Domyślne bryłki - po co ta zmiana?

Status
Zamknięty.
Zgodnie z betą zauważyłem niepokojącą zmianę w sklepie po aktualizacji: otóż zamiast obligacji wybierane są automatycznie bryłki.

Moje pytanie: po co ta zmiana?
I dlaczego NIEZAPOWIEDZIANA?
O ile obligacje można zastąpić bryłkami w każdym przypadku, to bryłek nie da się zastąpić obligacjami we wszystkich dziedzinach.
Co wy myślicie, że omyłkowo wydam bryłki na stalówkę to natychmiast sobie uzupełnię? I czy na pewno kupię bryłki, które mogę stracić na skutek chwili nieostrożności?
Zgoda gracza jest, ale z pewnością nieświadoma. Może by uniknąć rozczarowania i zaskoczenia wielu graczy, chociaż dorzucicie tą wzmiankę do ogłoszenia?
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
"Bez jaj" ale dzisiaj straciłem 18 bryłek na zakupowaniu miksturki na hp :D. A gdyby to miała być unikatowa wartosciowa skrzynia :D ? niezle bym sie wkurzyl
:kak::kak::kak:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To jest bardzo niepokojąca zmiana. Już pisałem ludziom w mieście żeby uważali, bo sam bym sobie coś kupił za bryłki.
I naprawdę jeśli ktoś z TWT stwierdzi, że to nie jest zmiana by ludzie kupowali przez przypadek coś za bryłki, to będę się śmiał. Ewentualnie jak ktoś napisze, iż ludzie z innych państw się o taką zmianę prosili, po prostu nie uwierzę.

Domyślnie powinna być waluta "darmowa", a potem dopiero bryłki.
Napiszmy propozycję, by przywrócili starą opcję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Obstawiam że oficjalne wyjaśnienie będzie takie:
Chcemy poinformować graczy, że w sklepie SHOP można płacić nie tylko obligacjami, ale także bryłkami. Wielu graczy nie wie o tej opcji, a wywnioskowaliśmy to z tego powodu, że mało kto płacił tam bryłkami.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Proponuję zmianę nazwy sklepu z SKLEP UNION PACIFIC NA SKLEP BRYŁEK ZŁOTA
 

DeletedUser30072

Gość
Gość
Automatyczne przedłużanie premium zostało zniesione to musieli gdzieś indziej szukać łatwych zysków
 

DeletedUser

Gość
Gość
kurde dobrze ze powiedzielisie, ale syf.
to samo kiedys mialem, z automatyzacja, uzylem sobie sobie tarczy, patrze a za 1 dzien z konta zniknelo 50 brylek. Napisalem do supp a tam ze nic nie moga zrobic bo oni za to nie odpowiadaja, zajebiscie. Tu jest gorzej niz w autobusie pelnym złodziei , trzeba się barziej pilnować. i rzcezywiście, miej na koncie z 2000 bryłek, kupujesz skrzynke a tu ci zamiast obli parują bryłki a support się cieszy bo ma frajera. Chryste w którą stronę to zmierza, gra zamiast się rozwijać to kroi graczy
 
Coś jeszcze się zmienilo na gorsze?
Piszcie....


gra zamiast się rozwijać to kroi graczy

Ona sie rozwija tylko w złą stronę

Już mi nie chodzi o te bryłki
Te loterie bezsensowne też bym znniósł
To że ta gra to symulator kapitalizmu też rozumiem
Ale zero klimatu?
Zacząlem w to kiedyś grać bo jeszcze czułem ten klimat tą "magię" którą jeszcze bardziej pamiętają gracze starsi stażem niż ja
Teraz jakbym założył konto i zobaczył ten miszmasz to bym obiad zwrócił chyba
Ja bym kupował bryłki nawet ws miare regularnie gdybym miał poczucie, że wspieram grę w dobrym kierunku
Szanowna Pani CM nie wiem na ile Twoje zdanie się liczy w Hamburgu, ale zrób wszystko co w Twej mocy, żeby tej grze klimat przywrócić.
 
Ostatnia edycja:
Szanowna Pani CM nie wiem na ile Twoje zdanie się liczy w Hamburgu, ale zrób wszystko co w Twej mocy, żeby tej grze klimat przywrócić.

Oczekujesz klimatu Dzikiego Zachodu od różowego kotka?

Żartuję i przepraszam za ten docinek niskich lotów. Wychodząc z oświeceniowej reguły nie wyśmiewam ludzi a tylko ich przywary i atrybuty (avatar w tym przypadku).


Nie widzę sensu wprowadzenia obligacji skoro gra oczekuje od graczy używania wyłącznie bryłek. To przeczy logice.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Gówniania gra zjadło mi 50 bryłek bo skończylo sie premium z medalu...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dziwi mnie, że nie zmienili tego przy ulepszaniu przedmiotów. Nadal opcja dolarów jest domyślna.

EDIT:
Ups, może zapomnieli o tym i teraz sobie ten fakt uzmysłowią? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Później się dziwią że graczy nie mają jak sami lecą w kulki,czysta kpina
 
.....

To niech automatycznie wybiera opcję zapłaty waluty której mamy więcej.
Tak bym chciał , zawsze mam więcej obligacji ::DD:
 
No i stało się... zapewne u naszych sąsiadów za dużo skrzynek było kupowanych za bryłki i na forach zrobiła się gównoburza. Mamy powrót do lepszej wersji, która nigdy nie powinna być zmieniana.
Ale za to, że mimo wszystko ten skok na kasę miał miejsce, jeszcze dłużej będę powstrzymywać się będę od zakupu bryłek (wcześniej planowałem do końca swojej gry).
 
Status
Zamknięty.
Do góry