Dyskusja o evencie fortowym

Wiadomo coś na temat ogłoszenia wyników i rozdania nagród?
Jeden termin minął, kolejny zbliża się wielkimi krokami i.. nic. Nikt nic nie wie.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wyniki zostały podane na Gonzalesie na forum wspólnym dla obu sojuszy. Wygrała Konfederacja. Jest tam też temat do wpisywania się na jaki świat gracz chce dostać nagrody. Ponadto przypominam, że nagrody można dostać jedynie na postać o tym samym nicku co w zgłoszeniu.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Fusek ale to chyba nie są kompletne wyniki prawda? Chyba jeszcze i inne kategorie były. To co sami gracze mają sobie zliczać?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wyniki indywidualne wśród Jankesów podałem im na forum na Gonzalesie. Jeśli chodzi o Konfederatów makaroniarz napisał mi, że się tym zajmie.
 
Wychodzi na to fusku, że musisz zmienić wspólnika. Makaroniarz średnio przejął się organizacją i z pewnością nie jestem odosobniony w tej opinii.
Liczę, że nagrody Ty będziesz rozdysponowywał, bo w przeciwnym wypadku dostaniemy je na event świąteczny. Wielkanocny 2018 ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, ja nie mogę ich rozdawać nie mam tyle "many" ku temu. Makaroniarz też nie może ;)
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
"makaroniarz się tym zajmie" nie rozumiecie ? Kiedyś tam w przyszłości się zajmie tym może za tydzień, może za miesiąc ;)
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
26 czerwca - 1 lipiec – rozdanie nagród.

Rozumiem że dziś do 24 dostanę moją nagrodę!?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niestety z powodów niezależnych musimy przesunąć rozdawanie nagród do poniedziałku. Bardzo przepraszamy z powodu zaistniałej sytuacji.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Niestety z powodów niezależnych musimy przesunąć rozdawanie nagród do poniedziałku. Bardzo przepraszamy z powodu zaistniałej sytuacji.

Czyli jak zwykle.
Coś potraficie zrobić na czas ?
Lecicie sobie w kulki od początku eventu.
W takim razie nagrody powinny być adekwatnie zwiększane do momentu ich rozdania.
Gracze muszą zgłaszać się w terminie i wszystko robić w terminach, was żadne terminy nie obowiązują, jesteście żałośni.
Makaron out
TWT = HIV
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jedyne co mogę to przeprosić za zaistniałą sytuację.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Jedyne co mogę to przeprosić za zaistniałą sytuację.


Przejrzyj forum i zobacz ile razy przepraszacie, za coś z czego się nie wywiązaliście w swoim czasie (nawet na evencie sprawa bitwy, nie wiem czy medale do dziś dostali tam), wasze przeprosiny robią się już nudne i nic nie wnoszą. Zamiast przepraszać napiszcie w końcu, że macie graczy w dupie.
 

DeletedUser33258

Gość
Gość
hahah jak Admini są zatrudni Dzieci ? co się dziwić ze maja was gdzie słońce nie dochodzi Fusek77 nawet ty na świecie miałeś Czerwoną kropę ty się mienisz Wielkim Adminem hahah było paru dobrych Adminów Co tworzyli tę grę i potrafili do gadać
 
Panie i Panowie.. Myślę, że każdy już powiedział co miał do powiedzenia, a kolejne posty mające za zadanie dyskredytację osób, które chcą cokolwiek w grze robić, nie ma sensu. Fuskowi się dostało za całą organizację eventu, choć w dużej mierze zawinił Makaroniarz. Przeprosił wszystkich, którzy poczuli się zawiedzeni sytuacją. W życiu czasami tak bywa, że coś nie wychodzi tak jak byśmy chcieli. Dajmy już spokój z obrzucaniem się błotem i doceńmy fakt, że ktoś w ogóle taki event zorganizował. Miejmy nadzieję, że kolejny będzie zorganizowany z uwzględnieniem problemów, jakie miały miejsce.
Fusek - trzymam kciuki żeby tak było. A na nagrodę cierpliwie zaczekam, nie umrę z braku OUP i worka z energią ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
hahah jak Admini są zatrudni Dzieci ? co się dziwić ze maja was gdzie słońce nie dochodzi Fusek77 nawet ty na świecie miałeś Czerwoną kropę ty się mienisz Wielkim Adminem hahah było paru dobrych Adminów Co tworzyli tę grę i potrafili do gadać
Nigdy nie mieniłem się Wielkim Adminem,do tego mi daleko, było/jest wielu adminów którzy są ode mnie po prostu lepsi.

Event ogółem nie wyszedł tak jak miał wyjść, prawda to i nie będę tego ukrywać. Miało być o wiele lepiej, ciekawiej, niestety wyszło jak wyszło, czyli słabo (bezcenzurową opinię na temat tego eventu zostawiam dla siebie). Naprawdę nie jestem z tego zadowolony, cieszyć się mogę, że w ogóle ten event wystartował, ale z niewielu więcej.
Wiem, jak to wygląda z Waszej perspektywy i rozumiem Waszą postawę. Jeśli jakikolwiek inny event będzie pod moim "zarządem" obiecuję, że zostanie lepiej przeprowadzony.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Podpowiem jedno. Osobą która zainicjowała wszelką rozmowę na temat tego eventu był makaroniarz. Osobą która upubliczniła regulamin i resztę informacji na temat eventu była Lenka (nie wiem jakieś bonusy bryłek za tak ważne posty?). Osobą która próbuje zachować twarz broniąc się jako jedyna osoba na forum zarówno ogólny jak i świata gonzales jest Fusek. Zawinił w głównej mierze makaroniarz który nawet teraz po tej całej krytyce nie zamierza się nawet zalogować na ten świat (ma teraz żółtą kropkę i zaraz zmieni się na czerwoną) a wszystkie złe emocje idą na Fuska który jako jedyny próbuje załagodzić sytuację nie oczerniając jednocześnie swoich "kolegów" z TWT.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, nie ma bonusów za posty ;)

Też zawiniłem, nie będę tego ukrywać, ale no cóż, kopniak w moje 4 litery, zapamiętam tę lekcję.
 
Do góry