[devblog] Zapowiedź 2.03: Rozstaw Wszystkie Znaczniki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1170

Gość
Gość
W ciągu ostatnich kilku tygodni pracowaliśmy głównie nad naprawianiem błędów i przygotowaniem eventów, o których nie mogę mówić. Ja natomiast zajmowałem się różnymi mniejszymi usprawnieniami, których gracze chcieli już od dawna. Niestety, dodane zostaną one dopiero w wersji 2.03, która nie pojawi się już w 2012 roku.

Odbierz je wszystkie!
Wraz z wersją 2.03 będziesz mógł odebrać wszystkie swoje zakończone aukcje z targu miasta, w którym akurat jesteś. Opcja ta nie wymaga premium. Pieniądze zostaną odebrane w postaci gotówki (nie w banku), a przedmioty zostaną przeniesione do ekwipunku. Zapomnij o czasach, gdzie musiałeś ręcznie odbierać 20 i więcej przedmiotów, po prostu kliknij tę małą ikonkę:
market_fetch_all1.png

Postaw znacznik!
Czy kiedykolwiek chciałeś oznaczyć na mapie fajne miejsce, by było widoczne dla Twoich znajomych? Lub zapisać lokację, którą będziesz chciał później ponownie odwiedzić? Wiesz co? Twoje życzenia zostały wysłuchane!

marker_map.png

W 2.03 jest możliwość dodania do (w tej chwili) 10 znaczników na mapie, które mogą zostać udostępnione innym graczom na czacie, forum miasta i w wiadomościach. Do każdego znacznika musi być dodany krótki opis, dzięki czemu będzie można odróżnić jeden znacznik od pozostałych. Dodatkowo znaczniki są pokazane też na minimapie, z poziomu której możesz bezpośrednio przejść do jego pozycji.

Nasz grafik jeszcze pracuje nad finalnymi grafikami znaczników, więc tymczasowo wybrałem losowo kilka z nich. Obiecuję, że nie będzie żadnych niebieskich znaków zapytania na mapie ;)

Pracowaliśmy także nad "północnym problemem". Codziennie o północy, gdy rozdajemy obligacje, gracze nie mogą zalogować się przez kilka minut (zależnie od ilości graczy na serwerze). To jest irytujące, więc znacznie poprawiliśmy system dystrybucji obligacji, by zmniejszyć czas blokady gracza. Opcja ta jeszcze jest w fazie testów.

minimap_marker.jpg

To tyle, jeśli chodzi o najważniejsze zmiany w wersji 2.03 na chwilę obecną. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

Oryginalny post ukazał się 06.02.12 na oficjalnym devblogu The Westa, autorem wpisu jest melkon, autorem tłumaczenia jest Doko. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry