Dyskusja o mistrzostwach PvP

Status
Zamknięty.
A po co mialbym ukrywac ze bylo wiecej, pvp to loteria raz sie wygrywa raz przegrywa ja w przeciwieństwie do cb umiem uszanowac klasę innych przeciwników a że jesteś noobem i bana złapałeś w tak głupi sposòb to nie moja wina
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
W realu pewnie jesteś pryszczatym zakompleksionym nastolatkiem ... jak to pisałeś urosły Ci muły , poza tym czujesz się bezpieczny i anonimowy ?????????
 
niestety nie jestem już nastolatkiem :( A czemu miałbym się czuć niebezpiecznie Rossomaka na mnie wyślesz ? Większość osób zainteresowanych wie jak się nazywam i nie jest to tajemnica więc nie dzwoń do służb wywiadowczych :|
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Rosomaka wysyłać ? tylko po to żeby pociągnąć za ucho jakiegoś smarka ... porysowałem zębami ze śmiechu blat stołu :D Bardzo fajnie się tu bawię zapewniliście mi więcej rozrywki niż sam udział w mistrzostwach PvP ,dziękuję :)) Admini też chyba się fajnie bawią , bo na tym forum nie obowiązują żadne zasady . Za smarka przepraszam ,aczkolwiek gdybyś wiedział ile mam lat z pewnością byś nawet nie chciał tych przeprosin .
Niech Ci też będzie ,że jestem nowicjuszem pojedynkowym i noobem :p chociaż praktykuje je co najmniej dwa razy dłużej od Ciebie w tej grze . Prawda jest taka że obaj jesteśmy słabi bo znajdujemy się poza finałami i nie mają tu znaczenia powody naszej obecności , nie ma nas i koniec .
Nie pisałem w tej zakładce wcześniej o innych graczach ,nie zgodziłem się tylko z opinią Seluxa i zostałem przez Was zaatakowany .
Bije pianę od początku ,bo nie spodobała mi się organizacja mistrzostw dla wszystkich graczy mam szacunek ,nawet dla seluxa i Ciebie .
Czekam też na zwycięzcę żeby mu pogratulować ,moim faworytem jest kulczyk92 ale wsciekłygrzyb mi bardzo imponuję rozkręca się z rundy na rundę dziękuje za konwersację i proszę powstrzymaj się od tekstów ze służbami specjalnymi ,wierz mi oni maja poważniejsze zadania niż rekwirowanie kompa niedoszłemu mistrzowi PvP 2016 pif_paf
 
Powiem tak, jako niezarejestrowany śledziłem ten temat, ale poziom absurdu, który zaczął się z niego wylewać, skierował mnie do tego, aby się zalogować dwustopniowo na te forum i napisać posta.

Podsumowując - Panowie, którzy złamali regulamin, który był od początku jasno napisany, mają pretensję do tego, że Mistrzostwa Pojedynkowe to jest Fart pvp. Umiejętność czytania, przynajmniej ja osobiście, opanowałem 20 lat temu. Czytanie, uwierzcie mi, nie boli. Naprawdę, co za problem wykonywac pracę w regulaminowym stroju? Dlaczego otwieraliście skrzynki, pomimo zakazu? Skąd są te napinki gracza Bevvie w stosunku do Błażeja3? Bevvie, Selux i inni tu potomni - jesteście NAJPRAWDOPODOBNIEJ wstecznymi analfabetami, ponieważ nie potrafiliście przeczytać regulaminu mistrzostw ze zrozumieniem.

Brawo Wy! Poważni Panowie, wydający kasę na grę, a nie potrafiący czytać - koń by się uśmiał!
 

DeletedUser23003

Gość
Gość
To już koniec...
Dziękuję wszystkim za rywalizację i dobrą zabawę hahahaha!hahahaha!
To co nie udało się rok temu ( przegrałem w finale i zająłem 2 miejsce), udało się teraz pif_pafpif_paf

Gratuluję zajęcia drugiego miejsca wcieklemugrzybowi, a lelsonowi zajęcia trzeciego B-)B-)

PS: W drabince mistrzostw, w rubryce FINAŁ jest literówka w moim nicku ::P
 
To już koniec...
Dziękuję wszystkim za rywalizację i dobrą zabawę hahahaha!hahahaha!
To co nie udało się rok temu ( przegrałem w finale i zająłem 2 miejsce), udało się teraz pif_pafpif_paf

Gratuluję zajęcia drugiego miejsca wcieklemugrzybowi, a lelsonowi zajęcia trzeciego B-)B-)

PS: W drabince mistrzostw, w rubryce FINAŁ jest literówka w moim nicku ::P

Gratki Srulczyk hahahaha! Wild Guns pokazało klasę może nie ja ale przynajmniej ty :|
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Powiem tak, jako niezarejestrowany śledziłem ten temat, ale poziom absurdu, który zaczął się z niego wylewać, skierował mnie do tego, aby się zalogować dwustopniowo na te forum i napisać posta.

Podsumowując - Panowie, którzy złamali regulamin, który był od początku jasno napisany, mają pretensję do tego, że Mistrzostwa Pojedynkowe to jest Fart pvp. Umiejętność czytania, przynajmniej ja osobiście, opanowałem 20 lat temu. Czytanie, uwierzcie mi, nie boli. Naprawdę, co za problem wykonywac pracę w regulaminowym stroju? Dlaczego otwieraliście skrzynki, pomimo zakazu? Skąd są te napinki gracza Bevvie w stosunku do Błażeja3? Bevvie, Selux i inni tu potomni - jesteście NAJPRAWDOPODOBNIEJ wstecznymi analfabetami, ponieważ nie potrafiliście przeczytać regulaminu mistrzostw ze zrozumieniem.

Brawo Wy! Poważni Panowie, wydający kasę na grę, a nie potrafiący czytać - koń by się uśmiał!
Nigdy nie zaprzeczałem ,że założyłem nieregulaminowy przedmiot chodziło mi jedynie o bezsens regulaminowy . Bo skoro w czasie mistrzostw dotyczących PvP ,które były przewlekle długie jak flaki z olejem "ponad 2 miesiące "dozwolone było wykonywanie prac i zadań , same pojedynki były niewielka częścią zaledwie kilkuprocentową tej gry.
Rodzi się pytanie dlaczego tą fazę niedotyczącą pojedynków tak pokomplikowano , skoro expimy w prackach i zadaniach i skoro też pokazują się nam też zadania eventowe ..wszystkim bez wyjątku to dlaczego jedne możemy , a drugie nie . Albo realizujemy zadania wszystkie ,które pokazują się nam w grze ,albo nie robimy ich w ogóle skupiając się jedynie na pojedynkach . To samo było z wykorzystaniem wspomagania bryłkami złota w grze był dozwolony zakup premek ,a zakup przedmiotów i wzmocnień już nie ... czy premka nie jest wzmocnieniem ? Groch z kapustą !!!!
Gdyby niedozwolony przedmiot został użyty do pojedynku to ban byłby jak najbardziej uzasadniony , skoro jednak został użyty do prac ,które są dozwolone w grze nie miało żadnego znaczenia w stosunku do pojedynku między graczami ,skoro expienie było dozwolone ,,a w samej tylko w finałach poleciało za to z gry 7 graczy .
Można teraz im wszystkim ,włącznie ze mną ubliżać od analfabetów ... tylko ,że warunki tej gry były niedopracowane ,a regulamin był nadinterpretowany , a te przewinienia regulaminowe były spowodowane wyłącznie nieuwagą , a nie próbą przejścia do kolejnego etapu poprzez oszustwo.
Dotarliśmy do końca i pewnie niektórzy odetchnęli z ulgą i wcale nie mam tu na myśli uczestników mistrzostw PvP ;)
Serdecznie gratuluję Kulczyk92 zwycięstwa , wierze ,że wolałby aby w samych finałach było mniej niedomówień ,wystartował jako faworyt i tak je zakończył ,resztę na garb powinni zebrać organizatorzy :)
Twórcom tych mistrzostw chciałem podziękować za samą idee , aczkolwiek co do zasad ,norm ,porządku w samej grze to składam Państwu wyrazy głębokiego ubolewania i wyrażam nadzieję , że już nigdy ,nikomu w przyszłości nie uda się wprowadzić podobnej tandety . pozdrawiam !!!
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
Gratulacje dla medalistów.

A teraz jeszcze odnośnie organizacji: Jak zwykle standardem TWT jest wyjaśnianie niezrozumiałego regulaminu tylko przez tickety, a kwestia remisu jest chyba na tyle istotna, że warto by to zaznaczyć dla wszystkich uczestników. Regulamin jest skrajnie nieprzyjazny i w pewnych kwestiach niesprawiedliwy.
To, że mistrzostwa trwają tak długo, akurat dobrze rozumiem. Gracze z fazą pucharową wyrobiliby się w 14 dni, ale skoro mogą wydać 150 bryłek, to dlaczego mieliby mieć promocję za 50 bryłek?
Pytając o legalność trójzębu GM proponuje mi jego usunięcie, ale zaraz: przecież to wypadło wszystkim aktywnym. Sprzedaż do dziada na własną rękę jest nielegalna!

odnośnie wypowiedzi Cherry1991
Aktywny gracz przez równe 2 miesiące wyklika ponad 2000 prac i zrobi 200-300 zadań. Skoro na swoim podstawowym świecie zawsze używa guzika "najlesze EQ do tej pracy" to nie ma siły, żeby akurat na Gonza 120 razy zawsze myślał, czy posiadane EQ jest legalne (W jednym miejscu regulamin dopuszcza: "Każdy uczestnik może dowolnie zmieniać ekwipunek.").
Kolejna sprawa: loteria. Gość gra dajmy na to na 3 światach, to 60x jak tylko zobaczy "darmowe losowanie", to je klika. Będąc na Gonza 3x dziennie - musi w sumie 60x NIE KLIKNĄĆ tego losowania. Uwierz mi, znajomość regulaminu nie ma tutaj wiele wpływu na odruch z reszty światów. Tak jak wspominałem wcześniej wg regulaminu nie możesz sam pozbyć się tego badziewia, więc z każdym przewinieniem musisz gonić ticketa do supportu.
reasumując: na mistrzostwach nie można robić masy akcji z typowego TW i jeśli chcesz nadgonić poziomy i przez 2 miesiące wyrobić 40 umiejek, to siłą przyzwyczajeń regulamin jest wymagający.
 
Brawo Kulczyk, ale nie oszukujmy się - miałeś farta że mnie żółte kozaki powstrzymały, bo bym nie miał dla Ciebie litości jak rok temu :p
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
gdzie mozna znalesc liste nagrod? ktore wygrani moga sobie wybrac?
 
Status
Zamknięty.
Do góry