Dyskusja o evencie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22239
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30011

Gość
Gość
Dzień dobry!
Sytuacja na Gonzalesie jest tragiczna.

29. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego warunki.
32. Złamanie regulaminu skutkuje wykluczeniem z zabawy danego gracza.

Od razu napisze: TotalExtra i Theorampole dostali bana sprawiediliwie, tylko gdzie jest ban dla gracza cobra112? Według regulaminu nie można było robić nic. Ten wykonał 14 zadan/pracek.....


Poniżej ss:
osiągniecia cobry112 i słowa Szeryfa na czacie : http://screenshot.sh/ouxJtOEvrlxOO

Edit:
[18:42] [GM] Szeryf Cień: Jeżeli ktoś robi coś specjalnie tak jak dwie osoby z miasta generała to dostaje bana, a jeżeli tylko kilka razy kliknął i się wylogował, lub wyjaśnił, cofnęliśmy doświadczenia
[18:54] [GM] Szeryf Cień: Zakaz robienia prac jest po to, żeby wszyscy równo wystartowali, jeżeli u kogoś muszę cofnąć doświadczenie 1 raz, to zrobię to. Jeżeli ktoś 10 razy klika i utradnia prace całej administracji, i robi to nazłość, to nakładamy karę. cobra nie ma w tym momencie żadnych korzyści, że kliknął w te pracki, nie wiem dlaczego to zrobil bo akurat wtedy mnie nie było, ale jeżeli będzie dalej łamać regulamin to otrzyma karę.



Nie tylko cobra112, także gracz yetasek, rotinhell złamali regulamin, nawet ja pojedynkując sie z NPC.
TYLKO JEDNO PYTAANIE GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
xD widzę że ten event to jedna wielka spina będzie :D
 

DeletedUser28974

Gość
Gość
Poinformowaliście wcześniej, że nie można robić żadnych akcji na gonzalesie do 20 więc cobra również powinien dostać bana. Ale lepiej cofnąć takiemu exp bo wyda w cholerę bryłek oops!:DDD
 
Dla jasności cobra napisał admina że zrobił pracki i mu cofneli expa.. a jak już mamy dociekać są osoby co zrobiły jazde sobie już na ^1 a było mówione bez żadnych akcji w grze i co ? i też gra dalej ;)
 
No i co regulamin jest jasny każda osoba która go złamie świadomie lub nie powinna dostać bana takie moje zdanie
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Selux jazdę konną można było sobie ulepszać, wystarczyło zapytać się jakiegoś admina na gonzalesie, co jak co ale dość tam niebiesko :p
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
dokładnie, żaden problem w tym żeby się zapytać i wtedy działać, a nie był jeden cobra zablokowany tylko więcej graczy i ich odbanowano, dla mnie to spoko bo będę miał kogo eliminować :p
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
A ja to wam powiem że jak usłyszałem jakie było pierwsze zadanie to się ciesze że bana dostałem :v
 
Ja się pytam po co jest ta cała otoczka regulaminu :

  • Zabronione jest branie udziału w ustawianych (umawianych) pojedynkach, mających na celu dostarczenie wygrywającemu punktów doświadczenia, dolarów, lub nagrody z listu gończego. Przez ustawiane pojedynki należy np. rozumieć sytuację, w której celowo obniża się zdolności pojedynkowe jednej lub obu postaci aby umożliwić lub ułatwić wygraną dowolnej z postaci.
  • W szczególności zabronione są pojedynki z wykorzystaniem broni (lub innego przedmiotu zakładanego w jej miejsce) zadającej obrażenia znacznie mniejsze, niż broń używana zazwyczaj. Dotyczy to również pojedynków bez broni.
  • Wyżej wymienione pojedynki są dozwolone jedynie w przypadku, gdy wynikają one z konieczności spełnienia wymogów stawianych przez zadania przydzielane przez grę (np. walentynkowe pojedynki na kwiaty) lub w trakcie eventów, na wyraźne polecenie prowadzącego event.
Skoro Dzo i Andisz ustawiają sobie pvp = BAN , i BAN powinien być za dostarczenie nagród z listów gonczych , bo oby dwaj panowie na sobie nabijali wygrane + $$$ :)

Czekam aż admini zrobią coś w tym kierunku i pozbedą się delikwentów ;)

mamy raporty , ssy , ssy jakie mają bronie wszystko co tylko chcecie :)
 

KozaK69

Elitarny Tester
Prosiłbym o spis ukrytych zadań z tej rundy, bo na forum na serwerze nie mam wstępu, a wszystkich nie udało mi się znaleźć :)

PS Oczywiście po zakończeniu rundy :D
 
Szanowne TWT,
patrząc na wysokość nagród pocieszenia, chciałabym zapytać, czy jest ona ostateczna czy też może jeszcze ulec zmianie. Pytam, gdyż jako osoba, której drużyna zajęła piąte miejsce, czuję się rozczarowana.
Przygoda z Gonzalesem, w przypadku mojej drużyny, trwała ponad miesiąc, a 650 jajek to ilość jaką można zdobyć wykonując dwie godziny prac. Uważam zatem, że wysokość nagrody jest niewspółmierna do czasu poświęconego konkursowi.
Nie oczekuję przy tym, żeby nagroda pocieszenia była nie wiadomo jak wielka, bardziej satysfakcjonujące byłoby już 6500 jajek. Zwiększenie tej ilości, przełożyłoby się też w pewnym stopniu na chęć wzięcia udziału w kolejnych eventach (przynajmniej w moim przypadku). O wiele chętniej bierze się udział w konkursie, gdy wiadomo, że na koniec, nawet pomimo przegranej, gracz zostaje odpowiednio wynagrodzony.
 

DeletedUser17345

Gość
Gość
Zgadzam się z Wariatą. Chyba faktycznie zapomnieliście o dwóch zerach przy ilości jajeczek :)
Event był trudny, wymagał dużej ilości czasu i jak wskazują pierwsze 3 miejsca masy bryłek. ( bez urazy :) )
Sam event był ....no słaby. Ciągłe błędy, brak kultury, brak opieki adminów, gra często nie fair i ogólnie klimat jak z gimnazjum.
Jaki even takie nagrody? Szkoda...Nie grało aż tak wielu graczy by skąpić na nagrodach.
Potencjał był gry duży ale chyba nie poradziliście sobie. Miejmy nadzieję, że uczycie się na błędach.
Tak czy inaczej jeżeli to faktycznie na serio a nie spóźniony Prima Aprilis to wszystkim od razu będę takie eventy odradzać. Szkoda czasu. Lepiej skupić się na budowaniu własnych postaci w głównej grze. Pozostaje jedynie nadzieja, ze to pomyłka:)
 

DeletedUser28974

Gość
Gość
Tak patrząc na ilość punktów zdobytych przez pozostałe drużyny faktycznie masę czasu poświęciliście :) Ha ha . Czy masę bryłek wydaliśmy ? 4 osoby może i wydały kupę kasy. Ja osobiście uważam, że wiekszość tych zadań szło wykonać bez ich użycia. A wydaje mi się, że lepsze to niż nic :)
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Zgadzam się z Wariatą. Chyba faktycznie zapomnieliście o dwóch zerach przy ilości jajeczek :)
Event był trudny, wymagał dużej ilości czasu i jak wskazują pierwsze 3 miejsca masy bryłek. ( bez urazy :) )
Sam event był ....no słaby. Ciągłe błędy, brak kultury, brak opieki adminów, gra często nie fair i ogólnie klimat jak z gimnazjum.
Jaki even takie nagrody? Szkoda...Nie grało aż tak wielu graczy by skąpić na nagrodach.
Potencjał był gry duży ale chyba nie poradziliście sobie. Miejmy nadzieję, że uczycie się na błędach.
Tak czy inaczej jeżeli to faktycznie na serio a nie spóźniony Prima Aprilis to wszystkim od razu będę takie eventy odradzać. Szkoda czasu. Lepiej skupić się na budowaniu własnych postaci w głównej grze. Pozostaje jedynie nadzieja, ze to pomyłka:)

Nie rozumiem co masz na myśli pisząc brak kultury? Jest to chyba bezpodstawny zarzut. Ze strony administracji na pewno do niczego takiego nie doszło. Codziennie na saloonie Gonzalesa było kilka opiekunów, którzy służyli pomocą. Popełniliśmy przez przypadek 1 większy błąd, jednak nie wpłynął on ostatecznie na wyniki końcowe i zajęcie wyższego lub niższego miejsca przez jakąś drużynę. Słowo 'ciągłe' jest tu mocno przesadzone. Event nie wymagał wydania bryłek. Można było nie wykonywać wszystkich zadań i dojść do przedostatniego etapu, w którym zadania nie były trudne, a raczej banalne. Z tego co widzę, to Wasza drużyna nie wysiliła się w przedostatnim etapie więc nie wydaje im się, że poświęciliście na to masę czasu. Finał był ściśle nastawiony na myślenie, a nie bryłki. Nagroda, którą otrzymają wszyscy gracze to nagroda pocieszenia. Skromny upominek za udział, a nie osiągnięcia. Za to ostatnie przyznajemy tylko nagrody za 3 pierwsze miejsca :)

Życzę powodzenia w grze :)
 

DeletedUser17345

Gość
Gość
Nie rozumiem co masz na myśli pisząc brak kultury? Jest to chyba bezpodstawny zarzut. Ze strony administracji na pewno do niczego takiego nie doszło. Codziennie na saloonie Gonzalesa było kilka opiekunów, którzy służyli pomocą. Popełniliśmy przez przypadek 1 większy błąd, jednak nie wpłynął on ostatecznie na wyniki końcowe i zajęcie wyższego lub niższego miejsca przez jakąś drużynę. Słowo 'ciągłe' jest tu mocno przesadzone. Event nie wymagał wydania bryłek. Można było nie wykonywać wszystkich zadań i dojść do przedostatniego etapu, w którym zadania nie były trudne, a raczej banalne. Z tego co widzę, to Wasza drużyna nie wysiliła się w przedostatnim etapie więc nie wydaje im się, że poświęciliście na to masę czasu. Finał był ściśle nastawiony na myślenie, a nie bryłki. Nagroda, którą otrzymają wszyscy gracze to nagroda pocieszenia. Skromny upominek za udział, a nie osiągnięcia. Za to ostatnie przyznajemy tylko nagrody za 3 pierwsze miejsca :)

Życzę powodzenia w grze :)

Szeryf Cień... Brak kultury był na forum wśród graczy- admini w ogóle tego nie kontrolowali- po prostu po kilku dniach jak już dyskusje były na tyle żenujące, że nie dało sie tego czytać, nagle wyłączyliście możliwość dodawania postów. Nasz "admin" logował się raz na trzy dni i nawet telegramów nie czytał. Bryłki- jak ktoś lubi wydawać jego sprawa- nie czepiam się. Były również błędy i kilka zadań gdzie sami nie wiedzieliście o co w nich chodzi i kilka godzin od podania zadania był zamęt.

Z resztą nie ważne. Napisałam tylko co myślę o tym evencie i tych nagrodach. Po prostu chce by ludzie wiedzieli też na co się piszą wchodząc do takiego eventu.

A skoro nagrody zostają jakie zostają to pozostaje mi jedynie serdecznie podziękować za 650 jajeczek :D Następnym razem dajcie na pocieszenie 10 drewna- będzie więcej radości :)

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie :)
 
Do góry