Drop

Status
Zamknięty.

DeletedUser28304

Gość
Gość
Otworzyłem skrzynię unikalną wartościową (definicja to 15k$ plus) a wartość dropu to 11400$ (5700 sprzedaż)

Ja widzę inny zapis :Ta skrzynia zawiera przedmioty powyżej 10 000. Inna sprawa że nie są to żadne unikaty, ja znalazłem brązowy stetson::D:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja widzę inny zapis :Ta skrzynia zawiera przedmioty powyżej 10 000. Inna sprawa że nie są to żadne unikaty, ja znalazłem brązowy stetson::D:

Tobie chodzi o unikatową skrzynie która zawiera przedmioty o wartości powyżej 10000 $


Natomiast AllOfThem pisze o unikatowej wartościowej skrzynie która zawiera przedmioty o wartości powyżej 15000$ lub po prostu pomylił te dwie skrzynki i dlatego te jego zdziwienie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
chodziło o "Unikatowa wartościowa skrzynia" gdzie wypadają przedmioty pow 15k, czy "Unikatowa skrzynia" gdzie wypadają przedmioty pow 10K?
 
Dokładnie to był Szlachecki pas ze złotą sprzączką. Co nie zmienia faktu że jest spoza definicji. A jestem więcej niż pewien, że otwierałem skrzynię unikalną wartościową.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Dokładnie to był Szlachecki pas ze złotą sprzączką. Co nie zmienia faktu że jest spoza definicji. A jestem więcej niż pewien, że otwierałem skrzynię unikalną wartościową.

Ten pas ma za niską cenę (dla porównania czarny kosztuje 21250, więc szlachecki nie może być tańszy). Tu raczej błędem nie jest drop, tylko wartość paska, którą pewnie zmienią, więc pasek sobie warto zatrzymać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry