[dyskusja] Formuła 1

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7292

Gość
Gość
Maldonado? Aż kubek przewróciłem...
Wątpię, żeby ugrał pp ze słabszym bolidem(williamsy mają teraz coś może troszkę słabszego od sauberów, ale raczej mocno porównywalnie, zależne od toru), aczkolwiek na starcie Alonso go wyprzedzi z palcem w chłodnicy:) Oby tylko But się ruszył do przodu, bo powoli zaczyna się dziać w MCL tak jak w Ferrari(tj, Button przejmuje rolę Massy)-.-
Wiesz może, za co tak przesunęli Hama? Kara za jazdę, czy grzebali w bolidzie?

a jednak stało się :pP troszkę zwycięstwo przez łzy ze względu na pożar.

nawet bardzo dobrze, ze był taki wynik. Strasznie się ciesze. Fajnie było zobaczyć wesołego Franka Williamsa.

I mowie wam, ze Pastor będzie w Monaco bardzo mocny :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jednak stało się :pP troszkę zwycięstwo przez łzy ze względu na pożar.

nawet bardzo dobrze, ze był taki wynik. Strasznie się ciesze. Fajnie było zobaczyć wesołego Franka Williamsa.

I mowie wam, ze Pastor będzie w Monaco bardzo mocny :)

przez pierwsze 5 wyścigów mieliśmy 5 różnych zwycięzców GP - podawali w studio że ostatnio to było ponad 30 lat temu:) jednym słowem F1 zrobiła się bardzo atrakcyjna i nie do przewidzenia:)
Pastorowi już podziękujemy - czas na innego kierowcę w Monaco
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czas na powrót Massy:)
W Monaco obstawiałbym raczej zwycięstwo McLarenów, albo Raikkonena. Schumi jeśli pech go opuści może być bardzo mocny;)
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
ja mam pytanie co do Typerka ..
Jak to jest z PP patrzymy kto staruje z PP czy kto wygra kwalifikacje bo po niedzielnym rozdaniu punktów coś minie pasi.. Zwycięzcą Kwalifikacji był Hamilton to on wywalczył PP, ale został ukarany wiec automatycznie Maldonado wskoczył który nie był zdobywcą PP ( takiego rzeczywistego)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czas na powrót Massy:)
W Monaco obstawiałbym raczej zwycięstwo McLarenów, albo Raikkonena. Schumi jeśli pech go opuści może być bardzo mocny;)

Massa będzie dalej w środku stawki, coś bez formy jest, ale może błyśnie w najmniej oczekiwanym momencie:) Ja stawiam że w Monako wygra ktoś z dwójki: Alonso - Hamilton

Co do PP - to wygrał je Hamilton ale w wyniku "zdarzeń" stracił je na rzecz Pastora i na oficjalnej stronie F1 PP zostało zaliczone Pastorowi wiec w typerku tak samo wskazałem że to Pastor a nie Lewis zdobył PP.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czas na powrót Massy:)

I Massa się jakby obudził - może zaprezentuje coś dobrego.
szkoda Schumiego że go cofneli o 5 pozycji - ale powinien się odegrać i być wysoko. A z PP wystartuje mistrz startów - Webber:)
A wyścig zapowiada się ponownie bardzo ciekawie i ciężko wskazać zwycięzce
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie, jak wyglądały kwalifikacje? Nie mogłem akurat oglądać, wiem jedynie o Rosbergu, Webberze i Schumim. Ciekawie było?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dosyć ciekawie - Perez się rozwalił na jednym z zakrętów, Q były 2 razy zatrzymywane:) ale też nie oglądałem całych tylko zerkałem i słuchałem co jakiś czas
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurde, szkoda straasznie Romaina i Hamiltona, szczególnie tego pierwszego. Jechał świetny wyścig, miał nawet realne szanse na zwycięstwo i... lipa. Fenomenalnie Alonso i Schumi, całkiem nieźle Raikkonen pojechał. Chyba najlepszy wyścig w tym sezonie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I Fernando Alonso wystartuje z PP po bardzo ciekawych mokrych kwalifikacjach:) Jeśli jutro spadnie trochę deszczu możemy mieć bardzo ciekawy wyścig.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Alonso jedzie po mistrza:)
Schumi jak zwykle świetnie w deszczu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Życze mu tego:) jak potwierdzi to w wyścigu to bardzo się przybliży - ale nie zapominajmy że to dopiero półmetek GP:) A Schmi niejednokrotnie udowadniał że umie jeździć w deszczu - może wygra:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Schumi w deszczu jest genialny. Jeśli w połowie wyścigu zrobi się sucho, to namieszać może Raikkonen. Ciekawi mnie, co zrobi Grosjean- tak ładnie chłopak jeździł, a teraz coś bez formy..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spal, z wynikami to nie lepiej się wstrzymać względem wyjaśnienia przez FIA sprawy z Vettelem? Mi to tam rybka, ale jak dostanie karę to może wylecieć za pierwszą piątkę...


Nie oglądałem niestety - kobita mi na głowie siedziała i marudziła że chce coś innego:(
skoro coś z Vettelem było to poczekamy do wyjaśnienia sprawy przez FIA
skasuj posta sho z typerku:)

Oficjalnie Vettel dostał karę 20 sekundową i ukończył wyścig na 5 miejscu:) zaraz policzę punkty na nowo

punkty policzone ale kolejność się nie zmieniła:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry