Czy w czasie eventów należy wprowadzić dolny próg poziomu postaci podczas rekrutacji do Gali?

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika speedy911, 25. Wrz 2018.

Poleć tę stronę

?

Czy w czasie eventów należy wprowadzić dolny próg poziomu postaci podczas rekrutacji do Gali?

1. NIE

22 głos(ów)
    50,0%
  2. TAK - min. 30 lvl

5 głos(ów)
    11,4%
  3. TAK - min. 35 lvl

0 głos(ów)
    0,0%
  4. TAK - min. 40 lvl

2 głos(ów)
    4,5%
  5. TAK - min. 45 lvl

0 głos(ów)
    0,0%
  6. TAK - min. 50 lvl

13 głos(ów)
    29,5%
  7. Nie mam zdania na ten temat

2 głos(ów)
    4,5%
  1. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    7
    Zapraszam do oddawania głosów w ankiecie.

2. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    28
    Po jaki kij to, kiedy Gali jest dla wszystkich?

3. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    6
    Jestem za tym, aby nawet małe lvl miały szanse się dostać i dobrze się bawić na Gali :) .

4. Quariorr

Quariorr

Docenione treści:
    3
    Patrząc po tym ile osób się nie dostaje i jak szybko zapełnia się lista zapisanych graczy (podczas eventów) można byłoby zastanowić się nad zwiększeniem limitów do na przykład 200 vs 170. Wilk syty i owca cała... Przy obecnych standardach Gallifrey od poziomu 50 byłby w sumie ok - jeśli ktoś gra aktywnie, to nie jest problemem w miarę szybko dobić taki poziom, a utrudni to nieco życie mulciakom. :)

Lord Mateo98 lubi to.
  5. Selux

Selux

Docenione treści:
    17
    ja bym był za tym aby na gali zapisać się można było od min 90 lvl + , ograniczyłoby to multikonta , i nie dostawałyby się na walke konta stworzone typowo pod event a po evencie kasowane

Lord Mateo98 lubi to.
  6. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    81
    Na nie... co za pomysł wgl?

7. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    24
    na NIE, jest to bitwa dla każdego w grze, więc i dla 20 lvl

8. TrzmieXL

TrzmieXL Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Próg od 15 poziomu, albo możliwość postawienia postaci w danym sektorze mapy w zależności od poziomu. Jeśli 3/6/9 na lewych lub 1/4/7 na prawych basztach zajmowane są przez konta 5-10 poziom, to aż szlag mnie trafia.

9. Dollofdemise

Dollofdemise Blada Twarz

Docenione treści:
    1
    Oczywiście jestem ZA. Taka akcja w grze jak walka na Gali nie powinna być dla wszystkich - nie, nikogo nie dyskryminuje; w czasie eventów jest jakaś dziwna nadwyżka graczy mało lvl, gdzie mało widziałem takich graczy w ogóle w grze albo w bitwie o fort. Jak napisał Cpt. Bonsai "Jestem za tym, aby nawet małe lvl miały szanse się dostać i dobrze się bawić na Gali :) ." Małe lvl powinny grać nie tylko w czasie eventu i bawić się świetnie na Gali jak ty to ująłeś. Naprawdę w 1 tydzień lub 1,5tygodnia można wbić spokojnie 50lvl postaci. Tak da się, nawet nie trzeba dużo klikać ;) Choć i dla mnie 50lvl to za mało.

Większa liczba graczy na Gali niż 140vs120 byłaby chyba naprawdę bez sensu ale to tylko moje zdanie.

Lord Mateo98 lubi to.
  10. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    6
    Mimo, iż ankieta dotyczy stricte samego dostawania się na Gali podczas eventów, to nie określiłem czasu ich gry, także kierowałem te słowa do dostawania się na Gali niezależnie czy podczas eventu czy po za nim :) . A kombinatorzy zawsze będą, rykoszetem dostanie uczciwy gracz z małym lvl, który nie ma dość czasu na szybkie wbicie nawet tego 50, 60, 70 itp lvl :) .

11. Rachelek

Rachelek

Docenione treści:
    6
    wystarczy by nasi wiecznie nic nie robiący MISTRZOWIE GRY(!oooooo!)
    :DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

oprócz fusek77 - szanuje za podejście i rozumowanie tematu w sposób banalny - czyli tak jakby sufit ale z piwnicy na salony nie wyjdziesz :uuu)

Multikonta przecież łatwo jest wyłapać, tym bardziej kontrolując taką bitwe jak Gallifrey...
    Pamiętajmy jednak o tym, że niekoniecznie każdemu musiałoby to wyjść na dobre a zwykły Westowy zjadacz chleba taki jak ja i Ty - nie podbije "ceny", nie "pocukruje" ani tym bardziej nie "doda miodu"

Szanujmy bryłkarzy - płacą za to byśmy mogli za darmo poklikać flame!!

12. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    77
    Chyba nie rozróżniacie multikont od postaci zakładanych do zarobku, a taką formą zarobku jest też drop z loterii. Ten drugi rodzaj multikontem nie jest, natomiast jeśli sądzicie, że jakieś multikonta są to do nas napiszcie w tej sprawie.

Lord Mateo98 lubi to.
  13. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    7
    Tutaj jest właśnie problem, jeden gracz może jednocześnie brać udział w kilku bitwach o GALI, ale wiadomo, że tego nie da się ogarnąć i zamiast fajnej bitwy mamy stado chodzących (często stojących) zombie - psuje to rozgrywkę, a w kolejce czekają gracze aktywni, którzy nie bawią się w grę na kilku światach.

To może limit GALI na jedno konto w ciągu dnia, do max 2-3?

14. vid guerr

vid guerr

Docenione treści:
    6
    Brak limitu zapisu podczas loterii. Nie powinno to sprawić, że wszyscy zapiszą się na jedną stronę, bo wtedy trudniej paść. A sądzę że większość będzie chciała paść dzięki możliwości zdobycia powiedzmy 5k precli za sam udział. Dla chcącego nie będzie problemem zapytać na czacie jak wygląda sytuacja z zapisem, żeby zapisać się tam gdzie jest mniej ludzi. Minus to przedłużenie trwania bitwy. Pytanie techniczne: czy można zdjąć limit z gali? :)

15. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    77
    Nie posiadam takiej możliwości. Może programiści by ogli to zobić ale ja nie.

16. stif32

stif32

Docenione treści:
    0
    a po co ten próg wprowadzać nie potrzebne to jest na Gallifrey każdy się dostaje i tak zawsze wygrywa obrona razem ze mną jako Dowodzącym

17. blazej3

blazej3

Docenione treści:
    60
    Tak a w tej bajce były smoki
    Pozdrawam legenda Arizony

Patelkowa lubi to.
  18. stif32

stif32

Docenione treści:
    0
    Blaz3j to ja jestem Legendą Arizony a nie ty bo ty tylko na Ari wyzywasz forty jako Fejki

19. blazej3

blazej3

Docenione treści:
    60

Nie kłam to JA JESTEM LEGENDOOOM ARIZONY stiflerze tfu