[devblog] Nadchodzące zmiany w ekwipunku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28388

Gość
Gość
xD jeszcze wszystkiego dobrze admini nie przetłumaczyli z ostatniej aktualizacji a już chcą dawać coś nowego :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Teraz wygląda to bardziej klasycznie. Jak dla mnie całkiem OK:

ss20120124132316.jpg
 

DeletedUser21363

Gość
Gość
Teraz wygląda to bardziej klasycznie. Jak dla mnie całkiem OK:

ss20120124132316.jpg

W plecaku dodać suwak po prawej i jest Full Git. ;)

EDIT: I może jeszcze bez numerku "1" kiedy mamy tylko jedną taką rzecz ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi o np. Questy klasowe?

Nie. Tu bardziej chodzi o przedmioty, które ostatnio założyłeś (mniej prawdopodobna opcja), kupiłeś, otrzymałeś z zadań, odebrałeś z targu i znalazłeś. Ostatnie 30 przedmiotów pewnie się tam znajdzie.


A co do wyglądu to dodałbym ten suwak (który pewnie już jest, ale do screena została wybrana zakładka "New") i brak okienek, gdy mamy tylko 1 przedmiot (jak mamy mnóstwo przedmiotów to przy okienkach z "1" czasami będzie ciężko jest się dopatrzeć duplikatów) oraz zmieniłbym lekko obrazek grupowy z broniami fortowymi (na początku myślałem, że to są bronie białe :p . Myślę, że wystarczy tylko lekko zmniejszyć powiększenie)

I jeszcze zastanawiam się po co jest podzielone okno ekwipunku na dwa mniejsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
co maja przedstawiać ikonki między produktem a wierzchowcem ( domyślam się co która ale są nieczytelne )
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Ja wyraźnie widzę broń pojedynkową i fortową. Co do całego wyglądu to niezły. Pierwowzór był straszny, ten całkiem całkiem.
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
Nie podoba mi się tylko to że unikatowe bronie nie świecą się.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie podoba mi się tylko to że unikatowe bronie nie świecą się.

Po czym to wnioskujesz?
Ja widzę wyraźnie, że indiański naszyjnik świeci aż razi.
Z pewnością podobnie będzie z resztą ekwipunku, tylko na tym zdjęciu postać nie posiada żadnych unikatów.
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
Po czym to wnioskujesz?
Ja widzę wyraźnie, że indiański naszyjnik świeci aż razi.
Z pewnością podobnie będzie z resztą ekwipunku, tylko na tym zdjęciu postać nie posiada żadnych unikatów.

Chodzi mi o bronie np. rewolwer Ike'a.Nie da się odróżnić czy to broń precyzyjna czy szlachecka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przy Ike'u, WEBie, Allenie itd. jest delikatna poświata.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlaczego straciłam swoje wszystkie przedmioty przy tej zmianie ekwipunku?????????
 

DeletedUser

Gość
Gość
To pierwsze. Gram już od dawna, miałam wiele rzeczy w ekwipunku. Teraz tylko kilka po zmianach w grze! Z tego co widzę nikt nie ma takiego problemu. Nie oglądam tylko zakładki new, np. w zakładce "pasek" mam tylko jeden pas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Specjalnie zarejestrowałam się na forum, aby ktoś mi pomógł. Nie mogę na przykład podjąć pracy w której brakuje mi punktów pracy, bo nie mogę ich sobie dobić przez zmianę ekwipunku. Nie sprzedałam swoich rzeczy, prawie wszystkie rzeczy znikły po zmianach wprowadzonych w grze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ana.ana... Sprawdzałaś, czy czasem ktoś nie włamał Ci się na konto i nie posprzedawał Ci tych rzeczy?
Sprawdza się to w ustawieniach w którejś zakładce i patrzysz z jakiego IP odbyły się ostatnie logowania na konto... Jeśli jest tam numer inny niż pozostałe to możesz tylko obwiniać siebie za nieświadome przekazanie komuś hasła lub za zbyt oczywiste hasło...

Jeśli masz pewność, że nikt nie włamał Ci się na konto to dopiero wtedy możesz doszukiwać się błędu...


PS. Radzę zmienić jak najszybciej hasło... Najlepszymi są te NIEbędącymi wyrazami/imionami/nazwiskami... Odradzam też hasło: zxcvbnm i tego podobne... Przykładem dobrego hasła może być: gitiorro940 (popatrz na klawiaturę i wymyśl coś :) ... Tylko nie używaj właśnie tego, które podałem :) )
 
Jeśli chodzi o suwak, to trzymając kursor nad jakimś przedmiotem w plecaku przesuniemy rolką od myszki w dół, to wtedy przejdziemy na następną stronę:I:
 

DeletedUser27605

Gość
Gość
Dobrym rozwiązaniem była by skrzynia na przedmioty w mieście.
Coś jak plecak, można by przełożyć tam niepotrzebne itemy, których nie chcemy sprzedać, ale nie są potrzebne w trasie. Wtedy plecak nie byłby zajęty zbiorem 50 kapeluszy, tylko np trzech. Do walki, do pracy i do odpoczynku nad rzeką, aby robił cień na oczy ;)

Hmm. Dobry pomysł. Używam skryptu tw.db i to pozwala mi dopasować najlepsze itemy do różnych prac i czynności. Jest w tym skrypcie są pokazane przedmioty które można sprzedać i nie są używane w żadnych pracach.
Takie przedmioty można by było oddać do banku (oczywiście nie był by to za darmo w innych miastach niż miasto ojczyste [swoje]. Opłata wynosiła by 1 % od wartości sprzedaży danego przedmiotu. Fajnie by było żeby była opcja odebrania przedmiotu swojemu znajomemu.)
 
Status
Zamknięty.
Do góry