Dyskusja o mistrzostwach PvP

Status
Zamknięty.
Błażej thx za uwagę bo szczerze mówiąc nie kapłem się :) , Szymczak chyba za słaby byłeś na ten turniej :p :p
 

DeletedUser31047

Gość
Gość
Z uwagi na to że w jednej parze nikt nie wygrał, ponieważ obaj zawodnicy dostali bana, to proponuję dodać uczestnika który przegrał a posiadał największą liczbę zdobytego doświadczenia. Będzie to coś w rodzaju "lucky loser" Gra będzie ciekawsza i zawsze taka możliwość zdeterminuje graczy do aktywnego działania na świecie. Zawsze dzięki temu będzie szansa dla kogoś kto odpadł z turnieju a posiadał duża liczbę punktów doświadczenia pvp.
 
Hahahaha zgupiałem . Dostałem bana za ?? Nieregulaminowy przedmiot .. Przedmiot kupiłem w pierwszy dzień u wędrownego handlarza po czym dowiedziałem się od Sunki że nie można .. A przedmiot został założony przez "załóż przedmioty" a z racji że mi się śpieszyło nie zwróciłem uwagi .. Te mistrzostwa to paranoja , człowiek siedzi klika a tu mu robią taką łaskę ..
 

DeletedUser32861

Gość
Gość
"Selux lubię cię niemam nic do Ciebie ale znałeś regulamin i wiedziałeś czym to się skończy to nie z naszej winy wyleciałeś"
 
Hahahaha zgupiałem . Dostałem bana za ?? Nieregulaminowy przedmiot .. Przedmiot kupiłem w pierwszy dzień u wędrownego handlarza po czym dowiedziałem się od Sunki że nie można .. A przedmiot został założony przez "załóż przedmioty" a z racji że mi się śpieszyło nie zwróciłem uwagi .. Te mistrzostwa to paranoja , człowiek siedzi klika a tu mu robią taką łaskę ..


Jedna rzecz też nie wiedziałem że nie można otwierać skrzyń i otwarłem później zgłosiłem to do supportu i mi usunęli ten mój przedmiot z eq mogłeś zrobić tak samo :X ale się zgodzę z tym te mistrzostwa to paranoja :D
 

DeletedUser9432

Gość
Gość
Selux, z regulaminu mistrzostw (25.09):

17. Uczestnikom nie wolno [...] kupować i wykorzystywać przedmiotów innych niż wzmocnienia
26. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego warunki
27. Złamanie któregokolwiek punktu regulaminu powoduje natychmiastowe wykluczenie z mistrzostw

Rozumiem Twoją złość/zażenowanie (sam bym się nieźle wkurzył na Twoim miejscu :) ), ale ignorantia iuris nocet, więc w zbanowaniu Twojej postaci nie ma żadnej niesprawiedliwości :/
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
"5. Z pary przechodzi jedna osoba, która wygrała więcej pojedynków.
6. W przypadku remisu decyduje ilość doświadczenia pojedynkowego zdobytego podczas drugiego etapu."


Totalnie bezsensowne zasady:
-wygrywam pierwsze 3 pojedynki (ekspiąc na przeciwniku z 80lvlpvp tym samym zdobywam jakiś 83lvlpvp) przeciwnik połapał się jaki mam build i zrobił reskill idealnie pode mnie... przeciwnik wygrywa 3 ostatnie pojedynki (ekspiąc na przeciwniku z 83lvlpvp => czyli zdobywa więcej xppvp). W dużych punktach jest remis, ale to przeciwnik przechodzi, bo miał lepsze naliczanie xp. Tymczasem zasady powinny premiować tego, który wygrał jako pierwszy!
-następny przykład: wygrywam 6:0 i przechodzę z 86lvlpvp; trafiam na gościa, który wygrał 4:2 i ma 84lvlpvp. Remisujemy 3:3 i on przechodzi dalej tylko dlatego, że ja grałem lepiej we wcześniejszej rundzie?

Skąd pomysł, żeby w starciu 1vs1 liczyło się xp? Obrażenia, czy ewentualne omdlenie, to już nie zasługują żeby je uwzględnić? Na normalnych serwerach omdlenie uniemożliwia pvp na 24h, więc powinno być jakoś nagradzane.

"3. Każdy gracz może zaatakować swojego przeciwnika trzy razy podczas całej 1/16."

Ja bym tu wolał napisać, że można zakończyć 3 swoje ataki, bo co... jak wyzwę pojedynek 5 min po przeciwniku i uśpię go w obronie, to swój atak zgodnie z zasadami zużywam? To samo z hotelem.

Czy 1/8 będzie nazywana jako "3 etap"? Chodzi mi o to, czy na te 3 pvp mamy 5 dni?

Czy i kiedy planowane jest zablokowanie graczy, którzy odpadli i teraz za garść srebrników wypaczają rywalizację?
Mam dokładnie taką sytuację jaką opisuje Paweł w 1/16 wygrałem z przeciwnikiem 6:0 w 1/8 przystąpiłem do walki z gawarkiem przez to z wyższym doświadczeniem pojedynkowym ,obecnie prowadzę 3:2 czekam na jego atak ,gdy zremisuje wygra ... Mógłbym w 1/16 po prowadzeniu 4:0 poddać ostatnie dwa pojedynki teraz byłbym spokojny .... wyjątkowo dziwny regulamin ,żeby wygrać trzeba wcześniej przegrać !
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Bevvie, taktyka ;) Bez dobrej nic nie zdziałasz ;)
Jaka taktyka ? poddawanie pojedynków to jest kombinatorstwo i nie boję się użyć słowa tchórzostwo . Można by było dyskutować gdyby były losowania par i można byłoby wylosować niewygodnego dla siebie przeciwnika wtedy czasami jest lepiej zająć np.drugie miejsce w grupie . W naszych mistrzostwach już od początku panują niesprawiedliwe zasady np:brak rozstawienia najlepszych pojedynkowiczów w eliminacjach i doprowadzenie do sytuacji gdzie spotykają się już na początku finałów w systemie pucharowym . Natomiast preferować w bezpośrednim pojedynku tych ,którzy mieli do tej pory gorszy bilans pojedynkowy ? wybaczcie ale to już pachnie parodią :p
 

DeletedUser6561

Gość
Gość

Oczywiście gdyby doświadczenie oraz doświadczenie pojedynkowe zostało przywrócone do stanu wyjściowego na 24 godziny przed rozpoczęciem rundy miałoby to sens w moim przypadku w 1/8 tak się nie stało i przystąpiłem do niego ze zdobytym z 1/16 ...pozdro
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
Bevvie liczy się łączne xp_pvp zdobyte od 1/16 do finału, w przypadku remisu Ty przejdziesz dalej.
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Bevvie liczy się łączne xp_pvp zdobyte od 1/16 do finału, w przypadku remisu Ty przejdziesz dalej.
Jeżeli masz rację to jesteś moim przeciwnikiem w 1/4 to dobra wiadomość ,a ta zła to hmm.... skompromitowałem się wpisami powyżej :( za co przepraszam organizatorów ....już więcej nie komentuje tej zabawy dla dobra samego siebie :p
 

DeletedUser32861

Gość
Gość
Bevvie liczy się łączne xp_pvp zdobyte od 1/16 do finału, w przypadku remisu Ty przejdziesz dalej.

Podobno jednak liczy się wartość expa, który zdobyliśmy w 1/8 co jest tutaj akurat na moją korzyść, ale uważam że to nie jest do końca fair, bo osoby które nie stoczyły pojedynków w fazie 1/8 z powodu braku oponenta będą z góry na wygranej pozycji w 1/4 :p
 

DeletedUser23003

Gość
Gość
Od kiedy można się pojedynkować w 1/4 turnieju ?
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Dostałem bana za używanie do pracy trójzębu , nie używałem tego do walki ,bo staty ma cieńkie miałem obawy co do tej broni ,bo nie kupiłem tego u handlarza , był to prezent od przyjaciela :( dostałem taką informacje dodatkowo na pocztę suport jakby chciał to sprawdził by na moim koncie w wiadomościach Potem zobaczyłem ,że inni zawodnicy którzy zostali jeszcze w grze uzywają tego przedmiotu więc pomyslałęm ,że też mogę go zarzucić do pracek ,jak to zrobiłem okazało się wieczorem że jestem zbanowany byłem juz rozluzniony od soboty pawpawpawel pokonanałem 4:2 i czekałem juz na kulczyk92 w 1/2 finału . Najśmiesniejsze jest to że nosiłem w opisie 1,5 tygodnia o tym ze dostałem taki prezent nikt z suportu tego nie zauważył lub nie chciał widzieć a jak założyłem to dostałem bana :D Dziękuję wszystkim za walkę ,może nie wszystkim wyłączę tego albo tych którzy przyczynili się że jestem zbanowany ,suportowi dziękuję ,że mnie wykosił w półfinale a nie zrobił tego w finale bo by bardziej bolało ;) poza naszła mnie taka refleksja ...gram w TW 10 lat może to odpowiednia chwila żeby pokasować konta na wszystkich światach ,zapytacie gość fochy wali ,bo go zbanowali ?.... ,nie tu chodzi o coś innego.... o twarz i honor nikt do tej pory nie zrobił i nie będzie robił ze mnie oszusta i to tylko dlatego szanowny suporcie .....,że nie panujecie nad tymi mistrzostwami gdzie pojedynki są na jakimś dalekim planie ,a decydują jakies niuanse nie mające większego wpływu na pojedynki ..... to by było na tyle ,mógłbym jeszcze coś dodać ale szkoda mi słów :(


Trójząb szkieletora jest z eventu ...nawet nie skojarzyłem ... mam nadzieję ,że kolejne mistrzostwa na ,których z pewnością mnie zabraknie będą wolne od eventów zakłócających ich przebieganie ,przecież jest tyle innych terminów . Co do samych mistrzostw to zwycięstwa w pojedynkach przychodziły mi łatwiej niż zwracanie uwagi na to co kliknąć , a co przypadkiem nie bo oparzy :p ...to raczej chodzenie na palcach niż męska walka więc nawet gdybym to wygrał ( co nie było małoprawdopodobne ;) ) nie sprawiło by mi większej satysfakcji , uważajcie żeby nie wleżść w jakąś ekstremę jak mi się to zdarzyło :D ja buty wytarłem i już mnie nie ma :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry