Dyskusja o mistrzostwach PvP

Status
Zamknięty.
Drodzy gracze,
możecie w tym temacie dyskutować o nadchodzących mistrzostwach PvP.


Ogłoszenie zajdziecie tu: KLIK
Zapisy w tym temacie: KLIK

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Wbiję 150 lvl z ulepszonym Collinem i pozamiatane :D
 
Czyli dla jasności, pracować i robić zadania można? Ogólnie moim zdaniem znowu nie przemyślane zasady...

I jeszcze jedno bardzo ważne pytanie, żeby nie było jak ostatnim razem że nikt o tym nie wie. Co z omdleniami, będą kasowane na życzenie?

//połączono posty - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak, omdlenia będą kasowane jeśli napisze się do nas :)

W regulaminie nic nie ma na temat zakazu wykonywania prac czy zadań.
 
Czemu informacja o mistrzostwach znikła ze strony głównej? Zapisy są do 3 paź, ktoś się może jeszcze wahał a po zniknięciu informacji zapomni o tym...
 

DeletedUser32750

Gość
Gość
mam pytanie co jak z rana pójdę spać do hotelu
np. o 6 rano i prześpię te 8h a później ktoś mnie zaatakuje i omdlenie a po omdleniu trafiam do hotelu i to będzie już za dużo godzin w hotelu ?
czy to będzie jakoś inaczej rozwiązane ?
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Limit pojedynkow jednego dnia, mysle ze to bedzie dobra opcja, bo nie wygrają ludzie ktorzy beda siedziec 24h i atakowac tylko ci z najlepszymi buildami

Dostanie się do playoffów rowniez nie powinno byc liczone od ilosci expa, lecz od procentu wygranych pojedynków czy cos w tym stylu powyzej okreslonej liczby wygranej, zeby tez nie bylo ze ktos wygral 3 pojedynki przegral 0 i ma 100%
 
"Gracz może korzystać z wydropionych przedmiotów lub/i wytworzonych samodzielnie w rzemiośle."

Czy do wydropionych przedmiotów zalicza się też eq? Przykładowo ktoś znajdzie sobie jakiś płaszcz w pracy/ zadaniu i czy może go użyć? :x
 
mam pytanie co jak z rana pójdę spać do hotelu
np. o 6 rano i prześpię te 8h a później ktoś mnie zaatakuje i omdlenie a po omdleniu trafiam do hotelu i to będzie już za dużo godzin w hotelu ?
czy to będzie jakoś inaczej rozwiązane ?
Jeśli będzie to omdleniu, to będziemy to widzieć. Po zalogowaniu się, znajdź GMa albo napisz do nas di supportu i przerwij sen. Odblokujemy ataki.

Limit pojedynkow jednego dnia, mysle ze to bedzie dobra opcja, bo nie wygrają ludzie ktorzy beda siedziec 24h i atakowac tylko ci z najlepszymi buildami

Dostanie się do playoffów rowniez nie powinno byc liczone od ilosci expa, lecz od procentu wygranych pojedynków czy cos w tym stylu powyzej okreslonej liczby wygranej, zeby tez nie bylo ze ktos wygral 3 pojedynki przegral 0 i ma 100%
Limit pojawia się po kwalifikacjach. Etap pierwszy to kwalifikacje. Będzie można atakować prawie każdego (nie można członków własnego miasta).

"Gracz może korzystać z wydropionych przedmiotów lub/i wytworzonych samodzielnie w rzemiośle."

Czy do wydropionych przedmiotów zalicza się też eq? Przykładowo ktoś znajdzie sobie jakiś płaszcz w pracy/ zadaniu i czy może go użyć? :x
Tak, wszystko co znajdziesz w pracy jest Twoje. Ale nie możesz nic kupić w sklepie ani korzystać z eventów.
 

DeletedUser32861

Gość
Gość
Czy będzie można kupić konto premium do postaci?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
W regulaminie nie ma o tym informacji, więc jest to dopuszczalne.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wzmocnienia w sensie np. herbata mate, guarana, kawa.
 

DeletedUser32850

Gość
Gość
W regulaminie czytamy:

Uczestnikom mistrzostw nie wolno (zakaz dotyczy postaci na świecie pojedynkowym):
- kupować i wykorzystywać przedmiotów innych niż wzmocnienia.


Dla mnie konto premium nie jest wzmocnieniem.
 

DeletedUser32850

Gość
Gość
A w punkcie 14 regulaminu czytamy:
  1. Każdy uczestnik może zakupić tylko wzmocnienia, jedynie za otrzymane przez support obligacje.
Czy konto premium można kupić za obligacje?
Z tego co wiem to tylko za bryłki, czyli każdy kto kupił lub kupi konto premium łamie regulamin.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Za bryłki można kupować konto premium tak jak i rzeczy, które można kupić za obligacje.
 
02bd60b510374b7a92886c7d77c4bc46.png


Dla ciekawskich :D po 4 h zmagań :X
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Nie widzę siebie w dalszej części gry , po eliminacjach byłem 5 ty w ogólnej klasyfikacji pojedynkowej 2 gi w mieście .... chyba ,że zostałem zdyskwalifikowany w takim razie powinienem zostać o tym poinformowany .. pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry