Disco Polo !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

Twoja opinia o Disco Polo


  • W sumie głosujących
    98
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Rap i hip-hop a wiesz że są inne gatunki muzyczne? Człowiek światowy nie ogranicza się do jednego tylko próbuje wszystkiego posmakować, a disco polo jest to po prostu chłam. Pokazuje jak infantylnym i mało rozwiniętym krajem jesteśmy.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Meneves. masz może jakieś nowe fotki tych twoich 'koleżanek' ? ;]
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Jak byliśmy u kolegi jego sąsiad zaczął głośno puszczać kawałek: "Bejbe, bejbe chce być twoim bejbe."(to bynajmniej nie był Bieber o którym też bym się chętnie wypowiedział, ale to nie na temat ;)) Prawie spadłem z krzesła ze śmiechu. :D Jak dla mnie ta muzyka jest żalowa. Anyway Majteczki w kropeczki Rulez! :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niektóre DP nawet fajne np Effect-kochaj mi mów itp ...Effect myślę że to najlepszy zespół DP
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście wyznaje zasadę, że lepiej jest się śmiać, niż hejtować i dlatego nic nie mam do discopolo...Ale tylko i wyłącznie w rozsądnych dawkach i na imprezach. Oczywiście intoksykacja alkoholowa, jest również niezbędna ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ale bądzcie szczeryzy chyba każdy słuchałe kiedyś discopolo i wiem że rzy tej muzyce zawsze sie wszyscy dobrze bawią bo ona każdemu odpowiada
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam lubie posłuchac disco polo gdy gram. Wtedy moge się zrelaksowac. Zaznaczylem, ze tylko niektore kawalki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie krytykuj tego czego nie rozumiesz!

każda muzyka jest inna, nie należy oceniać muzyki klasycznej jako nudnej, disco polo jako obciachowej itd...
disco polo rządzi na dyskotekach :)
sam nie słucham ale znam niektóre kawałki :)
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Nie przepadam.

Misiek super.

Ale czasem się potańczy na tym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie lubie disco polo.Przepraszam słuchaczów,ale disco polo kojarzy mi się z Polską wsią i tamtejszymi dyskotekami
 
Status
Zamknięty.
Do góry