Dynie a szansa powodzenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10104
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10104

Gość
Gość
Korzystając z eventu dyniowego powraca pytanie o szanse znalezienia dyni. Plotki głoszą że należy mieć :
-premium zarobku ,automatyzacji ,itd.(przy poszukiwaczu bonus postaci)
-ubranie pod "szczęście" czyli szanse powodzenia.
-środkowe sektory mapy
-prace z owocami lub jak inni piszą handl z indiańcami (czas bez znaczenia wpada po15sek.)
-można też używać koniczynek.
I to tyle co zaobserwowałem czytając czat.
Osobiście zebrałem główną postacią w z bonusami jednodniowymi w ciągu jednego dnia 40sztuk dyń w ubraniu na prędkość. I na świecie z tymi samymi bonusami i ciuchami na szczęście skasowałem konto po dwóch dniach zbierania. Wpadło mi 5sztuk.
Przeciętnie uzbieranie 40 zajmuje dwa dni.
Teraz pytanie : Po jakiego dajecie set tancerza skoro mając ponad 120% szczęścia pozwala to na uzyskanie gorszych zbiorów niż w ciuchach Millera? I ile wynosi maksymalna pula procentowa bo zbierałem z 145% szansą powodzenia co oznacza że powinny mi wpadać po dwie a uzbierane było 10 na 2 dni.
 

DeletedUser32220

Gość
Gość
Te dynie to jest dodatek eventowy, który tak samo będzie dropił w tancerzu jak i na waleta :D. Nic tu Ci nie da set pod szczęście, który osobiście uważam za dobry pod dropienie ciuszków, czy rzadkich przepisów, do tego on służy. Co do samego dropu, szybciej osobiście uzbierałem jagodziarzem na świecie pod $ niż na głównym. Wszystko zależy od szczęścia, ale nie takim w ciuszkach. Co do samych prac, też nie ma znaczenia.. ;)
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Te dynie to jest dodatek eventowy, który tak samo będzie dropił w tancerzu jak i na waleta :D. Nic tu Ci nie da set pod szczęście, który osobiście uważam za dobry pod dropienie ciuszków, czy rzadkich przepisów, do tego on służy. Co do samego dropu, szybciej osobiście uzbierałem jagodziarzem na świecie pod $ niż na głównym. Wszystko zależy od szczęścia, ale nie takim w ciuszkach. Co do samych prac, też nie ma znaczenia.. ;)
Czekam na odpowiedź kogoś kto pracuje dla ino bo oni to powinni wiedzieć ty może tylko zgadywać podobnie jak ja.
 
Kolega dobrze ci pisze. Szybciej uzbierałem na świecie gdzie mam ubrane szare gacie i niebieską dziurawą czapkę, niż na głównym z premkami, tancerzem i odbębniając taniec deszczu.
Dynie to nie jest zwykły produkt. Ma sztywną szansę powodzenia, której nie zwiększysz i jest ograniczony ilościowo.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Kolega dobrze ci pisze. Szybciej uzbierałem na świecie gdzie mam ubrane szare gacie i niebieską dziurawą czapkę, niż na głównym z premkami, tancerzem i odbębniając taniec deszczu.
Dynie to nie jest zwykły produkt. Ma sztywną szansę powodzenia, której nie zwiększysz i jest ograniczony ilościowo.
Dynie to taki sam artykuł jak np. przepis który wyrywasz z prac. Niema czegoś takiego jak szczęście w znalezieniu 3klucza a "inne" szczęście dla dyń. To jedno i to samo. Set tancerza ma zwiększać takie szczęści. Pytanie jest czemu to nie działa? I ile trzeba mieć procent szczęścia by każdorazowo coś dopić? 1000%? czy ile bo 150% to za mało.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Z tego co pamiętam na becie gdzieś widziałem informacje że szansa na dropnięcie dyni to 5%. Tak więc nawet mając te 150% szczęścia to wychodzi ci jakieś12% na drop. Wiele to nie zmienia przy takmałym progu i tak jak ci wszyscy piszą wszystko zależy od szczęścia.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Info od suportu
Dziękujemy za kontakt z obsługą gry :)

Objęte są nią tak przedmioty jak i produkty, ale bez tych przykładowo dyń które Pan wymienił.
Posłużę się przykładem. W jeśli na jakiś produkt mamy 10% szans, a mamy 50% zwiększoną szansę powodzenia to nie będzie to 60% w ogólnym rozrachunku, a 15%. Liczymy tutaj procent z danej liczby, która też jest procentem.


Czyli trzeba by mięć srylion % aby dropić . Zamykaj temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry