Dyskusja na temat Horseball

DeletedUser31768

Gość
Gość
żałosne, tydzień temu zadałem pytania i nie ma odpowiedzi...
jeśli wydaje Wam się, że zasady 2-go etapu rozwiały wszelkie niejasności, TO NIC NIE ROZWIAŁY
 

DeletedUser

Gość
Gość
na dzień dzisiejszy biegaja z gałką 2 druzyny, kolejne 2 są zupełnie nie aktywne, komuś innemu ukradli piłkę i do dziś jej nie ma. Ponoć jak miało być omdlenie to miało się pisać do admina., pytam którego jak tam nikogo nie ma. Patelka przychodząc do twt to się nasłuchaliśmy, że będę pomagać bedę taka i owaka widziałem ją na gonzalesie 2 razy na starcie i wczoraj przez 5min. Dziękuję za takieg granie. może zamknijmy ten grajdół i rozdajcie te nagrody tak jak jest teraz. Bo część ludzi poszła tam z musu i nie zamierza grać. Szkoda naszego czasu, waszego raczej nie bo i tak to zlewacie
 

DeletedUser28974

Gość
Gość
No niestety ja do tej pory nie otrzymałam żadnych odpowiedzi od suportu :) Więc ja nie widzę sensu dalszej gry, bo do jasnej cholery nikt nie wie czy robi dobrze czy robi źle. Dali by regulamin gdzie jest wszystko opisane ze szczegółami i nie było by problemów. Teraz niech się męczą, czytają miliony wiadomości i sprawdzają screny i raporty.
 

DeletedUser31768

Gość
Gość
opis obrony jest w profilu Harcerza.

Nadal czekam na odpowiedzi do wcześniejszych pytań. W związku z kreatywnością przeciwników mam jeszcze pytanie: czy są jakieś ograniczenia obrony, również względem ataku?

przykład (drużyny A-atak i D-obrona)
godz 1: A1 skok nr 1
godz 2: A2 skok nr 2
godz 3: A3 skok nr 3 koniec?
godz 4: A4 skok nr 4
godz 5: A1 skok nr 5
godz 6: A2 skok nr 6
... wygrane pojedynki obrony:
godz 1:
godz 2:
godz 3: D1 vs A3
godz 4: D2 vs A4; D3 vs A4
godz 5: D4 vs A1; D5 vs A1
godz 6:

drużyna D zgłasza udane pojedynki:
D1 + D2
D1 + D3
D2 + D4
D2 + D5
D3 + D4
D3 + D5

drużyna A zgłasza 2 ataki...

Moje pytanie:
Ile pkt dostają drużyny w tym przykładzie?
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Jeśli pojedynek został włączony, gdy przeciwnik miał piłkę, a w między czasie odsprzedał ją na targu i ten pojedynek wygrała obrona, jest on liczony na korzyść obrony).

Znowu ktoś inaczej rozumie :D

Pojedynek trwa 10min nie 15 czy 20 :)

Jeśli pojedynek został włączony !!! Pojedynek, nie jak puścisz przejście + pojedynek. Po raz kolejny myślenie nie boli po co nas proszą o podanie czasu ?

Na chłopską logikę według waszego rozumienia mogę mieć 50min drogi do przeciwnika puścić pojedynek i go uderzyć jak dojdę i walne godzinę później będzie oké :D

Nie powinno nawet być spin ale polak tak już ma :)
Proszą o screeny i raporty to zamiast porostu wkleić i czekać na wyniki adminów to robicie taka aferę za każdy pojedynek za każde przejście jakby wam ktoś chciał na głowę na...

Ja rozumiem ludzi z TWT ze z nie chęcią się pojawiają jak za każdym razem trzeba rozpatrywać jakieś spiny bo ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem.
 
