[dyskusja] Formuła 1

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Temat do ogólnych dyskusji na temat tego sezonu i na temat typerka.
Typerek tutaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14524

Gość
Gość
muszę oglądać :) oby kubica miał dobre miejsce:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
miejmy nadzieję:) mnie ciekawi forma Schumiego i Buttona. w dodatku nie wiadomo, czy znów będą dominatorzy (Brawn GP) czy walka"normalna"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieję, że sezon nie będzie tak beznadziejny, jak poprzedni. I że Kubica będzie miał dobre wyniki. Ciekawi mnie forma Schumiego. Wygląda na to, że walka o tytuły rozegra się pomiędzy 4 zespołami: Farrari, McLarenem, Red Bullem i Mercedesem. Po pierwszym GP na pewno będzie można zacząć komentować przygotowanie zespołów, na razie można tylko zgadywać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To prawda, wszystkie najważniejsze czynniki przy typowaniu są jeszcze zagadką. Mam tylko nadzieję, że ten sezon będzie obfitował w emocje - czyli walke Kubicy o poważne miejsca i może tytuł :]
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ja się zastanawiam kto z nowych nie dojedzie w ogóle :p
Chodzi plotka, że Virgin za mały bak zrobiło bo ten cosworth troszkę więcej pali niż się spodziewali jak projektowali bak :D
Ciekawe czy to prawda... znając życie plotka, ale śmiesznie by było jakby nie dojechali z powodu braku paliwa :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
nom, ten sezon to masa zmian i moze sie wiele zmienic glownie ze zmieny konstrukcji bolidow ( z tego co pamietam to nie ma pit-stopow na dolewanie paliwa ) i tak jak wszyskich mnie tez ciekawi forma Schumachera.. ciekawe czy znow ktos zrobi taka niespodzianke jak GP - nie bylo, nagle powstalo i 1 msc ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skończył się 1 trening, Kubica był 3, wygrał Sutil.
2 trening wygrał Rosberg, Kuica 15
Mam nadzieję że ten sezon będzie ciekawy do samego końca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ile w tym sezonie km będzie miał 1 wyścig? Bez tankowania to chyba 60 okrazen po 5 km nie przejadą :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wyczytałem że w GP Bahrajnu ma być 49 okrążeń, każde po 6,299 km. Tor został przebudowany:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wiec bak musi być ogromny. ciekawe, ile litrów wpada?;)
kwalifikacje wygrał Vettel, czyli ten, na którego praktycznie nikt nie stawiał. 2 Massa. Kubica 9 i oby jak najwyżej podskoczył
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mowili dzisiaj, ze po 200l, czyli ok 150kg. :D
Oczywiscie oficjalnych danych nikt nie ma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie stawiałem na Vettela i wiele się nie pomyliłem ;)

Ogólnie nic ciekawego się w wyścigu nie działo, szkoda że Kubica miał wypadek już na 1 zakręcie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyscig bardzo nudny , zle zrobili z tym zakazem tankowania..... Nic ciekawego sie nie dzialo , paru amatorow sie rozbilo tyle z atrakcji .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyscig bardzo nudny , zle zrobili z tym zakazem tankowania..... Nic ciekawego sie nie dzialo , paru amatorow sie rozbilo tyle z atrakcji .

Dokładnie. Nie wiem, co FIA planowało zakazując tankowania ale popełnili straszny błąd. Kiedyś zawodnicy i teamy walczyły na torze i w pit stopach, teraz zostaje już tylko tor :(
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
jeszcze zmiana opon jest :D
fakt kubica źle pojechał, nawet później oglądać mi się nie chciało :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry