Dyskusja - odkryj nowe ziemie!

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze,

W związku ze startem nowego świata oraz konkursem na jego nazwę, otwieramy temat do dyskusji. Proszę pamiętać, aby rozmowa była merytoryczna z poszanowaniem zasad forum.
Podczas pierwszego etapu konkursu na nazwę, proszę nie komentować pomysłów (od 15 do 19 kwietnia, do godziny 20:00).
Komentarze, dotyczące samych pomysłów w wyżej wymienionym okresie będą kasowane.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Dobra, krótka piłka - nie ma co gadać z tą pseudo administracją :D
Przyjmę zamówienia na zbór produktów na nowym świecie :D
 
to może ja coś powiem: IG to nie firma charytatywna, nastawiona jest na zysk i zarobek. skoro otwieraja nowy świat, to znaczy, że bilans jest korzystny. część osob przestanie bryłkowac na innym i zacznie na nowym, ale suma sumaru brylek zakupionych bedzie wiecej do tego stopnia, ze zwroci im sie za nowy serwer. w innym wypadku nie otwieraliby kolejnego swiata, ponadto kazdy z istniejacych jest rentowny bo inaczej by zamkneli serwer i na nim zrobili nowy, a nie dokladali kolejny.

nauczcie sie do cholery, ze to jest biznes i Wasze opinie sie kompletnie nie licza. sami zarabiajac na czyms postepowalibyscie tak samo. wyznacznikiem wszelkich dzialan jest ZYSK.

PS. Nie, nie planuje podbijac nowego swiata, moze troche poklikam rekreacyjnie bo zawsze to dobre zrodlo zysku na maina :)
 

DeletedUser31841

Gość
Gość
Zapewne i tak zrobią tak jak chcą i nie wezmą ani mojej ani niczyjej wypowiedzi pod uwagę, ale może przebicie w postaci ilości osób wyrażających niezadowolenie coś wskóra. Dlatego też napisze kilka słów od siebie nt. tego absurdalnego pomysłu.

No cóż..j/w ... problemy na aktualnych światach? Co tam! Dajmy im jeszcze jeden! może wszyscy na nim zagrają, a stare zostawią!
Jedyne określenie, które przychodzi mi do głowy na nazwanie tych działań wg. mnie to KOMPLETNA DEZORGANIZACJA.
Tematów dotyczących rozwiązania obecnych problemów na światach było kilka/naście?
Zastanawiam się po co te tematy są zakładane? Żeby sobie ot tak poczytać wypociny ludzi niezadowolonych? Szkoda, na prawdę szkoda, że tak to funkcjonuje. Ta gra mogłaby zarobić sporo więcej gdyby tylko ktoś zrobił tu zmia.... REWOLUCJĘ. Sytuacja nie wymaga zmian, a rewolucji.
Cytując klasyka - "szkoda strzępić ryja".

Tyle ode mnie.

PS: Tylko patrzeć jak graczy ubywa.
 

DeletedUser32573

Gość
Gość
To już się staje żałosne :p Na niektórych światach wymiera populacja, a Wy macie czelność otwierać nowy serwer. Kabaret, to za mało powiedziane. W końcu znaleziono sposób na łatwy zysk z ludzkich portfeli - tworzenie nowych światów i zarabianie na "bryłkowaniu" a jak! :D Brawa. Mnie tylko ciekawi, kiedy połączycie resztę serwerów tak by wyrównać ilość ludzi na światach...
 
Weźcie sie za MIGRACJE a nie za nowe światy. Teraz mamy na LUIZJANIE srednie forty zapełnione jak sie POSTARAMY a jak odpalicie nowy świat to zostaniemy na małych... a inne servery i w połowie małych nie mają ehhh. To jest Polska..
Nowy świat to działalność naszej administracji?!
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Czy CM naprawdę nie może przekonać IG, że potrzeba migracji na Polskich serwerach? Wymóg by serwer działał to 300 aktywnych graczy (dlatego np. jeszcze s11 stoi), ale chyba lepiej byłoby z tych 4-5 serwerów zrobić jeden duży, który dorównałby huronowi/s1.
Powstanie nowego serwera to automatyczny upadek i tak już ledwo żyjących światów.

Racja, że znajdą się osoby co wydadzą np. 2000 bryłek na wygranie eventu na tych światach, by mieć bronie na przygody, ale czy IG więcej by nie zarobiło gdyby np. nagrody z loterii były przyznawane dla dwóch najlepszych graczy? Ten system zagwarantowałby chęć rywalizacji o te miejsca i nagrody.
 
Cóż... pomimo protestów i ogólnego niezadowolenia, nowy świat i tak powstanie, ale jak napisał ktoś wyżej, może duża liczba negatywnych opinii da do myślenia na przyszłość, więc też się wypowiem.

Oczywiście nowy świat, to nowe okazje do wydawania bryłek, ale to też "wędrówka" graczy z innych, starszych światów właśnie na ten nowy, zakładanie od nowa postaci, tworzenie nowych sojuszy i podbijanie nowego miejsca. To wszystko stare światy osłabia. Przykład? Nie trzeba szukać daleko, wystarczy porównać sytuacje na Klondike sprzed i po dodaniu Luizjany. Oprócz tego Arizona, Blackfoot, Iroquois... co to za gra, gdy ciężko dostać cokolwiek na targu lub zebrać obustronnie komplety na małe forty?
Czy zwiększanie liczby światów wiąże się ze wzrostem liczby graczy? Wg mnie: nie. Ja np. gdy już wyjdzie nowy świat, nie mam zamiaru zaczynać na nim gry ani tworzyć postaci od nowa. O wiele bardziej wolałabym wyemigrować z już uzbieranym ekwipunkiem i wbitym lvl, by móc rozwijać swoją postać, która stoi w miejscu tak samo jak świat, na którym jest.
Zamiast kilkunastu światów, z których tylko kilka dobrze funkcjonuje, lepiej by było mieć o te 4-5 mniej, ale za to na wszystkich coś by się działo. Gra dostarcza o wiele więcej radości, gdy świat na którym się gra tętni życiem, a nie umiera powoli śmiercią naturalną. Migracja zatem otworzyłaby o wiele więcej możliwości, niż tworzenie kolejnych światów, miałaby większy wpływ na ożywienie gry i przyciągnięcie nowych graczy, ale jak się okazuje nie dla wszystkich jest to takie oczywiste...
 

DeletedUser30180

Gość
Gość
Kolejny świat na którym się nie spotkamy. Co za dużo to nie zdrowo.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Ohh, dobrze że tyle osób na luizjanie i klonie 150 lvl powbijały! <3
Smuci mnie fakt, że liczyłem na to że Klon pożyję do wakacji no cóż xD.
Dziwicie, że światy nie są migrowane i powstają nowe. To po co tam bryłkujecie, nie chcielibyście jak najwięcej wyciągać z jakiejś kopalni tylko ją zamknąć xD?
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
tak czy siak nowy będzie i nic tego nie zmieni

wymienie co sie da z nowego na sw1

posty z forum znikają a szkoda :p
 

DeletedUser28704

Gość
Gość
Brawo dla supportu za bezstronność - do konkursu przyjęto nawet propozycje hej-terów. :D Co zaś do nowych światów, migracji, bryłek itd. Trzeba po prostu włączyć opcję migracji za bryłki. Zarobi producent i klienci będą zadowoleni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry