zaakceptowany Dodatkowa specjalizacja w rzemiośle

Czy jesteś umożliwieniem rozwijania dodatkowej specjalizacji w rzemiośle?


  • W sumie głosujących
    31
Aktualne postać w grze może wybrać tylko jedną specjalizację w rzemiośle - znachor, rymarz, kucharz lub kowal
Dobrą propozycją byłoby wprowadzenie możliwości rozwijania dodatkowej specjalizacji przy spełnieniu określonych warunków.
Przykładowo:
Możliwość wyboru dodatkowej specjalizacji w rzemiośle do jej rozwijania, po osiągnięciu 500 pkt w rzemiośle w specjalizacji podstawowej, zakończeniu odpowiedniej serii zadań związanych z rzemiosłem, za co nagrodą główną były wybór dodatkowej specjalizacji. Dodatkowa specjalizacja mogłąby być rozwijana w pełni lub z ograniczeniami do niektórych przepisów. I tak majac specjalizację np. Kowal gracz mógłby wybrać dodatkową specjalizację rymarz, znachor bądź kucharz i analogicznie.
 
Ja bym trochę inaczej podszedł do Twojego pomysłu i zamiast niego, żeby powstała jakaś dalsza ścieżka rzemiosła. To tak ładnie można rozbudować, ale znając ich to prędzej skończymy grać niż to wprowadzą.
 
Aktualne postać w grze może wybrać tylko jedną specjalizację w rzemiośle - znachor, rymarz, kucharz lub kowal
Dobrą propozycją byłoby wprowadzenie możliwości rozwijania dodatkowej specjalizacji przy spełnieniu określonych warunków.
Przykładowo:
Możliwość wyboru dodatkowej specjalizacji w rzemiośle do jej rozwijania, po osiągnięciu 500 pkt w rzemiośle w specjalizacji podstawowej, zakończeniu odpowiedniej serii zadań związanych z rzemiosłem, za co nagrodą główną były wybór dodatkowej specjalizacji. Dodatkowa specjalizacja mogłąby być rozwijana w pełni lub z ograniczeniami do niektórych przepisów. I tak majac specjalizację np. Kowal gracz mógłby wybrać dodatkową specjalizację rymarz, znachor bądź kucharz i analogicznie.
prędzej już by wyszło zrobienie drzewka specjalizacji, ale bądźmy szczerzy, dev team innogames sobie nie poradzi nawet z narysowaniem tego w paincie a co dopiero z zaprogramowaniem tego więc szanse na to sa zerowe albo i jeszcze mniejsze
 
Jestem przeciwko pomysłowi dodatkowych specjalizacji, to zasadniczo ogranicza interakcję pomiędzy graczami. Jednakowoż na tak przy wszystkich pomysłach na dodawanie kolejnych przepisów i rozwijanie drzewka.
 
Do góry