[dyskusja] Formuła 1

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie, z tym rb to istny kabaret. "Nie mamy punktów? To jazda do pitstopu kończyć wyścig, wymienimy Ci skrzynie..." nie ma to jak dobrze zakombinować...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i Rosberg po ponad 100 wyścigach doczekał się i pierwszego PP jak i pierwszej wygranej w swojej karierze:) nalezało się chłopakowi bo naprawdę dobrze jeżdźi i równo - szkoda tylko trochę Schumiego że mu nie dokręcili koła i nie był w stanie dalej jechać
Ale naprawdę miła niespodzianka że Mercedesy z 1 linii pojechały - wkońcu zrobił się nam nieprzewidywalny równy sezon gdzie nie tylko RBR się liczą
 

DeletedUser

Gość
Gość
W ogóle ładny wyścig był, szczególnie końcówka. Schrzanił trochę Alonso, ale cóż... W każdym razie, grunt, że w Mercedesie nie jeździ Raikkonen, czy inny Button- znów byłoby jak rok temu z rbr;|
Co do równej jazdy Rosberga- oj, polemizowałbym. W poprzednich wyścigach szczególnie dobrze było to widać:p Za to Kobayashi chyba się startów od samego mistrza Webbera uczył^^
Btw, Spal- Rbr to się zaczęły liczyć gdzieś... 3 lata temu. Wcześniej była dominacja Ferrari przez jakieś.. 8 lat? może mniej. Jak Schumi zdobywał tytuł za tytułem to wtedy była dopiero monotonia...:p
 
Wyścig jeden z najpiękniejszych jakie widziałem, a widziałem ich sporo:D Końcówka świetna, szkoda mi trochę Schumachera. Pewnie sobie po wyścigu trochę pogadał z mechanikami:D Brawa dla Rosberga z powodu pierwszej wygranej w karierze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
MSC mi psuje typerka, kolejny raz obstawiłem go wysoko i ... Tylko boję się, że jak teraz go nie postawie, to on na złość zajmie wysokie miejsce.

Niestety nie mogłem obejrzeć wyścigu, coś szczególnie wartego uwagi było ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
MSC mi psuje typerka, kolejny raz obstawiłem go wysoko i ... Tylko boję się, że jak teraz go nie postawie, to on na złość zajmie wysokie miejsce.

Niestety nie mogłem obejrzeć wyścigu, coś szczególnie wartego uwagi było ?

tak to niestety jest:) obstawisz kogos to dojedzie poza pierwszą piątką - jak Alonso, Schumi - nieobstawisz to zjawi sie wysoko:)

wyścig fajnie się oglądało i oby to był przedsmak tego co stanie się w kolejnych wyścigach
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi typowanie schrzanił Vettel. Jak na złość zajmował wysokie miejsce, to potem musiał spaść nawet za sztywnego Webbera, sic.
Ciekawe, kto Massę zastąpi w przyszłym sezonie, bo to, że odejdzie, jest pewne. Perez, Kubica, czy nawet Raikkonen- imho chyba najpewniejsi. Może Button.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jak wróci Robert, to nie będę go obstawiał nigdy :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panowie, nie doczytałem że typy miały być do 13, i wysłałem o 13:59.

Jednak kwalifikacje rozpoczęły się o 14:00, w związku z tym nie miałem jakiegoś handicapu w postaci wiedzy na temat przebiegu choćby Q1. Dopuścicie mnie do typerka? Obiecuje, że to ostatni taki wybryk.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To już do Spala, regulamin to regulamin, ale skoro q się jeszcze nie zaczęło, to myślę, że zaliczy. Aczkolwiek wszystko okaże się jutro.
Bardzo dobra forma Alonso, Button coś słabo... szkoda, obecnie oni dwaj i Raikkonen to chyba najlepsi kierowcy z całej stawki(no, i może Schumi).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zapowiada się ciekawy wyścig jutro:) ale nie kumam tego co zrobil Vettel , dziwna taktyka że nie zaliczył żadnego obkrążenia pomiarowego, mimo że postawiłem na niego to licze że to się zemści na nim podczas wyścigu.
Ogólnie Lotusy wyglądają na mocne i oby namieszały - oby Button wrzucił wyższy bieg i dobił chociaż na podium:)

A co do typów to zawsze jest runda kończona godzine przed kwalifikacjami:)
Myśle że mogę zrobić ten wyjątek i zaliczyć Ci typy bo napisałeś minutę przed Q:)

Edit. jeśli vid ma rację to trzeba być konsekwentnym (czy jakoś tak):)
Dorwałem tą sytuację i Vid ma rację, więc nie uznam Ci tego typu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
I Hamilton z PP został przesunięty na ostatnie miejsce:) coraz ciekawiej się robi przed jutrzejszym wyścigiem:)
P. Maldonado wystartuje z PP:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Maldonado? Aż kubek przewróciłem...
Wątpię, żeby ugrał pp ze słabszym bolidem(williamsy mają teraz coś może troszkę słabszego od sauberów, ale raczej mocno porównywalnie, zależne od toru), aczkolwiek na starcie Alonso go wyprzedzi z palcem w chłodnicy:) Oby tylko But się ruszył do przodu, bo powoli zaczyna się dziać w MCL tak jak w Ferrari(tj, Button przejmuje rolę Massy)-.-
Wiesz może, za co tak przesunęli Hama? Kara za jazdę, czy grzebali w bolidzie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba pierwszy raz Hamilton dostał karę za nic, już myślałem, że nie dożyje tego dnia:) Ale fakt faktem- Vettel nie dość, że już w q1 jechał na miękkich(i był coś koło 10, sic!) to w q3 bez wyjazdu na tor, a pnie się w górę..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za nic kary by nie dostał:) Skoro przepisy wymagają zjazdu do boksu i oddaniu próbki paliwa a on tego nie zrobił to kara jest jak najbardziej słuszna:)
Może jesteśmy świadkami zniesienia taryfy ulgowej dla Hamiltona i będzie traktowany jak reszta kierowców a nie że ma plecy u sędziów i żadne kary go nie dotyczą , a wiadomo że jeździ agresywnie :)
Vettel coś kombinuje na wyścig to wiadome - pytanie jaką strategią pojedzie bo aż mi się nie chce wierzyć że na miękkich nie dał rady przejechać dobrego szybkiego obkrążenia - w awarię bolidu też nie uwierzę:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z awarią to już raz próbowali kołować w rbr, a Webber też dość słabo... raczej po prostu bolid sobie nie radzi na torze. Pewnie będą próbowali przejechać na jak najmniej pitstopów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry