Dlaczego moje konto zostało niesłusznie zbanowane oraz temat odnośnie tego został usunięty?

Status
Zamknięty.
Witam. To znowu ja. Jakiś misiu pysiu z TWT usunął mój temat z zapytaniem gdzie mam zgłaszać nadużycia ze strony administracji więc ponawiam pytanie.
Nie uzyskałem na nie odpowiedzi więc dalej czekam.

Post edytowany - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tu nie ma wolności słowa, ten temat też skasują. Dlatego nie lubie twt
 
Witam. To znowu ja. Jakiś mysiu pysiu z TWT usunął mój temat z zapytaniem gdzie mam zgłaszać nadużycia ze strony administracji więc ponawiam pytanie.
Nie uzyskałem na nie odpowiedzi więc dalej czekam.

Post edytowany - Wojcieszy

Napisałam w tamtym temacie (być może nie zdążyłeś przeczytać przed usunięciem), że temat najprawdopodobniej zostanie usunięty, bo poruszał kwestię Twojej blokady konta, a zakładanie takich tematów jest niezgodne z regulaminem forum. Dyskusję na temat kary nałożonej na gracza można prowadzić tylko przez support.
Skargę na członka TWT, jakiegokolwiek, możesz złożyć do CM. Natomiast jeżeli skarga dotyczy działań CM, to wtedy pozostaje pisanie do Inno. Jak wejdziesz na stronę InnoGames, to znajdziesz tam formularz kontaktowy oraz wszelkie dane kontaktowe, takie jak adres mailowy, pocztowy oraz numer telefonu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Napisałam w tamtym temacie (być może nie zdążyłeś przeczytać przed usunięciem), że temat najprawdopodobniej zostanie usunięty, bo poruszał kwestię Twojej blokady konta, a zakładanie takich tematów jest niezgodne z regulaminem forum. Dyskusję na temat kary nałożonej na gracza można prowadzić tylko przez support.
Skargę na członka TWT, jakiegokolwiek, możesz złożyć do CM. Natomiast jeżeli skarga dotyczy działań CM, to wtedy pozostaje pisanie do Inno. Jak wejdziesz na stronę InnoGames, to znajdziesz tam formularz kontaktowy oraz wszelkie dane kontaktowe, takie jak adres mailowy, pocztowy oraz numer telefonu.

Dyskutuje tutaj bo jakiś niepełnosprawny typ supportu używa regulaminu w sposób jaki mu się podoba aby tylko działał na jego korzyść jak i nie umie dostarczyć jakichkolwiek dowodów na posiadanie przeze mnie mulitkonta. Jedynie co potrafi to skopiować po kilku dniach część regulaminu więc teraz mam pytanie.

Kim jest Lenka w takim razie? Oszust, CM czy oszust i CM w jednym?

Ale przyznaje super regulamin. Robicie co chcecie a gdy gracz chcę udowodnić swoją rację to lejecie na niego ciepłym moczem XD
 
Powtórzę to co napisałam, skargę możesz złożyć do IG. Narzędzia, z których korzysta CM są przecież narzędziami stworzonymi przez Inno. Kto jak nie oni, będzie je znał lepiej? Będą oni wtedy w stanie sprawdzić, czy blokada została nałożona słusznie czy też nie.
 
Wysłałem zgłoszenie przez na maila: info@innogames.com już w czasie trwania eventu fortowego lecz do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Po niemiecku nie umiem mówić w stopniu komunikatywnych więc system idealnie zrobiony żeby gracza mieć w serduszku :)

Post edytowany - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Niestety, czas oczekiwania na odpowiedź jest długi, o wiele dłuższy niż w supporcie.
W IG pracują również Polacy, więc nawet jakbyś napisał po polsku, to podejrzewam, że wiadomość zostałaby przetłumaczona. Łamany angielski też by pewnie przeszedł. Najważniejsze jest przecież to, żeby zrozumieć przekaz wiadomości.
 
Proszę w takim razie jeszcze o opisanie hierarchii jaka panuje w tym super supporcie zwanym TWT.


Post edytowany - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33744

Gość
Gość
Tu nie ma wolności słowa, ten temat też skasują. Dlatego nie lubie twt

Ty tylko tak gadasz, a mimo tego tu siedzisz.Mówiłaś, że kończysz z tw i dalej grasz co też powiedziałem kiedyś, że nie masz co robić i dalej będziesz grać i dalej płaczesz o ble co na forum po co to :) ?
Co do pytania, pisz do supportu on na 100% pomoże.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
§5. Zabrania się rozpoczynania i kontynuowania tzw. offtopów, tj.:
  • zamieszczania postów odbiegających od głównego wątku bądź kontynuowania dyskusji, która zeszła ze swoich torów
  • wykorzystywania forum publicznego do rozmów prywatnych, dialogów; wszczynania kłótni, prowokowania do nich lub samego tylko uczestnictwa; sprawy tego typu należy załatwiać poprzez prywatne wiadomości
  • upominania innych użytkownikow oraz komentowania ich wypowiedzi w sposób mający wyręczać moderatorów
  • poruszania na forum spraw dotyczących blokad i innych kar nakładanych na graczy; zgłaszania na forum wszelkich nadużyć, jakich mogli dopuścić się gracze; takie sprawy mogą być rozwiązywane tylko za pomocą pomocy w grze
Regulamin forum

Poprzedni temat został usunięty bo też poruszał sprawy dotyczące bana. Wariata bardzo dobrze opisała opcje rozwiązania tej sytuacji, więc temat zamykam by inni gracze mogli zobaczyć jak powinno się takie sprawy załatwiać (chodzi mi o tickety, nie o zakładanie kilka razy tego samego postu...)

Przypominam również o słownictwie... Wulgaryzmy w co drugim zdaniu nie są mile widziane oops!
Całuje
Wojcieszy
 
Status
Zamknięty.
Do góry