Deluxe Ski Jump 2

  • Rozpoczynający wątek .ello.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ma może ktoś z Was tę wspaniałą grę w pełnej wersji?? Ja ściągłem, ale mam czarny ekran :( Może ktoś z Was coś doradzi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mieć mam, ale o ten czarny ekran mi chodzi. Gdzieś czytałem o tym problemie, ale zgubiłem link niestety ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale w ktorym momencie masz czarny ekran, powinny sie wyswietlic napisy, zobacz moze enterem ? jak bardziej wyjasnisz to tez poszperam :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ściągam grę. Rozpakowywuje archiwum winrara, wrzucam wszystko w jeden folder. Włączam (a raczej próbuję) grę NAPEWNO dobrym plikiem. I.... Ciemność! Widzę ciemność! :rolleyes: Wszystko (cały czarny ekran) muszę wyłączyć przez menedżera zadań, bo nic nie reaguje. To tyle na temat historii czarnego ekranu. Aktualnie próbuję z DOSBOX'em, zadziałało, ale tnie się niemiłosiernie. Jeśli do czegoś dojdę- dam znać.


EDIT: włączyłem, i zwiększając prędkość DOSBOX'a doprowadziłem grę do stanu używalności. jednak tnie się, klatkuje. Ale pełną wersję mam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nom, genialna gra. Do dzis pamietam tamte skoki na belgii 130 :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nic nie da, niestety. Myślę, że można się pogodzić z utratą wspaniałego symulatora lotów ;P ;(
 
Status
Zamknięty.
Do góry