Dyskusja o evencie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22239
  • Data rozpoczęcia

AndiSZ

Członek obsługi gry
No tu Tragon muszę się zgodzić, że dużego wysiłku to nie włożyłeś, w łatwych rundach nawet max pkt nie miałeś. Było kilka rund bardzo trudnych, ale sporo też banalnych. Wystarczyło wejść i nastawiać 9 x pracki, do tego potrzebne było premium a nie siekanie bryłek. Co do adminów, to nie możesz mówić bo praktycznie zawsze któryś był. Sam do Cienia oraz kilku innych adminów jak pisałem to zawsze odpisywali. Nagrody główne były podane wcześniej więc z góry było wiadomo co będzie, a co do nagród pocieszenia to nie ma co oczekiwać że będą duże, choć sam bym wolał trochę więcej jaj, no ale nie ja to ustalam.
 

DeletedUser17345

Gość
Gość
No nie wiem czy nie włożyłam dużo wysiłku jak z tylu drużyn byliśmy 5 :)
Wchodziłam kilka razy na dzień, mój Tragon ciągle pracował i ciągle czegoś szukał.Nie olewałam grania. Byś może miałam złą taktykę, nie załączałam pracek po 15 sek ( czasem musiałam iść do prawdziwej pracy :D ) ale nie zarzucajcie mi, że się nie starałam :D
Ja nikogo nie oceniam, uważam, że się narobiliśmy i tyle. Uważam, że 5 miejsce to nie zły wynik.

Oceniam event- był słaby. A nagrody- tak jak powiedziałam- moim zdaniem bez sensu :)

Pozdrówka! :)
 

DeletedUser28974

Gość
Gość
Skoro nagrody bez sensu to po co przychodziłaś?
 
Do góry