Dyskusja na temat Gonzalesa

Status
Zamknięty.

DeletedUser30813

Gość
Gość
tak samo było z eq na mistrzostwach xD

a ja nie mam takiej pięknej flagi repki jak Podbi :( też chcę !!
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
a prduktami z rzemiosła można się wymieniać za minimal ? lub jeśli sobie pracuję po 15 ekund i nie chce żeby mnie ktoś obił, zabrał kase, to czy ktoś z miasta może wystawić np kilka produktów po 5k, a ja bym sobie je kupował żeby nie mieć kasy przy sobie ?
 
Ebola widzę że ci żal któryś raz z rzędu pośladki śćisł , ja przewaznie staram się nie tykać niczego bo przewaznie zaczyna smierdzieć pózniej ale niestety muszę ruszyć.

Dla twej wiadomosci już dogadany jestem , tylko nie pozwolę sobie aby mnie traktowano jak Ciebie i wrzucano do jednego worka ;) w przeciwienstwie do CB mam Honor którego ty nie posiadasz ;)

ps . a jak już tak bardzo ci jest żal to za rok zgłos się do szlachetnej paczki moja firma ci coś wyśle ładnego nie będziesz musiał tutaj grinchować ;)
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
A moje posty ciągle usuwają OUD #Wszystkich#Nas#Nie#zbanujecie#prawda #BoliOUD
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
a prduktami z rzemiosła można się wymieniać za minimal ? lub jeśli sobie pracuję po 15 ekund i nie chce żeby mnie ktoś obił, zabrał kase, to czy ktoś z miasta może wystawić np kilka produktów po 5k, a ja bym sobie je kupował żeby nie mieć kasy przy sobie ?
ponawiam pytanie...
 
a prduktami z rzemiosła można się wymieniać za minimal ? lub jeśli sobie pracuję po 15 ekund i nie chce żeby mnie ktoś obił, zabrał kase, to czy ktoś z miasta może wystawić np kilka produktów po 5k, a ja bym sobie je kupował żeby nie mieć kasy przy sobie ?
Jeżeli osoba, z którą chcesz się wymienić, nie jest żadnym Twoim multikontem ani nie gra na Gonzalesie tylko po to, by Ci pomagać, czyli mówiąc krócej, jest zwykłym graczem, to jak najbardziej możecie się wymienić. Jest to zwykła transakcja handlowa, gdzie obie strony odnoszą korzyści.
Co do drugiej części pytania, to tutaj również, jeśli osoba wystawiająca produkty nie jest żadnym multi itd., to ja osobiście nie widzę przeszkód. Nie jest to pomoc dająca ogromną przewagę w grze, równie dobrze można by wpłacić pieniądze do banku. Po prostu zamiast w banku, będą przechowane na targu.
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Jeżeli osoba, z którą chcesz się wymienić, nie jest żadnym Twoim multikontem ani nie gra na Gonzalesie tylko po to, by Ci pomagać, czyli mówiąc krócej, jest zwykłym graczem, to jak najbardziej możecie się wymienić. Jest to zwykła transakcja handlowa, gdzie obie strony odnoszą korzyści.
Co do drugiej części pytania, to tutaj również, jeśli osoba wystawiająca produkty nie jest żadnym multi itd., to ja osobiście nie widzę przeszkód. Nie jest to pomoc dająca ogromną przewagę w grze, równie dobrze można by wpłacić pieniądze do banku. Po prostu zamiast w banku, będą przechowane na targu.
podziękował :D
 
Dobrze, w takim razie ja chętnie rozpocznę dyskusję odnośnie ustawień serwera. Jak wiadomo w ogłoszeniu na forum (zawsze jest to podkreślane w każdym przypadku, że to co jest na forum jest ważniejsze niż to co w grze [np wyprzedaże]) ochrona przed PVP miała być wyłączona. Jednakże administracja postanowiła, że ochrona przed PVP będzie zdejmowana tylko na życzenie graczy poprzez wiadomość do GM'a.

Oczywiście jeśli poprosimy o zdjęcie ochrony u innego gracza - co jak wiadomo jest błędem serwera i w ogóle nie powinno się zdarzyć to GM wyśmieje nas, że on tego nie może zrobić, bo oczywiście nie wiadomo czy ten gracz chciałby zdjęcia ochrony.
Dochodzimy w tym momencie do paradoksu gdzie GM'y sami zaprzeczają swoim słowom i jest to totalnie absurdalne.
Jako gracz, który pnie się w rankingu XP mam dostępnych zaledwie kilku graczy do pojedynkowania się ze względu na mechanikę gry.
Dodatkowo administracja utrudnia mi wykonywanie PVP poprzez traktowania gracza > Regulamin Gry (no bo zasady gry na serwerze były podane wcześniej).
W takim razie można czysto stwierdzić, iż TWT faworyzuje graczy. Nie musza oni się stosować co do zasad gry.

To znowu prowadzi do paradoksu, gdyż połowa serwera na starcie została <hehe> zbanowana za pushing.

Śmieszne mega, ale czego można było się spodziewać skoro nikt nie słucha feed backu graczy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dobrze, w takim razie ja chętnie rozpocznę dyskusję odnośnie ustawień serwera. Jak wiadomo w ogłoszeniu na forum (zawsze jest to podkreślane w każdym przypadku, że to co jest na forum jest ważniejsze niż to co w grze [np wyprzedaże]) ochrona przed PVP miała być wyłączona. Jednakże administracja postanowiła, że ochrona przed PVP będzie zdejmowana tylko na życzenie graczy poprzez wiadomość do GM'a.

Nie, miała być wyłączona ochronka w ogóle, ale przy ustawieniach serwera doszło do jakiegoś błędu. Jakiego? Nie wiem, nie mam do tego wglądu.

Oczywiście jeśli poprosimy o zdjęcie ochrony u innego gracza - co jak wiadomo jest błędem serwera i w ogóle nie powinno się zdarzyć to GM wyśmieje nas, że on tego nie może zrobić, bo oczywiście nie wiadomo czy ten gracz chciałby zdjęcia ochrony.

Bo nie możemy tego zrobić, nie możemy w ten sposób ingerować w konto gracza bez jego pozwolenia. Ok, nie miało być ochronki ale jest o czym napisaliśmy, iż jest to błąd. W tej sytuacji nie możemy na prośbę gracza wyłączać ochronki u innych bo gracze mogliby to wykorzystywać i co godzinę pisać by wyłączyć ochronę u gracza" X".

W takim razie można czysto stwierdzić, iż TWT faworyzuje graczy. Nie musza oni się stosować co do zasad gry.

Nikogo nie faworyzujemy, jesteśmy bezstronni.

To znowu prowadzi do paradoksu, gdyż połowa serwera na starcie została <hehe> zbanowana za pushing.

Bo było napisane, że zakładanie kont w celu wyjęcia jedynnie przedmiotów jest pushingiem, nawet jeśli to nie wy te konta zakładacie tylko namawiacie do tego innych.

Śmieszne mega, ale czego można było się spodziewać skoro nikt nie słucha feed backu graczy.

Słuchamy.
 
To nie my , to nie ja , nie mamy wglądu , to nie ja organizowałem - macie inne szablony odpowiedzi ? Bo te już są nudne , na samym starcie była dyskusja co do regulaminu że są błędy , ale administracja jak zawsze to olała , a jedyny wgląd co admin ma każdy to jest wgląd bryłkowy - z tego bardzo dobrze się rozliczacie

I to jest 3 z rzędu event gdzie ludzie są nabijani w butle , story event - parodia eventu , budowa miast - jeszcze większa parodia , kolejny gonzales to samo i jeszcze gorzej - Skoro Lenka to organizuje i 3 x robi takie same błędy to może nie nadaje się po prostu do tworzenia takich eventów albo nie nadaje się na stanowisko admina ???
Bo prawa jest taka że 3 x albo i więcej coś organizowała i na każdym evencie są zgrzyty nie domówienia i inne.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A co mam Ci Selux napisać? Że wiem jak wygląda ustawianie serwera pomimo tego, że nie mam do tego narzędzia dostępu? Jestem z Wami szczery, nie wiem jak to wygląda po prostu nastąpił błąd przy ustawianiu czy przy samym odpalaniu serwera. Jaki? Nie wiem, wiem tylko że efektem jest to że ochronka jest, a jej miało nie być.
 
Dobrze, zacznijmy w takim razie od tego, że serwer stał wyłączony przez 2 dni w czasie świąt. Przez ten czas można było zmienić ustawienia serwera, co zajmuje zapewne 3 minuty. Prowadziłem wiele serwerów w różnych grach i to nie jest coś to też resetuje cały serwer, chodzi zapewne o 1 może 2 linijki kodu.

Zasady gry określały jasno, iż na serwerze nie będzie ochrony przed PVP. To nie gracze organizują tą rozgrywkę, więc kto jest za to odpowiedzialny jak nie wy? Moja babcia czy może bezdomny, który dobija się do mojego domu od 3 dni prosząc o datki na wsparcie biednego seluxa?

Faworyzacja. Hmm, nie potraficie stosować się do ustawień serwera, więc co to za bezstronność? Skoro ochrony miało nie być, a to jest błąd, proste jest że powinniście ściągać tą ochronę na życzenie gracza. Dlaczego? Bo błędy się kasuje. Tak jak wy kasujecie moje posty na forum, które dla was były błędne <wbrew zasadom forum>, tak błędy <wbrew zasadom gry> powinny być kasowane na bieżąco.

Nie chodzi o fakt, że coś jest pushingiem czy nie. Chodzi o fakt, iż wy - organizatorzy konkursu, nie stosujecie się do założeń odnośnie ustawień serwera. Łamiecie odgórne zasady gry na tym serwerze odmawiając zdjęcia ochrony któremuś z graczy, nie ważne że chodzi o osobę trzecią. Jest błąd, możecie na to zaradzić, już nawet jest mowa o proszeniu o zdjęcie ochrony, a powinniście być zalogowani tam na tyle często żeby zdejmować każdą ochronę bez ingerencji graczy.

No i co nam z tego że słuchacie? Mogę równie dobrze przejechać się do Zoo <w sumie podobne miejsce do tego> i mówić wszystko małpą, bo tak samo jak wy z tym nic nie zrobią. Przecież wystarczy poczytać poprzednie dyskusje na temat Gonzalesa. Każdy event na tym świecie był nieogarniętym syfem pozostawionym do ogarnięcia bandzie graczy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dobrze, zacznijmy w takim razie od tego, że serwer stał wyłączony przez 2 dni w czasie świąt. Przez ten czas można było zmienić ustawienia serwera, co zajmuje zapewne 3 minuty. Prowadziłem wiele serwerów w różnych grach i to nie jest coś to też resetuje cały serwer, chodzi zapewne o 1 może 2 linijki kodu.
Tak czy siak pozbawienie dostępu graczy do Gonzalesa nie sprawiło byśmy mogli zmienić ustawienia serwera.

Faworyzacja. Hmm, nie potraficie stosować się do ustawień serwera, więc co to za bezstronność? Skoro ochrony miało nie być, a to jest błąd, proste jest że powinniście ściągać tą ochronę na życzenie gracza. Dlaczego? Bo błędy się kasuje. Tak jak wy kasujecie moje posty na forum, które dla was były błędne <wbrew zasadom forum>, tak błędy <wbrew zasadom gry> powinny być kasowane na bieżąco.

Rozumiem tok myślenia, ale nadal nie możemy spełnić prośby gracza X by wyłączyć ochronę u gracza Y. To ingerencja gracza X w konto gracza Y.
 
W takim razie może należałoby wprowadzić taką czynność jak zdejmowanie wszystkich ochron przed PVP w momencie kiedy admini mają wolny czas? To jest np co godzinę jeśli już GM jest zalogowany do gry, mógłby wejść i zdjąć ochronę każdemu graczowi. Będzie wtedy to ingerowanie w gracza X jak i konto gracza Y, tak samo jak to się odbywało przy kasacji przedmiotów po już i tak dostaniu blokady za pushing.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
A ja sie zastanawiam nad jednym. Dlaczego Fusku wystepujesz w roli kozla ofiarnego i kryjesz innych, skoro to lenka jest odpowiedzialna za Gonzales i to ona powinna sie wypowiadac? A jakos jej nie widac...


Aaa... i niech nie usprawiedliwia sie czasem swiateczno-noworocznym, bo wybacz ale sami ustaliliscie ten termin i szczerze mnie to nie obchodzi, ze przygotowania do swiat, ze sylwester, ze wyjazdy i inne pierdoly.
 
Status
Zamknięty.
Do góry