Dyskusja o evencie fortowym

DeletedUser6549

Gość
Gość
17. Dozwolone są wszelkie inne aktywności podczas rozgrywki - prace, budowanie, bitwy o fort, pojedynki (ale tylko z przeciwnym sojuszem), wykonywanie zadań, przygody, handel (jedynie wewnątrz sojuszu, lub taki wymagany do zadania), branie udziału w trwającym evencie i używanie przedmiotów otrzymanych z losowań tak eventu jak i cyrku.
Skoro nie chcieliśmy setów z loterii to dlaczego możemy losować w loterii?

Bo nie tylko części setu można z nich otrzymać ;) Ponadto nasz terminarz nie powinien zahaczyć o jakąkolwiek loterię ;)


Martwi mnie to, że za samo zapisanie sie można dostać w najgorszym wypadku 500 uop co może doprowadzić do nieudanego eventu.

Będziemy sprawdzać aktywność gracy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
fUSEK NA mś można było robić reskille :x
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ach ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę. Ale późniejsze kombinowanie w stylu żeby na obronę robić full hp by wolniej wybili a na atak full dowo by szybciej ich wybić (czy na odwrót bo już nie pamiętam) wg mnie trochę wypaczało grę. Lubię kombinowanie, nie powiem, ale to jest mała przesada.
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Ach ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę. Ale późniejsze kombinowanie w stylu żeby na obronę robić full hp by wolniej wybili a na atak full dowo by szybciej ich wybić (czy na odwrót bo już nie pamiętam) wg mnie trochę wypaczało grę. Lubię kombinowanie, nie powiem, ale to jest mała przesada.

No to było posunięcie strategiczne, tam było to spoko nawet. Ale tutaj może i dobrze, że bez możliwości zrobienia reskila, przynajmniej z tym będzie równo.

No tylko żeby podział jakoś dość równo wyszedł, bo nie wiem jak to ma wyglądać, żeby się nie okazało że jedna strona ma 5 dowodzących a druga tylko jednego :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No to można zrobić też tak, że kto będzie chętny by dowodzić żeby się tutaj wpisał :) wtedy pominiemy te osoby przy losowym dodawaniu do drużyn i sami dodamy :) Innej możliwości nie widzę, a jak ktoś ma na to pomysł spoko piszcie tutaj, z chęcią się im przyzjrzę
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
TA TYLKO, że jak jakiś stif się zgłosi to nie bierzcie tego na poważnie :p
 

DeletedUser32861

Gość
Gość
Event dosyć fajny, ale nie przemyslany do konca, bo jak sa tylko dwie druzyny i nawet za przegrana jest spora nagroda to przegra ta, ktorej podlosuje wiecej nieaktywnych graczy. Mysle, we warto dodac punkt do regulaminu, zeby byl obowiazek chociaz tego offa stawiac jesli chce sie nagrode.
 
Nagrody indywidualne: po 200 bryłek dla osób z największą ilością strzałów celnych, uników i omdlonych osób (po obu stronach) dodatkowo sojusz wybiera po jednej osobie za całokształt
W tej chwili poszukiwacze stoją po przegranej stronie nic nie strzelają tym bardziej omdlewają :D ,ciekawe jak mają zdobyć uniki jak są dziurawcami.
Wszyscy będą brać boba jak nigdy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jakoś na huronie co bitwę mam po 30-35 celnych na bitwę, omdlewam też praktycznie co bitwę kogoś. Co do uników tak, tutaj pepek będzie miał problem. Jednak jakbyśmy dali np. za obrażenia to byłoby, że "zawa zgarnie". Macie inne pomysły? ;)
 
Jakoś na huronie co bitwę mam po 30-35 celnych na bitwę, omdlewam też praktycznie co bitwę kogoś. Co do uników tak, tutaj pepek będzie miał problem. Jednak jakbyśmy dali np. za obrażenia to byłoby, że "zawa zgarnie". Macie inne pomysły? ;)
Tylko pamiętaj że ppkiem na 90 lvlu bez dobrego eq się inaczej gra niz na 150 lvlu jak będziesz miał 15 celnych to będzie sukces
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pamiętaj, że wszyscy gracze będą mieli to samo eq
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dlatego napisałem, że w chwili, gdy będzie mniej zapisanych niż zakładaliśmy to możemy ustawiać sami limit osób po obu stronach ;)

Zawsze można byłoby i zrobić małą próbną bitwę która pokazałaby czy rzeczywiście te bonusy umocnień będą aż tak potężne, że atak nie ma szans.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33185

Gość
Gość
Jakoś na huronie co bitwę mam po 30-35 celnych na bitwę, omdlewam też praktycznie co bitwę kogoś. Co do uników tak, tutaj pepek będzie miał problem. Jednak jakbyśmy dali np. za obrażenia to byłoby, że "zawa zgarnie". Macie inne pomysły? ;)
Można by zrobić osobny ranking dla każdej z postaci, byłoby sprawiedliwiej. Tylko nagród trzeba by było rozdać 4 razy więcej...
 
Do góry