Data dołączenia i ostatnie zalogowanie

  • Rozpoczynający wątek amaltej
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?

  • Przydałoby się

    Głosy: 16 38,1%
  • Nie przydałoby się

    Głosy: 26 61,9%

  • W sumie głosujących
    42
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co myślicie o tym żeby w profilu gracza pisało kiedy gracz zarejestrował się i kiedy ostatni raz się logował...

Według mnie przydatne jest kiedy gracz się rejestrował ponieważ będe wiedział czy zapraszam do miasta gracza który sie wolno rozwija ( gra 1 miesiąc i ma 2 poziom) czy szybko (gra tydzień i ma 9 lvl)

A ostatnie logowanie przydałoby sie do sprawdzania czy dany gracz dzisiaj grał itd...






(screen z gry bloodwars)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, nie, nie, zdecydowanie przeciwko.

Naprawdę chcecie takimi głupotami technicznymi zniszczyć klimat?

"Pocisk przemknął ze świstem obok Twojej głowy - ostatnie logowanie IP 83.15.223.7 godzina 0:43 wtorek 11 listopada 2008, data rejestracji ..."

Poza tym to jest sprawa GRACZA kiedy się loguje a nie założyciela miasta.

wielkie NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale to nie ma być takie sczegółowe tylko jak na screenie powyżej, z gry bloodwars
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czemu każdy pomysł musi być "ściągnięty". Bynajmniej moim zdaniem wiedza o tym kiedy się loguję mogą wykorzystać wrogowie - więc nie chce żeby wiedzieli :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najwyżej, że tylko członkowie miasta by to widzieli, bo żeby wszyscy to bez sensu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
według mnie chodziło tylko o to kiedy gracz ostatnio się logował , żeby zobaczyć czy warto go zapraszać do miasta (też mam z tym problem)
 

DeletedUser

Gość
Gość
O tak chetnie bym sie dowiedził ile na dwójce już gram, ale poza tym to mi to lotto wiec pomysł na nie bo az tak potrzebne do zycia to to nie jest.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
hmm...z jednej strony przydatne dla założyciela, z drugiej Alatorde ma racje.
Ja bym wprowadził więcej kropek zamiast tego.

Zielona -OK
Żółta 1-3 dni
Pomarańczowa 4-6 dni
Czerwona - 7 lub więcej.

Tak czy owak, mogę wskazać obudzony w środku nocy, kilka ważniejszych spraw do wprowadzenia, więc głosik na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
absolutnie nie, przyklad: podajesz dziewczynie/zonie/narzeczonej/pryjaciolce (niepotrzebne skreslic) ze idziesz spac o 21 bo jakos dzis jestes zmeczony, a tak na prawde chcesz pograc pol nocy i miec spokuj, nastepnego dnia (zakladajaz ze masz madra dziewczyne) kobietka sprawdza Twoje logi no i zaczyna sie problem :p:p:p (Przyklad prawdziwy z plemion, gdzie masz ostatnie 10 logowan konta, ale tylko widoczne dla wlasciciela, na szczescie nie moj :p:p:p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
NiEeee!Tylko użytkownik konta to powinien widzieć ,a jak chcesz się dowiedzieć jak szybko gracz w mieście się rozwija to po to są kropki:
green.png

yellow.png

red.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry