[devblog] Zmiany w bitwach o fort

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Pomysł dobry Mumin ale nieproszone to znaczy ze nawet przy braku kompletu nie powinny się dostać. Czy taka osoba pomoże innym ? Da rotację ? Raczej nie wiec skoro nikt takich nie chce to niech idą sobie zbierać pomidory albo dalej fejkować.

Rotacji może nie da ale odda strzał :D lepiej mieć 80 czy 100 oddających strzał ?? :p

Wiem o co biega że sępy przychodzą expią zdobywają exp obligacje na tyłach wnerwiające ale albo trzeba zaczac zbierać komplety albo przenieść się na mniejsze forty.

Mogliby połaczyć te 2 rzeczy czyli do godz np 19.00 trwa zapisywanie a o 19.05 zaczyna sie bitwa i te 5 minut daje gwiazdkujacym mozliwosc dawania X i wtedy osoba nawet bez kompletu sie na bitwe nie dosta, ale wątpię żeby to zrobili.

A powinni biorąc pod uwagę że dzieci np w ataku mogą poleciec na flage w polowie bitwy i rozwalić zabawę. Co takiemu zrobisz ?? nic.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja wolę mieć mniej ludzi na bitwie niż przez 2-3 obcych nieproszonych mieć popsutą atmosferę podczas bitwy.
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
nowe sety się pojawiły w sklepiku - ciekawy set fortowy , gdzie pojawia się zakłądanie pułapek, pytanie brzmi czy jest to zapowiedź rychłego wprowadzenia zmian wcześniej wspominanych? Jeśli tak to czy 'stare' sety zostaną pozmieniane w najbliższym czasie czy to jeszcze jest daleka przyszłość?
nie wiem czy pamięta ktoś mapę drogową na 2013 rok;) tam jest tyle cudów:)
tak serio sie pytam co bedzie z tymi wzorami bo od miesięcy juz temat jest wałkowany a matematyka bitewna jak była zamulona tak jest nadal - szkoda tylko ze tyle swierzych ubrań w międzyczasie - loteri cyrków a forty od lat jak i pojedynki czyli chluba TW zakopane w grrobie:(
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Jutro wrzucę kolejny raport, będzie w nim między innymi kolejna aktualizacja tematu wzorów fortowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry