Dodatek na stronie głównej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2279
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tego dodatku

  • Tak

    Głosy: 39 27,1%
  • Tak, ale w innym miejscu

    Głosy: 17 11,8%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 21 14,6%
  • Nie. uważam że to nie potrzebne

    Głosy: 67 46,5%

  • W sumie głosujących
    144
Status
Zamknięty.

DeletedUser2279

Gość
Gość
the-west.jpg

tak ogólnie wygląda mój pomyśł. to samo zostało zrobione na plemionach i się dobrze jprzyjęło. prosze o przemyślenie tego pomysłu i zagłosowanie w ankiecie
 

DeletedUser

Gość
Gość
po 1 to nie byly nie sa i nie beda plemiona po 2 wiekszosc ludzi i tak nie bedzie grala na zagranicznej wersji bo i po co no i po 3 ci ktorzy jednak chca grac na zagranicznych to wloza te minimum wysilku i znajda sobie adres poprzez google reasumujac jestem na NIE
 

DeletedUser4376

Gość
Gość
po 1 to nie byly nie sa i nie beda plemiona po 2 wiekszosc ludzi i tak nie bedzie grala na zagranicznej wersji bo i po co no i po 3 ci ktorzy jednak chca grac na zagranicznych to wloza te minimum wysilku i znajda sobie adres poprzez google reasumujac jestem na NIE

Oczywiscie ze to nie sa plemiona, ale jako ze plemiona juz istnieja jakis czas i jest tam duzo ciekawych funkcji, nie widze zadnych przeciwskazan, zeby przeniesc takie funkcje tutaj. Nikomu to w niczym nie przeszkadza, a wielu osobom moze pomoc. Jestem za stanowczym tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też jestem na tak bo nie chce mi się szukać niemieckiego the west. I weźcie przestańcie że to z plemion. Jak nie chcecie plemion no to powiedzcie Niemcom żeby skasowali ranking itd. bo to z plemion :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
po 1 to nie byly nie sa i nie beda plemiona po 2 wiekszosc ludzi i tak nie bedzie grala na zagranicznej wersji bo i po co no i po 3 ci ktorzy jednak chca grac na zagranicznych to wloza te minimum wysilku i znajda sobie adres poprzez google reasumujac jestem na NIE

1. Już samo to, że obie gry robiło InnoGames to szachrajstwo, nie?

2. Bo tak

3. No to niech sobie wkładają, ale po co, jak można to troszkę ułatwić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiecie, myślałem raczej o czymś innym. żeby umieszczać informacje na temat the-west, jak nie wiecie o co mi chodzi, to spójrzcie sobie na plemiona. Troch mnie irytowało, kiedy do ostatniego momentu nie wiedziałem kiedy wychodzi nowy świat.

P.S. Nie wiem czy coś już nie zostało zmienione w tej sprawie, ale z tego co widzę nie do końca
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok, można by było to zrobić. Pytanie brzmi- po co. To, że jakieś rozwiązanie zastosowano w innych grach nie znaczy, że jest niezbędne, lub choćby przydatne. Tym bardziej, że jak już powiedziało wiele osób, zawsze można zagrać na zagranicznym serwerze. Jeśli chcesz poćwiczyć język, to nawet lepszy sposób, bo wszelkie rozmowy z innymi graczami też musiałbyś prowadzić po angielsku/niemiecku/jakim_tam_chcesz_języku. A jeśli chcesz sobie zmienić język gry tylko dla szpanu, albo z równie ambitnego powodu- to nie mamy nawet o czymkolwiek rozmawiać.
 

DeletedUser562

Gość
Gość
Jestem przeciw. Można sobie dodać stronę do zakładek, lub zapisać koło komputera. Zajmuje to trochę czasu, ale jak sądzę nie będzie zaśmiecało naszej pięknej strony głównej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Już samo to, że obie gry robiło InnoGames to szachrajstwo, nie?

2. Bo tak

3. No to niech sobie wkładają, ale po co, jak można to troszkę ułatwić?


1 A zdajesz sobie sprawe ze firma InnoGames ma oddzialy oddzielnie dzialajce zajmujace sie poszczegolnymi grami? wiec nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora

2 no faktycznie głebia odpowiedzi powala.

3 Ułatwia to sie trudne rzeczy a nie banalne ktore jest w stanie wykonac kazdy kto nie jest skonczonym leniem.
 

DeletedUser562

Gość
Gość
Leniwi tylko sobie poćwiczą, więcej jest głosów jest na nie.
Sądzę, że mało osób gra w wersje zagraniczne.. ze względu na to, że w tej grze trzeba trochę więcej myśleć/czytać itp. niż w plemionach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie coś takiego powinno być ale w innym miejscu u góry taki pasek w bok :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi chodzi o coś takiego myśle, że takie będzie lepsze.


By rmfo

Wkleiło się??
 

DeletedUser

Gość
Gość
I powiedzcie które lepsze moje czy tamto na początku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry niektorym by sie przydał a ci co nie chca to i tak powinno to byc obojetne .:D

Jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jest konieczne ale może się przydać , szczególnie tym, którzy lubią tępić obcokrajowców :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry