Diablo 2

Cześć. Zna ktoś takiego klasyka jak diablo II ? :D

Ja pykam czasami i powiem Wam, że kumpel prywatny server zrobił z extra dodatkami hehe niezła odskocznia od battlenet :p

Są tu jacyś fani? :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Grało się grało... młotkami się rzucało aż miło :D
Albo grało się barbem :D
 
Od diablo 2 zaczynałem moją przygodę z grami w 2003roku l, rok temu przeszedłem całego singla amazonką w 3 dni po 16h grania dziennie xD
 
Ja to głównie czarodziejka light, ale lubie tez pograć hammerem, amazonką na furie, czyli coś co kosi :D A na tym serwie co wspomniałem to druid może przyzwać więcej zwierzątek przez co i tą postać polubiłem hehe

przeszedłem całego singla amazonką w 3 dni po 16h grania dziennie

Wow, gz. Ja bym nie dał rady ;p Mam kumpla co na jednym z modów zagrał bez przerwy 28 godzin, trudny mod a ten spedzał na nim połowe życia, albo i więcej heh
 
Po tym jak blizzard ogłosił, że pracują nad nowym diablo, miałem nadzieję że wyciągnęli wnioski z poprzednich lat i zrobią nowe Diablo 2. Niestety to była tylko nadzieja :(
 
Po tym jak blizzard ogłosił, że pracują nad nowym diablo, miałem nadzieję że wyciągnęli wnioski z poprzednich lat i zrobią nowe Diablo 2. Niestety to była tylko nadzieja

Bez kitu... to samo miałem na myśli. Czekałem na diablo 2 remastered, albo na diablo 4 a tu jakis immortal na komórke i mikropłatności... a idź pan.. A d3 mi w ogóle nie przypasowało :/
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ja czekam na mod The Curse of Tristram, który ma przenieść Diablo 2 na silnik starcrafta :) A co do diablo 2... Lepszego H&S nie widziałem <3
 
Do góry