Gość
Czy ktoś tu jeszcze mnie pamięta?
Szukam osób, które grały w latach 2008-2010 (s3, s7) lub udzielały się na tu na forum lub IRCu.

Hej, na wymienionych przez Ciebie światach nie grałem, ale pamiętam Ciebie z IRCa, ale tylko po nicku. Jak znajdę zapisy rozmów z kanału ogólnego to z przyjemnością je tutaj przytoczę. Przypomnimy sobie o czym dyskutowali Gracze na naszym kanale ;)
 
Hej hej! Właśnie takiego wątku szukałam.
Czy ktoś tu jeszcze mnie pamięta?
Szukam osób, które grały w latach 2008-2010 (s3, s7) lub udzielały się na tu na forum lub IRCu.
Janshi i John Ryba, WestBox. COCSOS robił chyba wtedy za księdza, prawda? ;)
Pamiętam cię głównie z forum, na s7 też grałem, choć na ciebie tam nie natrafiłem.
 
Hej hej! Właśnie takiego wątku szukałam.
Czy ktoś tu jeszcze mnie pamięta?
Szukam osób, które grały w latach 2008-2010 (s3, s7) lub udzielały się na tu na forum lub IRCu.

Udzielałem się wówczas na forum i pamiętam Cię. WestBox/IRC też powodują włączenie jakiejś lampki ::D:

Co u Ciebie słychać?
 

DeletedUser12008

Gość
Gość
Założyłam postać na Klondike, ale długo nie mogłam przyzwyczaić się do nowego interfejsu. Przyjaciół też już nie tak wielu :p
Nie wiem, to już nie to samo co kiedyś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem od 2014 średnio stary. Szukam głównie graczy z 15 z Klondike.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zaczynałem na s3 jako fusek1, potem na s7 jako fusek77 ;) Trochę latek za mną przy TW ;)
 

DeletedUser1175

Gość
Gość
Ja też od 2008 roku ;) I te ograniczenia 99 lvl, 120 lvl, a teraz 150

Grałem ze znajomymi z areny-albionu :) jak wprowadzili forty to była miazga :D Najpierw dowodzenie przez czat z pisaniem rozkazów,potem spikeria,która potrafiła w połowie bitwy wysiąść :)

A teraz... a teraz pykałem sobie na S21 i zaprosiłem znajomego. Wczoraj dostaliśmy bana za multikonto :) Fajnie, chyba pora pożegnać się z tą grą :)


Pierwsze bryły teżw 2008 poszły :)
 

DeletedUser154

Gość
Gość
Od samego początku z Neverlanderem ;) na s1 potem na s10 ;) i z ekipą z s10 spotkania w realu ::D:
Janshi kojarzę :) fusek, Frytex też, ale większość graczy już odeszła.
Moja postać nie została osunięta, bo rzadko, ale co jakiś czas się logowałam i przywracałam, chociaż miałam zamiar skończyć ;)
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Hej hej! Właśnie takiego wątku szukałam.
Czy ktoś tu jeszcze mnie pamięta?
Szukam osób, które grały w latach 2008-2010 (s3, s7) lub udzielały się na tu na forum lub IRCu.

Doskonale Ciebie pamiętam! :) Tyle, że już nie gram i nie planuję więcej wracać.
A jak Tobie podoba się nowy the west?
 

DeletedUser12008

Gość
Gość
Jej, jak miło :) (hmm, też grałam w Arenę Albionu...)

Cóż, teraz już przywykłam, ale gdy założyłam postać i zobaczyłam samouczek i ludzika spacerującego po mapie... To chciałam strzelić sobie w łeb ;)
Odczuwam pewną utratę klimatu, może przez zwiększenie jej popularności...
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
ja się w archeologa zabawię i podepnę pod temat, bo właśnie sobie robiłem porządki i jakiś starty XLS znalazłem, gdzie prowadziłem spis ile kto wpłacił na miasto. To była jesień roku 2008 :)
http://www.evernote.com/l/AOhZQpdRpLJIfpDuq2kVgvmPsJXtwxT6eOg/ link do screena, może ktoś z naprawdę starych graczy się odnajdzie na liście :-D
Onufry... Czy to ty?
Screen oczywiście ciekawy ;) Takie spisy to również w tym roku na classicu robili ;)
 
Do góry