Dyskusja na temat Horseball

DeletedUser22095

Gość
Gość
Widzę, że nie o brak znajomości niemieckiego czy uwielbienie Disneya tu chodzi. Nie przeszkadząją Wam nawiązania do SS, nie znacie ich loga (co dziwne, bo już od podstawówki o tym uczą, o internecie nie wspominając)? W innym temacie podałam Wam propozycje zmian łącznie z przetłumaczoną nazwą i nowym skrótem. Wasz wybór to trwanie przy tym http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Schutzstaffel ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Widzę, że nie o brak znajomości niemieckiego czy uwielbienie Disneya tu chodzi. Nie przeszkadząją Wam nawiązania do SS, nie znacie ich loga (co dziwne, bo już od podstawówki o tym uczą, o internecie nie wspominając)? W innym temacie podałam Wam propozycje zmian łącznie z przetłumaczoną nazwą i nowym skrótem. Wasz wybór to trwanie przy tym http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Schutzstaffel ?

No niestety... Nie jestem aż tak dobry z niemieckiego. Co do przetłumaczenia innych tekstów to nie miałem problemu, ponieważ było to już zrobione na tekstowo.pl. Logo znam i to dobrze. Ale czy ta konkretna błyskawica przypomina Ci tą od SS? Może ogólnie zabronić błyskawic? A co jeśli Zeus był nazistą?
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Wojcieszy
Piorun oczywiście nie zostanie zabroniony, lecz w połączeniu z dwoma literami S kojarzy się z jednym czyli symbolem nazistowskim.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Wojcieszy, niestety widzę, że dyskusja z Tobą na ten temat nie ma sensu. Skoro nawet nie odczytałeś mojej wiadomości ani postu w temacie "Prezentacja", to nie bez powodu. Pewnie chcesz mieć pretekst, że nie dało się nic zmienić. Bo nie uwierzę, że wiadomości i postu nie zauważyłeś. I proszę, żebyś nie wmawiał nam, że się czepiamy "niemieckich piosenek", bo przy tym logu to pieśni armii niemieckiej są najmniejszym problemem. Nie wiem, dlaczego inteligentny człowiek udaje ignoranta. (Do Naaryii i twt: Udaje ignoranta, nie jest oskarżeniem, nie napisałam, że nim jest. Jeśli znowu mi dacie niesłusznie karę przez Waszą nieznajomość niektórych reguł języka polskiego, to wyślę maila do IG, tym razem po niemiecku.)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wojcieszy, niestety widzę, że dyskusja z Tobą na ten temat nie ma sensu. Skoro nawet nie odczytałeś mojej wiadomości ani postu w temacie "Prezentacja", to nie bez powodu.
Odczytałem. Na PW nie odpowiedziałem, ponieważ u mnie miejsce na poczcie jest prawie ciągle zapchane, więc uznałem, że nie jest to jakaś ważna wiadomość by odpowiadać na nią.
W temacie też nie odpowiedziałem, bo uznałem, że nie warto tam odpowiadać (i zaśmiecać tego tematu) tylko tutaj w dyskusji. Wypowiedziałem się na temat nazwy i loga.

Pewnie chcesz mieć pretekst, że nie dało się nic zmienić. Bo nie uwierzę, że wiadomości i postu nie zauważyłeś.
Ale... Czego nie da się zmienić? Wszystko to co uznaliście za złe zmieniłem/usunąłem.
I proszę, żebyś nie wmawiał nam, że się czepiamy "niemieckich piosenek", bo przy tym logu to pieśni armii niemieckiej są najmniejszym problemem. Nie wiem, dlaczego inteligentny człowiek udaje ignoranta.
No ja nadal nie wiem co wy w tym logo aż tak złego znaleźliście... Według mnie to jest jak porównywanie gwiazdy dawida do pentagramu... Coś z gwiazdką jest, ale to nie to samo... To, że był piorun (i to nie taki jak używali żołnierze niemieccy) i skrót SS, nie oznacza, że to było nawiązanie do dziadków/pradziadków naszych zachodnich sąsiadów.
 
ja dalej podtrzymuje aby was wykluczyć z rozgrywki , wasze błędy będą przestrogą na przyszłość i dla innych.

Wcale nie musieliscie robić obrazków ani nic chcieliscie ? Wasza sprawa , cierp ciało jak się chciało
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Łatwe zadania do zrobienia w 5 dni :( Czyli będzie trzeba expić w tym czasie :D

Jak będą miasta rozbudowane?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Łatwe zadania do zrobienia w 5 dni :( Czyli będzie trzeba expić w tym czasie :D

Jak będą miasta rozbudowane?

Miasta rozbudowane całościowo (z pewnymi wyjątkami)
- Miasta drużyn:
  • Nie posiadają Rusznikarza
  • Nie posiadają Szeryfa
  • Kościół na 5 lvl

- Miasta środkowe
  • Nie posiadają hotelu
  • Nie posiadają targu
  • Nie posiadają Rusznikarza

Ps - jak zadanie jest za proste, to ja mogę utrudnić :D Chcecie trudniejsze?
 

DeletedUser

Gość
Gość
czekam na ten moment prawie tak samo mocno jak na konfrontację austria-wegry który juz sie oczywiscie odbyl
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
"Nie musicie szukać przedmiotów w pojedynkę, możecie działać drużynowo. Ważnym elementem jest natomiast wklejenie raportu ze znalezienia/zakupu przedmiotu"

-a jak kupuje przedmiot w sklepie, to mam nagrać filmik?
 

DeletedUser

Gość
Gość
loteria paragonowa:D

musisz poprosić o fakturę VAT

ogólnie wszystko fajnie, tylko że ktoś zapomniał że jeśli tych ciuchów nie bedzię w shopie i to czasem z dropem może być problem, no sorka ale weź wydrop 5 niebieskich koszul? i co wtedy druzyna dyskwlifikacja?
 
z jakiej racji przedłużyliscie zapisy ? W tym momencie jesteście nie uczciwy zaczyna cie zmieniać zasady a dobrze nawet event nie ruszył żenada.

Chcecie więcej drużyn bo nie opłaca wam się to $$$ taka prawda
 

DeletedUser

Gość
Gość
spokojnie zaraz bedzie jeszcze druzyna twt zeby wydusic $, tak jak bylo z ta wygrana loteria wtedy na klonie co wygrala alex, nie przewidzieliscie tylko ze przegniecie

jeszcze na gonzale proponuje zorganizować loterię zawsze jakiś grosz wpadnie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32142

Gość
Gość
Mozę by tak dać więcej szczegółów na temat ciuchów...

1. Jak zebrać cały komplet w jednym kolorze z pracek ?
- Bo gdzie indziej je znajdziemy żeby mieć raport....
- Jak nie będziemy mieli kompletu to co ?
- Zakup w sklepach jest pozwolony ? jak tak, to skąd raport wziąć ?

2. Czy będziemy musieli być ubrani w te ciuchy biegając z piłką ?

I co do punktacji

Im więcej ataków/obrony tym więcej drużyna zdobywa pkt.

Pod koniec fazy meczy zliczone zostaną pkt w następujący sposób:

Drużyna zdobywa 3 pkt za poprawnie wykonany atak, bez skutecznej obrony.
Drużyna zdobywa 2 pkt za poprawnie wykonaną obronę.
Drużyna uzyska -3 pkt za podkupienie piłki przeciwnej drużynie.

A ile punktów za przebiegniecie nie będąc atakowany ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mozę by tak dać więcej szczegółów na temat ciuchów...

1. Jak zebrać cały komplet w jednym kolorze z pracek ?
- Bo gdzie indziej je znajdziemy żeby mieć raport....
- Jak nie będziemy mieli kompletu to co ?
- Zakup w sklepach jest pozwolony ? jak tak, to skąd raport wziąć ?

2. Czy będziemy musieli być ubrani w te ciuchy biegając z piłką ?

I co do punktacji

Im więcej ataków/obrony tym więcej drużyna zdobywa pkt.

Pod koniec fazy meczy zliczone zostaną pkt w następujący sposób:

Drużyna zdobywa 3 pkt za poprawnie wykonany atak, bez skutecznej obrony.
Drużyna zdobywa 2 pkt za poprawnie wykonaną obronę.
Drużyna uzyska -3 pkt za podkupienie piłki przeciwnej drużynie.

A ile punktów za przebiegniecie nie będąc atakowany ?



Drużyna zdobywa 3 pkt za poprawnie wykonany atak, bez skutecznej obrony.

3?

tutaj jest raczej jasne wszystko

ale z tymi ciuchami to raczej jest przegiecie
 
Ponawiam pytanie . Czy gracz Wojcieszy i jego team zostanie zdyskwlifikowany ?


I chce dostać odp. na jakiej zasadzie przedlużyliscie zapisy na turniej o 3 dni ? Żeby takie coś zrobić muśi tego chciec wiecej niż 50 % graczy a wiem ze napewno tyle nie chciało a chciały zaledwie 2/3 osoby a to nie jest 50 % graczy chyba że ktoś z admów bardzo dobrze umie matmę co widać własnie ...


i mam rozumieć że na Dzień Niepodległości jak wam napisze proszę event puscic 3 dni pózniej to też tak zrobicie ? W końcu ktoś pisał że każdy jest równy nie ważne czy kupujesz bryłki czy nie ;) skoro 1/2/3 osoby chciały zapisy 3 dni dłużej to z puszczeniem w lipcu eventu o 3 dni pózniej z racji jeden osoby też nie powinno być problemu :)

Tak dobrze robicie wszystko że nawet KsF boostując się innym kontem z was się smieje że nic mu nie możecie zrobić.

Żeenada z waszej strony żenada
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32593

Gość
Gość
Przedłużyli etap bo 3 osoby chciały? Ja myślałem że TWT zobaczyło tylko 5 drużyn zapisanych, a jest 5 nagród głównych i nagrody byłyby za samo uczestnictwo :p
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Co jest śmieszne z organizacja ze dopiero po przedłożeniu terminu zrobili ogłoszenia i reklamę na czacie, a wcześniej nic nie było oprócz informacji jak się logujemy, tak jakby nie chcieli za dużo osób a nagle jest ich zamalo i się obudzili... ale cóż jak to na statku, kapitan ma zawsze racje tak i tutaj i możesz tłuc głową o ścianę a i tak jej nie przebijesz :D
jak to pewien Pan napisał w profilu zacytuje "buraki"
 
Do góry