Dyskusja o mistrzostwach PvP

Status
Zamknięty.

DeletedUser6561

Gość
Gość
ten przedmiot wchodzi sam raportem do gry cały czas starałem się go unikać gdy mi wyskakiwał w najlepszej opcji do prac ...ale w końcu gdzieś mi się wcisnął ,nie miałem złych zamiarów ,chciałbym żeby wszyscy o tym wiedzieli .. poza tym nikt mnie nie pokonał i już nie pokona w tych mistrzostwach :p tak prawdę to po tym wszystkim nie chciałbym wygrać ...za dużo tutaj dyskwalifikacji mających mało wspólnego z pojedynkami.... to Mistrzostwa Świata w zastawianiu pułapek regulaminowych , pozdrawiam wszystkich i nie mam do nikogo żalu :)
 
ten przedmiot wchodzi sam raportem do gry cały czas starałem się go unikać gdy mi wyskakiwał w najlepszej opcji do prac ...ale w końcu gdzieś mi się wcisnął ,nie miałem złych zamiarów ,chciałbym żeby wszyscy o tym wiedzieli .. poza tym nikt mnie nie pokonał i już nie pokona w tych mistrzostwach :p tak prawdę to po tym wszystkim nie chciałbym wygrać ...za dużo tutaj dyskwalifikacji mających mało wspólnego z pojedynkami.... to Mistrzostwa Świata w zastawianiu pułapek regulaminowych , pozdrawiam wszystkich i nie mam do nikogo żalu :)

Tutaj się zgodzę te mistrzostwa to parodia :x
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
Banowanie gracza który przeszedł już 1/4 jest co najmniej niesmaczne. Co więcej ten ban jest za przedmiot, który nie łamie regulaminu wprost: każdy aktywny na serwerze dostał ten przedmiot, a ponoć ekwipunek można dowolnie zmieniać. Ani nie był kupiony, ani wylosowany.
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Banowanie gracza który przeszedł już 1/4 jest co najmniej niesmaczne. Co więcej ten ban jest za przedmiot, który nie łamie regulaminu wprost: każdy aktywny na serwerze dostał ten przedmiot, a ponoć ekwipunek można dowolnie zmieniać. Ani nie był kupiony, ani wylosowany.
Długo się zastanawiałem nad tym przedmiotem patrzyłem na niego nieufnie w eq dodałem go do opisu postaci , bo przez chwilę uważałem go nawet za pułapkę ,ale kiedy zauważyłem ,że inni go używają ( nadal sa w grze ) więc odważyłem się założyć . Kiedy udało mi się z Tobą wygrać i byłem juz w półfinale dokupiłem bryłki i uruchomiłem prawie wszystkie premki ,żeby wypasić postac maksymalnie do walki i orałem na okrągło dlatego ten ban mnie tak zabolał ,czuję sie teraz jak idiota. Zaglądam tutaj ,bo mnie ,aż skręca z ciekawości jak te mistrzostwa się zakończą jak widać nie ma nawet jeszcze wyników , a ja ciaglę z tego co widać na drzewku mam szansę na finał :D Mam tez szansę na kolejnego bana , bo wprawdzie nie założyłem tematu ale nie do mnie należy interpretacja regulaminu :





Konto zablokowane

Nie zakładaj żadnych tematów na forum w sprawie blokady twojego konta!
Powód blokady twojego konta: Używanie niedozwolonego przedmiotu (trójząb szkieletora).
Zostałeś zablokowany permanentnie:


Wg powyższego powinien kolejnego bana za podejmowanie tematu , powinien siedzieć jak mysz pod miotłą ,a ja tu jeszcze piszczę . Proszę kochanych Adminów ,jeżeli już nie mogę grać to jako wierny kibic tych mistrzostw "D zdradżcie proszę kto zagra dalej w półfinałach :)
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
Wg mnie rozmowa o Twoim banie, to przede wszystkim rozmowa o rozstawianiu medali banami. Jak już wiedziałem, że wygrałeś, to postanowiłem się sprawdzić z odpadniętymi. Po Twoim banie sam zgłosiłem się po swojego :p
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
No tak , nikt nie jest pewny , gdyby dokładnie wszystkich sprawdzono okazało by się ,że zwycięzcą została osoba ,która się raz zalogowała przez to nie miała większych szans na złamanie regulaminu ,gdyby tak sprawdzić dokładnie wszystkich okazałoby się ,że mistrz polskiego TW w pojedynkach zaglądał tu 1,5 miesiąca temu :D skoro bawimy się w takie detale , to bądżmy sprawiedliwy wobec wszystkich ,nie wierzę osobiście w niewinność kogokolwiek każdy ma tu coś na sumieniu lecz tak jest jak nie ma gradacji kar , posypało się ich zdecydowanie za dużo . Adminom chciałem przypomnieć , że TW to nie obóz karny tylko społecznościowa zabawa , jeżeli jesteście tacy fajni , bezkompromisowi wyciągnijcie także wnioski wobec siebie za ta parodię za czerwone lampki Waszej obecności na forum.. choćby teraz ... za niedoinformację , za ogólny bałągan , dezinformację . Wyniki pojedynków powinny być prowadzone na bieżąco .. to bardzo ważne , a nie jakies podsumowania co 2 tygodnie . Nic tutaj do końca nie wiadomo ,jedynie pokazują sie jakieś duchy o godz: O . 30 żeby walnąć permanetnego bana . Tutaj miały być pojedynki , a nie 2 miesięczne strzyżenie owiec ,można się zestarzeć czekając na kolejnego przeciwnika , a najlepiej nic nie robić , bo mozna założyc coś podrzuconego , a wtedy bay bay do zobaczenia za rok , z pewnościa połamiemy sobie wszyscy nogi na kolejną zbiórkę jak na wysprzedaż w Media mark ... nie dla idiotów ;)
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Mam pytanie do organizatorów ... Zanim mnie skasowaliście za używanie trójzębu szkieletora w pracy dwa dni wcześniej rozstrzygneliśmy walkę w 1/4 z pawpawpawel , wynik 4:2 na moją korzyść ,dlaczego to nie jest uwzględnione w drzewku ? dlaczego nie szanujecie czyjegoś wysiłku w tym wypadku pawpawpawla i mojego , jeżeli uważacie ,że łamałem wcześniej regulamin to wykasujcie wszystkie moje poprzednie wyniki z uzasadnieniem. Powinienem być dopiero zbanowany w 1/2 a jeżeli jeszcze w jednej 1/4 to wynik ma być widoczny ,bo prawo nie działa wstecz ,a gdyby nawet to wcześniej nie zakładałem tego świństwa do pracy . Dawno pogodziłem się ,że mnie nie ma już w mistrzostwach ale obiecałem Wam ,że będę je śledził i punktował wszelkie łamanie regulaminu i przejawy nieprofesjonalizmu z Waszej strony , bo oprócz regulaminu mamy też swoje prawa i jeżeli chcecie stosować je w stosunku do nas musicie też zachować chociaż przyzwoity poziom ,a nie iść wyłącznie na minimalizm .
Dlaczego nie ma i żadnych informacji o przyczynach dla których gracze zostali zbanowani , nie wiemy ...i nikt nie wie ,możemy się jedynie domyślać , bo w przypadku banu nie wolno ukaranemu zakładać tematu w tej sprawie , co to ma znaczyć ? państwo Kim Dzona :p
Nikt nie wie dlaczego poszczególni gracze zostali zbanowani , czy ktoś ustawiał pojedynki ? zakładał niedozwolone przedmioty ? ,czy miał za krzywa gębę w swoim profilu ,a ta nie podchodziła adminowi ?
Taka informacja jest ważna dla graczy zbanowanych ,bo chodzi tu o nasze opinie w grze ,przez 9 lat nikt mi nie zakwestionował uczciwej gry , a tu jestem na czerwono bez podania przyczyny i możliwości zakładania w tej sprawia zakładek na forum ....jak zwykły oszust pozbawiony wszelkich praw :(
Usunięcie gracza z rozgrywek to najsurowsza i jednocześnie jedyna kara więc powinna być podana z uzasadnieniem ogółowi graczy .koniec kropka
A może po prostu miał racje pawpawpawel ,który napisał tu wcześniej , cytuje :

"Wg mnie rozmowa o Twoim banie, to przede wszystkim rozmowa o rozstawianiu medali banami."

Żądam wpisania mojego wyniku w drzewku z 1/4 do momentu mojego zawinienia oraz podania przyczyn usunięcia wszystkich graczy w tchy mistrzostwach ,przypomnę ,że tylko w II turze jest ich ,aż 7-miu .
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie zostały uwzględnione Pana i Pana przeciwnika wyniki, gdyż zostaliście Panowie zbanowani. W tym wypadku nie wpisujemy wyników.
Nie podajemy przyczyn zbanowania gracza X graczom A,B,C... .itd., gdyż nie mamy do tego prawa.

Regulamin jest jednoznaczny, a Panowie go złamali, o czym zostali Panowie powiadomieni w rozmowie w supporcie. Wszyscy gracze, którzy zostali zbanowani złamali regulamin w tym czy innym pkt., o czym nie mam prawa powiadamiać osób trzecich, tylko tych zainteresowanych.
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
W innych przypadkach na czerwono wyniki są powpisywane , a więc jednak nie do wszystkich stosuje się tą zasadę ? :D Ogólna odpowiedż mnie w ogóle nie satysfakcjonuje potwierdza jedynie , że zachowanie suportu jest bezduszne i automatyczne .
Sama ilość wybanowanych graczy powinna dać do myślenia organizatorom , nikt jednak nie ma do siebie żadnych zastrzeżeń i powszechnie w Teamie uważa się ,że jest wszystko ok.
Ci którzy nie zginęli dzięki suportowi wolą milczeć ,może mają łatwiejszą drogę ale i tytuł dzięki temu będzie lżejszy :( , samo mistrzostwo zaś , podważane :(
Trzeba by wiele poprawić :,
-zdecydowanie okres trwania mistrzostw jest zbyt długi; I tura mogła by zostac bez zmian ,w II turze puchar jak do tej pory po 2 dni na szczebel.
-zasady powinny być tak opracowane , aby gracz nie mógł pomyłkowo lub bezwiednie złamać regulamin , należy tez zastanowic sie na gradacją kar nie może byc za wszystko ban permamentny;
-ilość pojedynków w II turze nie powinna być ograniczona do 6 -ściu lecz dowolna;
-sam termin rozgrywania mistrzostw powinien być ustalony pomiędzy eventami ;
-wyniki pojedynków powinny być podawane do ogólnej wiadomości co 24 h , doświadczenie ogólne, pojedynkowe ,poziom nie powinny być brane pod uwagę w kwalifikacji;...
Tyle co mi się na tą chwilę nasunęło na myśl ,aczkolwiek naprawdę, wierzcie mi.... nawet w takiej strukturze jak jest obecnie można by było uniknąć tych wszystkich nieprzyjemnych sytuacji ,bo wszystko zależy od nas ludzi ,a tak naprawdę od suportu , nie bądżcie proszę jak bezduszne maszyny i znajdżcie w sobie kawałek człowieka , prawda jest taka ,że wycieliście w pień te mistrzostwa i tego już naprawić się niestety nie da :(
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jesteśmy świadomi tego, że nie wszystko jest tak jak powinno i weźmiemy pod uwagę wnioski nasuwające się graczom, a także i nasze. Nie wiem czy to aż tak ważne, to jaki wynik był rywalizacji skoro tak samo Pan jak i Pana przeciwnik odpadł. Jednakże jeśli Pan tak chce to zostanie to uzupełnione.

Jeśli nie jest Pan usatysfakcjonowany z odpowiedzi w supporcie może się odwołać od decyzji osoby nakładającej blokadę na konto. Trzeba wtedy napisać w zgłoszeniu, w którym się Pan odwoływał, że chce Pan odwołać się od decyzji supportera.
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Jesteśmy świadomi tego, że nie wszystko jest tak jak powinno i weźmiemy pod uwagę wnioski nasuwające się graczom, a także i nasze. Nie wiem czy to aż tak ważne, to jaki wynik był rywalizacji skoro tak samo Pan jak i Pana przeciwnik odpadł. Jednakże jeśli Pan tak chce to zostanie to uzupełnione.

Jeśli nie jest Pan usatysfakcjonowany z odpowiedzi w supporcie może się odwołać od decyzji osoby nakładającej blokadę na konto. Trzeba wtedy napisać w zgłoszeniu, w którym się Pan odwoływał, że chce Pan odwołać się od decyzji supportera.
Jestem dobry jedynie w pojedynkach :D szkoliłem się tu w nie od początku TW :p nie potrafię się jednak obronić jako adwokat mojej postaci :( zawsze sądziłem ,że jestem tym dobrym charakterem w grze , a okazało się skończyłem na szubienicy jako ten zły :D pozdrawiam i miłego weekendu życzę :) i cieszmy się , że żyjemy w realu ,jeden lepiej drugi trochę gorzej ale przynajmniej bez permanetnego bana :D
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Jeszcze jedno malutkie zdańko ... W tej sytuacji gdy nie ma czwartego półfinalisty zostały dwie walki ,bo o trzecie miejsce walki też nie będzie zajmie je przegrany z drugiego półfinału :p natomiast Kulczyk92 jest już w finale i tam go trzeba umieścić skoro nie ma przeciwnika w tym miejscu , chyba , że czeka tam na bana :D :D :D , bo przez 2 tygodnie wszystko może się zdarzyć :( event świąteczny wejdzie :D !!! a jak któremuś z nich przyjdzie ochota przebrać się za choinkę ??? ... albo znajdzie w skarpetce świąteczne buty ??? proponuję przez ten okres w ogóle nie obserwować pozostałej trójki , bo jest już komicznie , a może się to zamienić w historyczną farsę ;)
 
Dla mnie te mistrzostwa to smiech jest , niektórzy doszli daleko tylko w skuli tego ze inni zostali zbanowani , Taki pawpawpawel , kolo się dostał daleko tylko przez to ze z jego drzewka i okolic typy lapali glupie bany... Zaraz ktoś napisze bo miał farta , ale co to za fart ? To są MISTRZOSTWA POJEDYNKOWE czy PRZECHODZENIE Z RUNDY NA RUNDE NA FARTA może zamiast Mistrzostwa PvP to może powinno się nazywać Fart PvP. Jak dla mnie te mistrzostwa juz powinno być odwołane bo trwaja stanowczo za dlugo to powinny być szybke walki i etapy (24 h na zakonczenie 6 pvp) i niech ktoś nie mowi ze ktos moze nie miec czasu bo wejsc na swiat ustawic pvp co godzine to zadna filozofia
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Dla mnie te mistrzostwa to smiech jest , niektórzy doszli daleko tylko w skuli tego ze inni zostali zbanowani , Taki pawpawpawel , kolo się dostał daleko tylko przez to ze z jego drzewka i okolic typy lapali glupie bany... Zaraz ktoś napisze bo miał farta , ale co to za fart ? To są MISTRZOSTWA POJEDYNKOWE czy PRZECHODZENIE Z RUNDY NA RUNDE NA FARTA może zamiast Mistrzostwa PvP to może powinno się nazywać Fart PvP. Jak dla mnie te mistrzostwa juz powinno być odwołane bo trwaja stanowczo za dlugo to powinny być szybke walki i etapy (24 h na zakonczenie 6 pvp) i niech ktoś nie mowi ze ktos moze nie miec czasu bo wejsc na swiat ustawic pvp co godzine to zadna filozofia
Nazywanie innych graczy zerami i typami nie świadczy dobrze o Tobie :p dostałeś od Kulczyk92 po kuprze i wylewa się z Ciebie teraz żółć wiadrami .
Miałem okazję bić się z Tobą w I turze i z pawpawpabel w 1/4 mogę więc z całą odpowiedzialnością stwierdzić , że miał bardzo silne , wypasione konto , dobry bulid , a taktycznie był bez zastrzeżeń .
Wygrałem z nim jedynie dlatego ,że trafiłem z ustawieniami , jednym słowem ..... zmiótłby Cię Selux !!!
 
Haha smieszny jestes bevvie tak samo ja mogę powiedziec ze zniszczyłbym cie do 0 bo wygrałem all pvp z tb w eliminacjach
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Haha smieszny jestes bevvie tak samo ja mogę powiedziec ze zniszczyłbym cie do 0 bo wygrałem all pvp z tb w eliminacjach
bezczelny jesteś blazej3, nie mogę tego udowodnić bo mam zablokowane konto, ale to akurat ja Ciebie stłukłem , poza tym zostałeś zdeklasowany przez kulczyka92 6:0 więc zarównoTwoja postać jak i Ty sam jesteście śmieszni :D w dodatku przychodzisz tu i opowiadasz bajki ,można poczytac sobie wcześniejsze komentarze w tym temacie jak razem z Seluxem chcecie ,aby mnie wyeliminować z gry :

Proszę o dyskwalifikacje gracza Bevvie. Powód ? Admini ciągle piszą że zakaz pojedynków tych którzy przeszli dalej a on od wczoraj (18.10) miał 11500 dośw. pojedynkowego a dziś ma 12301, skoro nie stostuje się jak wszyscy to powinien dostać bana i na jego miejsca powinna wskoczyć inna osoba

Selux

Popieram !
blazej3


tylko zbitym i poniżonym graczom zależy na usunięciu swojego pogromcy , zmień sobie nick z blazej3 na cieńkibolek1 ,miłego dnia :)
 
A że tak jeszcze dodam jedyny nasz raport więc nie kozacz cieniasie :X
69bb955a23684a0eab094d07313b735a.png
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
A że tak jeszcze dodam jedyny nasz raport więc nie kozacz cieniasie :X
69bb955a23684a0eab094d07313b735a.png
jak pisałem wcześniej zostałem pozbawiony dostępu do swojego konta ,co w sposób tchórzowski to tutaj wykorzystujesz wiedząc ,że nie mogę swoich zwycięskich raportów z walki z Tobą tutaj tutaj zamieścić , jesteś bardziej żałosny niż sadziłem :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry