Drewniane koraliki

Status
Zamknięty.
na u partego piszę nawet załóż ... i idz do pracy gdzie wytapiają kule/amunicje. -----------> Wytapianie kul innej opcji nie widzę ;)
 

40met

Blada Twarz
Przepracowałem już z 20h przy wytapianiu kul i nic !!!!?????
Co jeszcze można zrobić ?
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
A masz w ekwipunku 'Moczone drzewo'? Polecam również robić prace po 15 sekund. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lenka222

Członek obsługi gry
Drewno powinieneś moczyć podczas poszukiwania drewnianych pali. Polecam pracki po 15s, szybciej znajdziesz.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Szanowni Państwo Redaktorzy mogliby też dodać, że w celu znalezienia moczonego drewna należy mieć założone drewno.
 

DeletedUser5241

Gość
Gość
Wytapiam kule już drugi dzień po 15sek ,10 min i po 1h i nic,moczone drzewo mam w ekwipunku,nawet go zakładałem też nie pomogło dlatego myślę że jest błąd w tym zadaniu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Proszę jeszcze raz spróbować z założonym moczonym drewnem w slocie na produkt. Nie jest łatwo znaleźć produkty do tego zadania szansa na ich znalezienie nie jest zbyt wysoka, dlatego trzeba próbować dalej. Jeśli nadal Pan nie znajdzie koralików w wytapianiu kul proszę skontaktować się z supportem :)
 

DeletedUser31007

Gość
Gość
Wytapiam kule już drugi dzień po 15sek ,10 min i po 1h i nic,moczone drzewo mam w ekwipunku,nawet go zakładałem też nie pomogło dlatego myślę że jest błąd w tym zadaniu.
Zapewne nie spełniasz jakiś wymagań, musisz mieć te namoczone drzewo założone. MI po kilku próbach 15 sekundowych
 

DeletedUser32164

Gość
Gość
trzeba mieć punkty pracy ? bo mi brakuje i sporo już próbowałam z moczonym drewnem w ekwipunku
 
trudno znalezc?od kiedy?? wpada moment za pare (no moze parenascie) 15 sek (no ale jest tez mozliwosc ze Cie kule ubija z duzym ryzykiem)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
trudno znalezc?od kiedy?? wpada moment za pare (no moze parenascie) 15 sek (no ale jest tez mozliwosc ze Cie kule ubija z duzym ryzykiem)

Ta trudność polega właśnie na tym, że często pada się zanim wpadnie. Sama dość długo musiałam szukać, żeby znaleźć i nie paść :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry