Dyskusja na temat Gonzalesa

Status
Zamknięty.

DeletedUser32656

Gość
Gość
Z tego co wiem zeby zalaczyc ochrone pvp trzeba restartowac caly serwer.
Andi wiesz jak to jest madry polak po szkodzie.

Event mial byc dla zabawy widze ze podeszli do niego bardzo emocjonalnie.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Całe TWT:
- wy się wykrzyczycie, ponarzekacie
- Gonzales się skończy
- powiedzą wam, że już za późno na powtórzenie i nie ma takiej możliwości
- nagrody rozdadzą, wy się ucieszycie, że już dość tej żenady i błazenady
- TWT się ucieszy, że znowu sprawa zamieciona pod dywan
- i tak to się będzie toczyć dalej
- TWT ucieszone, bo zarobili, mając graczy głęboko w poważaniu - PROFIT

(jestem święcie przekonany, że ten post pisałem w tym temacie a pojawia się w "aktualizacja - dyskusja". Dla pewności wklejam go tutaj, gdzie jego miejsce, tamten można usunąć.)
 
Mija tydzień od zgłoszenia problemu. Wobec braku jakiejkolwiek reakcji, rozumiem, że TWT zupełnie olało sprawę i możemy zająć się już środkami prawnymi, które przysługują nam w sytuacji kiedy dochodzi do oszustwa i naciągania reguł?
No cóż.. zaczniemy od oficjalnej reklamacji. A jeśli i to zostanie olane.. chyba TWT zna prawo konsumenckie? Jeśli nie, sugeruję się zapoznać. Można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć, zwłaszcza w temacie praw, które przysługują konsumentom.
Zapewniam, że tej sprawy pod dywan nie da się zamieść. Jako klienci Inno (tak, tak - zakup bryłek czyni nas klientami) czujemy się po prostu oszukani, a na to są stosowne regulacje. Zarówno w prawie polskim jak i niemieckim.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Nie jesteśmy w stanie zmienić ustawień na dzień dzisiejszy. Event zostanie zakończony na zasadach jakie obecnie panują.

Jeśli podejrzewacie lub macie dowody, że jakaś drużyna łamie regulamin to zapraszam do zgłaszania tych sytuacji w supporcie. Wczoraj, przedwczoraj byłam obecna na serwerze Gonzales. Jeśli ktoś chciał porozmawiać to jak najbardziej miał okazję. W dniu dzisiejszym na pewno też się pojawię.
 
Lenka, nie wiem czy Ty w ogóle śledzisz wątek. Zapoznaj się z nim. Poczytaj. Nasza ekipa włączyła urlop (dawno temu już), co oznacza, że nie ma nas na serwerze i nie będziemy tam brali udziału w żadnej dyskusji. Ponadto tu będzie ona bardziej transparentna dla wszystkich, bo widać, że nie jesteśmy odosobnionym przypadkiem. Odnieś się do zarzutów i propozycji, które padły. Powtórzę po raz kolejny.. w naszej opinii TWT nas po prostu naciągnęło, w związku z tym oczekujemy jakiejś reakcji. I nie po tygodniu, tak jak obecnie. Tyle czekać już nie będziemy. Wystarczy, że na interpretację regulaminu i odpowiedź na pytania czekamy już tydzień. Mam wrażenie, że robisz wszystko by problem zbagatelizować. Powtórzę, tym razem się to nie uda. A doświadczenia innych graczy wskazują, że wnioski wyciągacie już od kilku miesięcy.. tylko efektów jakoś brak.
Nie wiem czy inni gracze łamią regulamin - nie obserwuję rozgrywki na Gonzalesie. Wystarczy to, że sama nie szanujesz tego co w nim umieściłaś (pkt 16, przypomnę) i olewasz graczy, którzy zgłaszają się do Cb z pytaniami.
Tyle z mojej strony, teraz Ty masz pole do działania i wyjaśnienia tego co tu się zadziało.
 

DeletedUser33485

Gość
Gość
Hahaha przeciez takich spraw na czacie nie bedziesz rozwiazywac. Ladnie ze najpierw wpadliscie na dobry pomysl z konkursem jakby tu wyciagnac troche gotowki od graczy, a pozniej sie okazuje ze mozna omdlewac dowoli w konkursie budowania:cool: nie dziwcie sie wtedy takiej a nie innej reakcji graczy!
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Na dole strony macie link Kontakt. Pisałam trzy razy do IG i tylko raz mnie olali. W dwóch przypadkach zrobili to, czego polska załoga nie mogła lub nie chciała. Próbujcie tam, a jeśli nie macie zaufania, to piszcie do podanych tam instytucji konsumenckich.
 
Drodzy Gracze świata Gonzales,

Świat Gonzales jest światem służącym do szybkich rozgrywek i od 2 lat nie ma na nim ochrony postaci.
Powód jest dość oczywisty. Rozgrywki są szybkie, trwające 2 czasem 4 tygodnie a ochronki 72 godzinne są zbyt długie i kuszą do łamania zasad gry.

Zapoznałam się z całym tematem i dyskusją. W tym miejscu pragnę bardzo podziękować za Waszą opinię i bardzo interesującą dyskuję.
Wedlug regulaminu konkursu wszelkie pojedynki są dozwolone, zaś sama wiadomość była jedynie prośbą skierowaną od innych graczy. Nie jest to nakaz ani zakaz, więc jeśli ktoś lubi się pojedynkować, to oczywiście może i nie otrzyma za to żadnej kary.

Z mojej strony chcialam przeprosić, że nie zostały ogłoszone standardowe ustawienia serwera (jak brak ochronki). W przyszłości będą one odnotowane za każdym razem. :)
W związku z tym, że dla części graczy nie było to oczywiste, w dniu dzisiejszym każdy gracz na gonzalesie otrzyma rekompensatę (znajdziecie nowe rpzedmioty w swoim plecaku). Zaś następny konkurs na Gonzalesie będzie organizowany przeze mnie, tak jak bywało to na początku.

Indywidualne sprawy związane z Gonzalesiem proszę poruszać w supporcie.

Życzymy miłej zabawy i trzymam kciuki za wygraną.
Pozdrawiam,
Etriel
 
Dziękujemy za reakcję i zainteresowanie tematem. Mam nadzieję, że teraz już wszystko wróci do normalności, a problemy dotyczące konkursów zostaną rozwiązane raz na zawsze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry