[devblog] Ewolucja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Po to właśnie jest beta, by zobaczyć jak nowość wygląda w praktyce. Możliwość wycofania bitwy zapewne zostanie usunięta, a problem offa lub nieaktywnego rozwiąże się poprzez możliwość używania bota (wbudowanego w grę).

Jeśli frekwencja zacznie spadać, sądzę że udałoby się ustalić między graczami, że instancje każdy chętny włącza o pełnej godzinie i czeka góra 5 minut. Wtedy zamiast wszyscy przypadkowo, wielu graczy zbierze się niemal równocześnie i sensownie podzieli.

Nagrody moim zdaniem przesadzone, zwłaszcza 1% XP... na 50 lvl to wyrównana premia, ale na 130 lvl to odpowiednik dobrej bitwy.

Na becie niewielu gra na poważnie, a po wstępnym przetestowaniu postanowili nie załączać kolejnych instancji. Na głównych światach sądzę, że nie będzie takiego kryzysu.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Z ciekawości dziś zajrzałem na Becie - gościu anulował grę bo nikt z jego ekipy nie wybrał jako dodatku stawiania bariery....... Jak to tak ma wyglądać to dziękuję za takie coś.

No to jedna z rzeczy o której pisałem.


Ale IG nie słucha poszczególnych krajów tylko całościowo , a powinni dostosowywać rozgrywkę do danego kraju.
 
mam pytanie odnośnie nowych broni ze skrzyń B-teamu
niedźwiedzia, jastrzębia i pozostałe 6

podobno pod instancje ( cechy ? )

jak działają może ktoś opisać
 
Status
Zamknięty.
Do góry