zaakceptowany dodatkowy budynek w miastach

co powiecie na ten pomysł?

  • idealny pomysł

    Głosy: 6 24,0%
  • Kiepski pomysł

    Głosy: 13 52,0%
  • po równo na obie opcje

    Głosy: 6 24,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.
widziałem pomysł żeby zrobić bitwy fortowe między miastami no i jak ten pomysł zostanie zaakceptowany to można by pomyśleć żeby w miastach był garnizon który dla miast które mają liczbę członków mniejszą niż przeciwnicy miasto otrzymuje tyle żołnierzy npc żeby obie armie miały po 50 procent na wygraną. w fortach też można by takie coś zrobić
 
Ja mam czasami wrażenie, że na forum trafiają ludzie, którzy myślą, że przez ostatnie 14 lat nikt nie wpadł na inne, lepsze pomysły jakby można grę urozmaicić. Do Was wszystkich: NIC NIE DODADZĄ, PROJEKT JEST W KOŃCOWEJ FAZIE, NIE BĘDZIE ŻADNYCH DUŻYCH ZMIAN, NAWET ZŁAMANEGO EURO NIE ZAINWESTUJĄ W PROJEKTANTÓW, DESIGNERÓW I LUDZI, KTÓRZY FINALNIE COŚ ZROBIĄ. JEDYNE CO TO MOGĄ WAM NOWY SET ZROBIĆ BO POTRAFIĄ TYLKO SKOPIOWAĆ CZĘŚĆ STAREGO KODU I PODMIENIĆ CYFERKI I GRAFIKĘ. LUDZIE, KTÓRZY TWORZYLI 2.0 OD DAWNA JUŻ NIE PRACUJĄ W INNO LUB ZDECHLI NA COVID.
 
Ja mam czasami wrażenie, że na forum trafiają ludzie, którzy myślą, że przez ostatnie 14 lat nikt nie wpadł na inne, lepsze pomysły jakby można grę urozmaicić. Do Was wszystkich: NIC NIE DODADZĄ, PROJEKT JEST W KOŃCOWEJ FAZIE, NIE BĘDZIE ŻADNYCH DUŻYCH ZMIAN, NAWET ZŁAMANEGO EURO NIE ZAINWESTUJĄ W PROJEKTANTÓW, DESIGNERÓW I LUDZI, KTÓRZY FINALNIE COŚ ZROBIĄ. JEDYNE CO TO MOGĄ WAM NOWY SET ZROBIĆ BO POTRAFIĄ TYLKO SKOPIOWAĆ CZĘŚĆ STAREGO KODU I PODMIENIĆ CYFERKI I GRAFIKĘ. LUDZIE, KTÓRZY TWORZYLI 2.0 OD DAWNA JUŻ NIE PRACUJĄ W INNO LUB ZDECHLI NA COVID.
Świeć panie nad ich duszyczkami amen [*]
 
Ja mam czasami wrażenie, że na forum trafiają ludzie, którzy myślą, że przez ostatnie 14 lat nikt nie wpadł na inne, lepsze pomysły jakby można grę urozmaicić. Do Was wszystkich: NIC NIE DODADZĄ, PROJEKT JEST W KOŃCOWEJ FAZIE, NIE BĘDZIE ŻADNYCH DUŻYCH ZMIAN, NAWET ZŁAMANEGO EURO NIE ZAINWESTUJĄ W PROJEKTANTÓW, DESIGNERÓW I LUDZI, KTÓRZY FINALNIE COŚ ZROBIĄ. JEDYNE CO TO MOGĄ WAM NOWY SET ZROBIĆ BO POTRAFIĄ TYLKO SKOPIOWAĆ CZĘŚĆ STAREGO KODU I PODMIENIĆ CYFERKI I GRAFIKĘ. LUDZIE, KTÓRZY TWORZYLI 2.0 OD DAWNA JUŻ NIE PRACUJĄ W INNO LUB ZDECHLI NA COVID.
zdychają zwierzęta

a jeszcze skoro mogą coś podmienić do uzbrojenia to czemu nie mogą czegoś podmienić z miast żeby stworzyć ambasady?

e sorry pomyliłem tematy bo myślałem że to o ambasadach mój temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry