[devblog] Nowe, fajnie wyglądające okienka błędów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1170

Gość
Gość
Wprowadziliśmy zmiany w layoucie jednego z podstawowych elementów, który widzicie codziennie(pewnie niechętnie). Skończyły się czasy, kiedy atakuje Cię wściekły czerwony prostokąt, który próbuje Ci przekazać, że popełniłeś (lub my popełniliśmy :p) błąd.


Z dumą prezentuję Wam nowy wygląd wiadomości o błędach:

Czyż nie jest on wspaniały?

Teraz będziecie mogli zapobiec automatycznemu zanikaniu wiadomości po chwili poprzez najechanie myszką na nią - pozwoli to na przeczytanie wiadomości powoli. W celu zamknięcia okienka wystarczy na nie po prostu kliknąć - oczywiście zniknie też samo, jeśli ustawicie kursor poza nim.


Oryginalny post ukazał się 9.11.2011 na oficjalnym devblogu The Westa. Autorem wpisu jest rainy, autorem tłumaczenia jest Doko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Innymi słowy szykuje się kolejna przełomowa zmiana... Zieew : (
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz będziecie widzieli wściekły czerwony prostokąt, który będzie próbował Wam przekazać, że popełniłeś (lub my popełniliśmy :p) błąd.

Może jakaś minimalna znajomość angielskiego zamiast google translator przez własna interpretacja?

"Times are over that you get that angry red box which is trying to tell that you or we made a mistake!" oznacza tyle co: "Skończyły się czasy gdy widzieliście wściekle czerwony prostokąt próbujący oznajmić wam, że wy lub my popełniliśmy błąd!"
Jak widać z cytatem powyżej to zdanie jest wręcz sprzeczne.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Faktycznie, pomyłka - już poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Następny, czwarty już chyba rodzaj okienek... mogliby się w końcu zdecydować na jeden i wszystko ujednolicić.

Poprawiają wygląd okienek z błędami, a powinni poprawić same błędy hmmm dość abstrakcyjny tok myślenia, może w IG są same blondynki?:D <bez urazy>
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Baxley- przecież właśnie je ujednolicają.
Mogli by się zająć przejrzystością raportów i poczty. Od dłuższego czytania bzika można dostać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Baxley- przecież właśnie je ujednolicają.
Mogli by się zająć przejrzystością raportów i poczty. Od dłuższego czytania bzika można dostać.

Ujednolicają?
Wersja 1:

Wersja 2:

Wersja 3:

Wersja 4:


To dla Ciebie jest to ujednolicanie?
Dla mnie to wygląda bardzo głupio i według mnie najładniejsze i najczytelniejsze jest okienko nr 2 i na podstawie tego właśnie okienka powinni zrobić wszystkie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powinni się zająć błędami w grze a nie ładnie wyglądającymi ... a mi się podoba tka jak jest czerwono i zielono wiem kiedy co się udaje po kolorach. jak dla mnie to wole tak jak jest za bardzo próbujecie zrobić z TW taką współczesność.
//połączono, Weronika
I też właśnie przez takie ulepszenia robi się np interfejs taki nowoczesny .. jak niektórzy tu widzieli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19899

Gość
Gość
Ujednolicają?
Wersja 1:
(obrazy)

To dla Ciebie jest to ujednolicanie?
Dla mnie to wygląda bardzo głupio i według mnie najładniejsze i najczytelniejsze jest okienko nr 2 i na podstawie tego właśnie okienka powinni zrobić wszystkie.



Raczyłbyś zauważyć, że od tej aktualki zmieniają okna na najnowszy styl? Nie trzeba być nie wiem jakim designerem żeby zauważyć, że podana przez Ciebie wersja 3 i 4 to ten sam styl(lecz różni się kolorystyką i układem)
 
Zmienia się to, że mamy coraz szersze ramki, a zawartość jest ściskana, przez co coraz mniej czytelna.
 

DeletedUser18406

Gość
Gość
Może niech najpierw poprawią to co konieczne? Lista znajomych się zlewa, na pw (przy dużych ilościach) też nie lepiej... Jak już coś chcą zrobić to niech to zrobią PORZĄDNIE a nie na odczep.:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym wziął treść z 2 i ramkę z 3. pif paf::(::traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanawia mnie tylko jedno. Jak długo był robiony ten jeden wygląd informacji? (chodzi mi o kartkę, "X" i "?". Natomiast znany już skórzany pasek, tam gdzie jest "Error" paskudnie wygląda, bo symetria oczywiście musi być) Czy dobrze liczę, że 2 miesiące? Jak tak to pewnie nad The Westem pracuje tylko jeden grafik, który przedstawił zarządowi jakieś 5-7 propozycji, bo pozostałe się nie podobały.

W te 2 miesiące (no góra 4) można zrobić nowy styl do całego The Westa. Ale oczywiście dopuszczam możliwość, że ta osoba lub ekipa grafików pracuje jeszcze nad czymś lub jeszcze tworzą coś do innych projektów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry