Dyskusja na temat Gonzalesa

Status
Zamknięty.
Ale prawo nie działa wstecz xD!
Przecież to co opisałeś jest totalnie nie zgodne z żadnymi zasadami gry.
Najpierw ludzi coś robią, potem dodajecie punkt w zasadach że tego nie można jednak robić, ale w sumie jest już po fakcie, więc banujecie ludzi, którzy zostali poinformowani na jakieś kilka godzin/dni w przyszłości o tym, że tego nie można.

picard_clapping.gif
 

DeletedUser33028

Gość
Gość
Event jest gówniany, dlatego bo DODALI DO NIEGO WYPRZEDAŻ, żeby tylko zarobić na takim Podbipięcie, który wydaje 6k bryłek by wygrać 3k XD bez sensu
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale prawo nie działa wstecz xD!
Przecież to co opisałeś jest totalnie nie zgodne z żadnymi zasadami gry.
Najpierw ludzi coś robią, potem dodajecie punkt w zasadach że tego nie można jednak robić, ale w sumie jest już po fakcie, więc banujecie ludzi, którzy zostali poinformowani na jakieś kilka godzin/dni w przyszłości o tym, że tego nie można.

picard_clapping.gif
No nie działa, a kto powiedział, że to co Lenka napisała weszło po banowaniu?
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Event jest gówniany, dlatego bo DODALI DO NIEGO WYPRZEDAŻ, żeby tylko zarobić na takim Podbipięcie, który wydaje 6k bryłek by wygrać 3k XD bez sensu
Jeszcze podbi nie wygra bo nie jedyny ma dobre EQ!!! Bez sensu te eventy lepiej wgl nic nie robić bo jak zwykle wychodzi źle.
A z drugiej strony nikt mu nie kazał kasy wydawać :D To chociaż powinni być z nim fair i tą sprawę do razu wyjaśnić z tym pushem zabrać ajtemy i wyzerować level ja to już pisałem i bd się powtarzał bo dla mnie to jest paranoja jak typ wydaje parę stów i jeszcze tego nie wygra bo ktoś se za darmo narobił ajtemów ... No i jeszcze Fusek stający w obronie prawa :D
 
Fusek jeszcze raz powtorze:

W pseudoregulaminie, który wrzuciła Lenka nie ma nic na temat zakładania kont w celu przekazywania itemów i że to będzie uznane za pushing, a Ty wyskakujesz z linkiem do tematu Dyskusja na temat Gonzalesa post nr 33

Chyba niepoważny jesteś że to co napiszecie sobie w temacie dyskusja n/t Gonzalesa na ktorejś tam stronie jest wiążące :D wychodzi na to ze kto wzial udzial w Gonzalesie musi sledzic watek dyskusji na temat goznalesa. Ktos tu do konca nie jest powazny, toż to jaja sobie z graczy robicie.

Jest wątek założony przez Was Konkurs indywidualny , jest tam spisany regulamin.
Zanim zdecydowałem się wziąć udzial w evencie na goznalesie conajmniej kilka razy go przeczytałem.



Jeszcze podbi nie wygra bo nie jedyny ma dobre EQ!!! Bez sensu te eventy lepiej wgl nic nie robić bo jak zwykle wychodzi źle.
A z drugiej strony nikt mu nie kazał kasy wydawać :D To chociaż powinni być z nim fair i tą sprawę do razu wyjaśnić z tym pushem zabrać ajtemy i wyzerować level ja to już pisałem i bd się powtarzał bo dla mnie to jest paranoja jak typ wydaje parę stów i jeszcze tego nie wygra bo ktoś se za darmo narobił ajtemów ... No i jeszcze Fusek stający w obronie prawa :D

Pozabierali niektórym itemy ale juz przewagi (ktorą osiagneli dzieki tym przedmiotom) juz nie zabrali.
Merc ja tam mam czas żeby sobie to wyklikac , moge sobie swobodnie klikac w domu i w pracy :)
Wzialem udzial w evencie zeby dokonczyc kompletowanie setu speedy gonzalesa a nie dla brylek.
Tylko na dziki regulamin Lenki nie mam sil ...
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
czemu zawsze placza Ci co najwiecej kombinowali a najmniej robia to nie jest rywalizacja miedzy dwoma kombinatorami co wpadli na pomysl odkryc Ameryke ,to byla rola Kolumba
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Nie było człowieka 20 dni a tutaj taki syf ;D
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
no nagrody za forty i pvp nie mają sensu :D ludzie mają sety :/ walka jest nierówna, bardzo... o regulaminie nie będe pisał, bo już wszystko raczej zostało napisane :D do tego dopuszczenie worków na serwerze- idiotyzm w czystej postaci... nasówa się pytanie, czemu nie ma tylko 3 itemów, jak na pozostałych serwerach ? tylko worki i skrzynie... ten serwer powinien być zrobiony na starych zasadach, bez ulepszania eq, itemów tyle co w sklepach, wtedy nie trzeba było by bawić się w bazgrolenie nowych regulaminów "regulacji, rozporządzeń" gra była by wyrównana i czysta- tzreba było by kolekcjonować stare sety- meksykanin, indianin, farmer, dżent itd, a nie każdy dostał na start kodziki... to już zaczyna przypominać jakiś prywatny serwer z ułatwieniami (jak w metinie), gdzie zdrowa rywalizajca jest tylko przy zalogowaniu się do gry ;)
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
poligon multi na gonzo

na sw1 tyle nowych jak by świat dopiero założyli
co to to inno pilnuje ?
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jak wam idzie koledzy i koleżanki? Kto prowadzi?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
No i super, mamy wyniki, niestety nikt nie odpowiedział na kilka zadanych już jakiś czas temu pytań! Świetna robota, "tak trzymać" NIE!!!
 
Ranking pojedynkowy
I miejsce Ebola Rekt is Real
II miejsce maxjonshon
III miejsce SmerfastycznieXD

Ranking Bitew fortowych
I miejsce Ebola Rekt is Real
II miejsce maxjonshon
III miejsce Podbipięta


ha ha :D ranking pojedynkowy - ustawione pojedynki miedzy ebola a janshonem
ranking bitew fortowych - ebola i max nastawiali 30 multików :D jak nie więcej efekt ? 300 uników na bitwie - wróć coś koło 350 + :)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
ranking bitew fortowych - ebola i max nastawiali 30 multików :D jak nie więcej efekt ? 300 uników na bitwie - wróć coś koło 350 + :)

Akurat tutaj nie musieli się za bardzo wysilać, po wbiciu tak wysokich leveli, w tak krótkim czasie, nikt nie mógł im podskoczyć.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Czy organizatorzy konkursu przewidzieli jakiekolwiek nagrody pocieszania dla top 20 za udział w zabawie, tak aby zachęcić graczy do powrotu na świat Gonzales podczas kolejnych "zawodów indywidualnych"?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
dlaczego wymyślasz jakieś top 20? nagrody za udział można dać wszystkim, nawet tym dziesiątkom zbanowanych multi

Może być nawet i top30, czy 40, chodzi mi o graczy, którzy klikali przez więcej niż kilka dni... i chociaż nic nie ugrali to jednak tam byli i cieszyli się grą razem z najlepszymi. To nie musi być przecież worek bryłek czy itemów, to może być nawet i głupie 100 obli, cokolwiek, jakiś miły upominek, który poprawi humor i osłodzi gorycz porażki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry