Dźwięki wyścigów konnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29579
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za wprowadzeniem mozliwosci wyciszania loterii

  • Tak

    Głosy: 74 89,2%
  • Nie

    Głosy: 9 10,8%

  • W sumie głosujących
    83
Status
Zamknięty.

DeletedUser29579

Gość
Gość
Witam

Mam dość prosta propozycje by dało się wyłączy dźwięki w wyścigach konnych gdyż jest to w niektórych sytuacjach irytujący a nie ma tam takiej opcji jak w pojedynkach by wyciszyć dźwięk
 
Nic dodać nic ująć, można blokować dźwięki flasha, ale wtedy innych rzeczy nie będziemy słyszeć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam

Mam dość prosta propozycje by dało się wyłączy dźwięki w wyścigach konnych gdyż jest to w niektórych sytuacjach irytujący a nie ma tam takiej opcji jak w pojedynkach by wyciszyć dźwięk

Pewnie juz jest znany ten problem ale pewnie lasujesz raz dziennie a wyscigi sa chyba co 4 dni to wytrzymiesz :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie no bez przesady 5 sec tupot kopyt koni chyba aż tak bardzo nie przeszkadza.

No chyba że by tam rżenie konia było wtedy w autobusie łącząc się przez telefon byłoby to niezręczne.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
jak już narzekamy an cyrk to losowanie w kole fortuny stanowczo za długo trwa :p
 
Nie no bez przesady 5 sec tupot kopyt koni chyba aż tak bardzo nie przeszkadza.

No chyba że by tam rżenie konia było wtedy w autobusie łącząc się przez telefon byłoby to niezręczne.

Nie przeszkadza, chyba że zapomnisz o głośnikach, no prawdę wystarczy przycisk jak przy pojedynkach, to chyba nie problem? :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Chwila, to w cyrku są jakieś dźwięki? Zostały wprowadzone w tej aktualizacji czy jak?
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
jestem na tak bo czasami grając w nocy ale także i w dzień a zapominając wyciszyć głośniki można przerazić i obudzić całą rodzinę tupotem stada koni :D

Przeszkadza też podczas słuchania w tle muzyki dość głośno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry