Czy zadania są usuwane

Czy jak postać ma większy poziom to wraz z wzrostem poziomu są usuwane zadania z tego niższego poziomu czy zostają one do końca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć zadań jest zależna od poziomu postaci, że powyżej jakiejś wartości nie da się ich zrobić. Prosty przykład, powtarzalne zadania na plakacie w saloonie
Kogo obchodzi ten chłam z dziennych na plakacie

Podaj mi przykład normalnych które są istotne. Bo żeś mnie zaciekawił.
 

WZGW1

Blada Twarz
Cześć zadań jest zależna od poziomu postaci, że powyżej jakiejś wartości nie da się ich zrobić. Prosty przykład, powtarzalne zadania na plakacie w saloonie
a gdzie jest ten plakat?

A tak w ogóle można zrobić każde zadanie na plakacie powyżej 2 razy, ponieważ powtarzają się co miesiąc, tak więc nie złośćcie się jak nie uda wam się wykona zadania bo możesz się przygotować no chyba że jest grudzień bo każde zadanie powtarza się maksymalnie 12 razy.
A to ciekawe
 
zadania są podzielone ! jeden <ocenzurowano> a inny obserwuje ! do jakiej grupy zalicza się Ken Block???????
Większość wie kto kogo dyma mająć uprawnienia i nawet nie żarowałem Zartas przez ż schowaj ten post pod poduszkę ale zawsze możesz go skasować i usunąc mi konto,wiesz co jest w tym zabawnego! :D

//-Moderacja
 

zartas

Członek obsługi gry
zadania są podzielone ! jeden <ocenzurowano> a inny obserwuje ! do jakiej grupy zalicza się Ken Block???????
Większość wie kto kogo dyma mająć uprawnienia i nawet nie żarowałem Zartas przez ż schowaj ten post pod poduszkę ale zawsze możesz go skasować i usunąc mi konto,wiesz co jest w tym zabawnego! :D

//-Moderacja
Ken nie ma żadnych uprawnień Panie Mozart :p
 
ZADANIA Są ptoste !czasami wystarczy przeczytać
treść zadania
oops!

ludzie mają jeden problem ale to nie jestem ja,kropka bez spacjinie znam odpowiedzi na wszysttko ale wiem co musi zrobic Zartas z dużej litery bo zasługuje na szacunek ,,,,,,,,,,,,,,te kropki to nie ukryte przecinki nikt nie pisze złego słowa o ludziach dobrej woli

napisze co.ś co wkurza innych nie ja kreuje światy ale to odWas zależy jak się bawicie bo gra tylko jeden
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzieki zartas za cierpliwość
ok_:)
 
Do góry