Dyskusja o evencie fortowym

Fusek - mimo wszystko nie zrażaj się chłopie. Trudno winić Ciebie za brak odpowiedzialności innych osób. Za kolejne eventy (mam nadzieję, że ktoś - mimo fali hejtu - będzie chciał go zorganizować), trzymam kciuki. Jakby nie patrzeć za sam udział gracze dostają (mniejsze lub większe) profity w TW. Myślę, że czas zamknąć temat. Makaroniarzowi i tak się dostanie..
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Fusek - mimo wszystko nie zrażaj się chłopie. Trudno winić Ciebie za brak odpowiedzialności innych osób. Za kolejne eventy (mam nadzieję, że ktoś - mimo fali hejtu - będzie chciał go zorganizować), trzymam kciuki. Jakby nie patrzeć za sam udział gracze dostają (mniejsze lub większe) profity w TW. Myślę, że czas zamknąć temat. Makaroniarzowi i tak się dostanie..

Nie sądzę żeby zostały wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje ;)
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
26h zostało (po przedłużeniu) nadal czekamy na uopy
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Ej a zaległe premki daliście graczom czy dacie im na gonzalesie po evencie ? :D haha
 

DeletedUser33028

Gość
Gość
I jak ? Kiedy te oupy? Mam nadzieje, że nie o północy...
 
z pewnoscia sie uda, biorac pod uwage, ze Konfederacja nie ma nawet ogloszonych nagrod indywidualnych, a Makaroniarz wciaz z zolta kropa :DDD
 

DeletedUser33095

Gość
Gość
Nie wiem i nie rozumiem jak taka pierdoła jak rozdanie nagród czy obiecanych rekompensat w postaci medali może zająć tyle czasu.. Ktoś tu chyba się pomylił z powołaniem - źle obsadzone stanowiska, a do tego nie potrafią się wywiązać z podstawowych obowiązków (nie chwytajcie się za organizację eventu jeżeli nie potraficie go skończyć). Byłem cierpliwy ale to już jest jakaś parodia
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Dobra podkreślmy sprawę: Nagrody może rozdawać tylko nasza ukochana CM - eteriel czy jak jej tam, to samo tyczy się medali postaci.
Nie ma co wylewać żalów w stronę fuska, bo jako jedyny próbował coś ogarnąć, pretensję można mieć jedynie do naszej zagranicznej koleżanki i makarona.

Makaron out
TWT = HIV
 
Do Fuska pretensji jest najmniej, choć brak informacji i dezinformacja to także jego dzieło. Liczę, że jednak pojawi się ktoś z wyjaśnieniami. A wcześniej obiecane nagrody.
Z jednej strony Inno chce zarabiać na grze (co całkowicie rozumiem), z drugiej robi wszystko by jak największa ilość graczy się zraziła. Szkoda, że jesteśmy tak traktowani. W evencie brało udział ze 200 osób, które zadowolone chyba nie są.. Ja na pewno. Nikt nie lubi być traktowany jak petent w ZUS-ie.
 
Do góry