Twój pojedynek wystartował o 12:27, zakończył się o 12:37.
Ja piłki już nie miałem o 12:02, także sorry nie wyszła Ci intryga.
Nie obchodzi mnie czas Twojego żenująco długiego biegu...


przykro mi bardzo zażalenia do TWT mogli sprecyzować regulamin ;)

dla mnie pojedynek długi czy nie mało ważne miałeś piłkę ? Twoja sprawa mogłeś nie zakładać wy pod siebie jakoś regulamin robicie czy coś aż śmiać się chce :D :D :D
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
czy podliczy ktos wynik.kto zajął miejsce 1,2 i 3 ? czy moze sami mamy policzyć > i jeszcze jedno pytanko gdzie mamy podac na ktorym swiecie chcemy dostać nagrody?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32761

Gość
Gość
Napisz mi na pw ;) na jedno wyjdzie jakbyś miał do Administracji pisać :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wyniki będą podliczone. Jeśli podamy już je do wiadomości ogólnej wtedy zaczniemy rozdawać nagrody :)
 

DeletedUser28974

Gość
Gość
Przyjdzie odpowiedni czas to poznamy wyniki :p Panowie trochę cierpliwości :D
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
widzę ze wyniki juz sa ,chciałbym pogratulowac druzynie czarnej zwyciestwa.::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
rowniez gratki, jednak jak to wygląda 3 drużyny nawet 1pkt
 

DeletedUser28974

Gość
Gość
Dzięki za grę Panowie ;) No ale 3 drużyny bez punktu. Szkoda komentować :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
to niestety pokazuje że zostało to zorganizowanie na siłę. szczerze chyba lepiej jakby startowały max 3-4 zespoły i event trwałby 3-4 dni anie ponad 14dni

jeszcze raz gratulacje.
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
pytanie do administracji.czy jest mozliwosc otrzymania takiej piłki z ktora biegalismy na wybranymm przez nas swiecie? ta piłka niczego do gry nie wnosi a jako item bardzo fajnie wyglada.jako kolekcjoner bardzo by mi sie taka przydała.prosze o rozpatrzenie tego.
 
ja również jak cobra :) fajny item dla kolekcjonera a akurat nim jestem więc fajnie by było takie coś mieć w zestawie ^^
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
pytanie do administracji.czy jest mozliwosc otrzymania takiej piłki z ktora biegalismy na wybranymm przez nas swiecie? ta piłka niczego do gry nie wnosi a jako item bardzo fajnie wyglada.jako kolekcjoner bardzo by mi sie taka przydała.prosze o rozpatrzenie tego.
Ja pytałam o piłkę etriel, ale od miesięcy mi nie odpowiada. Chyba się na mnie obraziła... Kazała mi napisać propozycję, żeby taką piłkę do loterii, sklepu czy zadania z okazji Euro wprowadzić. Gdy zapytałam, gdzie i do kogo mam napisać, kontakt się urwał...
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A ja Wam chciałam podziękować za udział. :)

I przeprosić za wszelkie niedociągnięcia z mojej strony. W czasie następnego eventu tego typu (w sensie zabawy na Gonzalesie, jakiejkolwiek) już bardziej będę wiedziała co robić i jak się Wami zająć ;)
 
Ja pytałam o piłkę etriel, ale od miesięcy mi nie odpowiada. Chyba się na mnie obraziła... Kazała mi napisać propozycję, żeby taką piłkę do loterii, sklepu czy zadania z okazji Euro wprowadzić. Gdy zapytałam, gdzie i do kogo mam napisać, kontakt się urwał...

Droga Miss Anno,
Pytałaś o piłkę footbolową a Cobra mówi o zupełnie innym przedmiocie, mianowicie o piłce Horseballowej, nie zawierającej żadnych bonusów.

Odnośnie piłki footbolowej, udzieliłam Ci pełnej odpowiedzi, łącznie z nazwą wszystkich przedmiotów z serii piłkarskiej. Udzieliłam Ci również informacji, że można było ją zdobyć w wyprzedaży za bryłki. Aktualnie, osoby, które brały udział w konkursie Horseballowym, wygrały przedmioty z tej serii. Na event Horseballowy mógł zapisać się każdy, kto skompletował drużynę.

Cobra, Selux, odnośnie piłki Horseballowej nie mogę nic obiecać, ale postaram się zrobić, co w mojej mocy, by osoby, które były aktywne w Horseballu ją otrzymały.
 
Do góry