Dyskusja na temat Horseball

DeletedUser

Gość
Gość
a nie latwiej zmienic dac bonusy tej pilce horseball zamiast tej zwyklej?
 
ja na tą piłkę patrze bardziej kolekcjonersko niż jak na przedmiot/item normalny.
Fajny item dla zbieracza i unikatowy przynajmniej w jakimś sensie :)
Złoty medal ma bonusy i mało kto używa kto ma :p
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Proszę o przywrócenie mojego postu, który ktoś usunął. Były to cytaty z prywatnej dyskusji miedzy graczami na Arizonie, a nie między graczem a supportem. Etriel nie wyprze się, że mnie olała :p Od maja nie odpisała mi, gdzie mam zgłosić propozycję piłki do loterii, mimo, że pytałam o to trzy razy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeśli była to wymiana zdań między Tobą a Etriel, to udostępnianie rozmowy z kimkolwiek bez jej zgody jest niezgodne z regulaminem gry. Ponadto jest to dyskusja na temat Horseballa i piłki z tego eventu, którą gracze musieli sobie przekazywać, a nie piłki, włączonej do gry z okazji mundialu w Brazylii, więc to co Pani pisze tutaj jest offtopem/spamem. Ponadto na forum jest dział Propozycje i to tam gracze mają możliwość dodawania swoich pomysłów do gry.
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Witam,

Co do nagród możemy już wysyłać do suportu do Etriel na który świat chcemy je dostać ?
 
*********0090000] mi chodziło o tą piłkę a nie o piłkę z "zestawu" piłkarskiego . Ta z "zestawu" była do kupienia w shopie ew za zajęcie 5 miejsca w evencie Horsbalowym
 

DeletedUser31385

Gość
Gość
Nie wiem jak reszta drużyn, które aktywnie starały się uczestniczyć w rozgrywce, ale ja w imieniu Pay2wiN proszę, aby drużyny które nie uzyskały punktów, ba... nie spróbowały nawet ich zdobyć, nie otrzymały znaczących nagród czyt. przedmioty z setu piłkarskiego.
Będzie to nie fair wobec drużyn które próbowały i poświęciły się konkursowi.

pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
popieram, szczególnie widać że 3 druzyny weszły na siłę. Po za tym myślę że te drużyny co grały wykupiły też jakieś premium znaczy że wydały kasę i jest to nie do konca uczciwe w stosunku do innych graczy
 

DeletedUser32749

Gość
Gość
Nie popieram moja drużyna sobie odpuściła z powodu nieścisłości w regulaminie
 

DeletedUser31768

Gość
Gość
Nie widzę nigdzie oficjalnego ogłoszenia wyników, a już pozwalacie zgłaszać się po nagrody? Jak zwykle gubicie się w zeznaniach.
A co do przyznawania nagród zostawiłbym decyzję TWT odnośnie oceny zaangażowania. Każdy miał pewne wyobrażenie, a początek 2 etapu szybko je zweryfikował. Każda drużyna ma po kilka pojedynków, więc cofanie nagród w tym momencie to też słaby ruch dla TWT.
 

DeletedUser31768

Gość
Gość
"Po upływie 3 dni ogłosimy zwycięzcę i rozdamy nagrody."
Więc wg mnie to arkusz roboczy i powinien być post CM/TWT, że wyniki są oficjalne.
 

DeletedUser28974

Gość
Gość
Nie widzę nigdzie oficjalnego ogłoszenia wyników, a już pozwalacie zgłaszać się po nagrody? Jak zwykle gubicie się w zeznaniach.
A co do przyznawania nagród zostawiłbym decyzję TWT odnośnie oceny zaangażowania. Każdy miał pewne wyobrażenie, a początek 2 etapu szybko je zweryfikował. Każda drużyna ma po kilka pojedynków, więc cofanie nagród w tym momencie to też słaby ruch dla TWT.



Wyniki pojawiły się już 2 dni temu :) właśnie widać jak czytacie :)
Po 2 Moja drużyna i Seluxa potrafiła grać ? biegać z piłką atakować ?
Wy się nawet nie logowaliście co niektórzy , biegaliście z bronią chociaż było jasno powiedziane, że jest zakaz :) więc wg. mnie nie 3 drużyny które mają 0 pkt nie powinny dostać nagród bo weszli do zabawy z góry wiedząc, że coś dostaną z 4 czy 5 miejsca :)

Pozdrawiam pif paf
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
To dopiero będzie reklama na przyszłość, zapisujcie się, i po małym wysiłku dostaniecie nagrody...
Mam nadzieje ze ci którzy nie brali udziału aktywnie w drugiej części tej animacji/ewentu nic nie dostana z zestawu piłkarskiego...
 

DeletedUser28974

Gość
Gość
Jak czytaliśmy na tw innych narodowości nie dostawali nic ;) więc może i tu nie dostaną ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie no druzyna szafo to moze zaatakowala kogos z pilka ze 2 razy. sorka fakty sa jednoznaczne nawet 3 druzyna ma 12 pkt czyli cos ronila, reszta niz nie zrobila, dowod? jak staliscie w swoich miastach na starcie tak staliscie przez cala gre. Tak jak mowia przedmowcy, zapisy na sile poszliscie bo wiedzieliscie ze za nic nie robienie cos skapnie. my na koncu odpuscilismy bo wiadomo bylo ze nie ma sensu, roznica miedzy 1 a 2 miejscem to tylko gwizdek, ale po prostu zeby 3 zespoly 0pkt sory. Dawanie za cos takiego nagrod to nawet jest nieuczciwe w stosunku do tych 1 3 zespołów które coś zrobily. to rownie dobrze moglbym z robic sobie team z ludzmi nieatywnymi i sie zapisac, przesiadlbym 14 dni i tez bym cos dostal. A teraz jeszcze rzniecie glupa ze wynikow nie ma. idac wlasnie jak sie podchodzi do gry
 
Do góry