Dyskusja: Odkryjcie nowe ziemie!

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze,

W związku ze startem nowego świata oraz konkursem na jego nazwę, otwieramy temat do dyskusji. Proszę pamiętać, aby rozmowa była merytoryczna z poszanowaniem zasad forum.
Podczas pierwszego etapu konkursu na nazwę, proszę nie komentować pomysłów (od 2 do 7 kwietnia).
Komentarze, dotyczące samych pomysłów w wyżej wymienionym okresie będą kasowane.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Mam nadzieję, że data startu nowego świata nie będzie podana z dnia na dzień?

Dobrze by było, aby każdy gracz miał okazję się przygotować, a zwłaszcza by zdążył się dowiedzieć o owym wydarzeniu.

Czy jest przewidziana informacja ogólna dla każdego gracza? - mam tu na myśli jak jest jakiś event, czy w sklepie jest unikatowa rzecz to po zalogowaniu się na świat wyskakuje okno z informacją.
 
Z pewnością ogłoszenie będzie odpowiednio wcześnie opublikowane.
Wiadomość się pojawi na forum oraz na stronie głównej w grze. Być może pojawi się też w skrzynkach graczy, albo Henry będzie ogłaszał na czatach.
 
Chciałbym zauważyć, że znaczna część graczy nie zagląda na forum lub bywają tu rzadko. Tablica informacyjna przy wejściu na świat moim zdaniem, powinna być minimum 2 dni przed wystartowaniem świata.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
100 osób będzie grać a pozostałe 3000 zbierać jagody :D
 

DeletedUser30740

Gość
Gość
głupota głupotę głupotą pogania... nowy świat... kolonizujemy księżyc?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
A ja mam pytanie.... Po co kolejny świat?

jak to po co?
przecież obecna ilość światów to zdecydowanie za mało, nowi gracze się nie mieszczą, nie mają gdzie grać :X

wciąż za mało kasy na loterie wydajecie!! co to jest 700 losowań?!
powinno być przynajmniej 1500!! :X

płaczcie dalej, że migracji nie ma...
a jak ma być skoro, podobno, "umierający" świat wciąż przynosi zyski?
 
To kolejny jagodziarz mi się szykuje....

Na Dakocie już tylko buduję czekając na migracje....
Biwa raz na dwa-3dni
Gdybym wczoraj na rano forta nie wyzwał to z tydzień bym czekał może jeszcze

Ech Magda ale Wy jesteście niekumaci.... Za onufrego było lepiej... onufry wróć ziom :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
To kolejny jagodziarz mi się szykuje....

Na Dakocie już tylko buduję czekając na migracje....
Biwa raz na dwa-3dni
Gdybym wczoraj na rano forta nie wyzwał to z tydzień bym czekał może jeszcze

Ech Magda ale Wy jesteście niekumaci.... Za onufrego było lepiej... onufry wróć ziom :)

Ja to tylko aktywuje konta na czas loterii, po losuje opylę i do spania postać idzie. A IG wraz z TWT podniecają się że tyle graczy zarejestrowanych na światach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
otwierając klona, było mówione że niby do CM docierały głosy od graczy że czują potrzebę otwarcia nowego świata. Pewnie to byli tacy gracze niedzielni, zrobi 50 lvl i mu się znudzi. Chociaż przyznam że z tym samouczkiem jaki jest teraz to ciężko dotrwać nawet do 10lvl.

Nie wiem kiedy tu się ktoś ogarnie, widać że gra dawno upada, ale można by nadal z tego stworzyć społeczność 3-4k graczy co by się dobrze bawili wspólnie, ale nie na tylu światach bo to jest śmiech na sali. Kiedy gość pisze że może grać tylko do 20.30 bo póxniej ma walke na innym świecie.

Tak samo z tymi loteriami, jeśli by w roku były 2 loterie 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to inno by zarobiło więcej, a tak mając ich 5 wygląda to jak wygląda
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowy świat = więcej stołków w TWT. Więcej stołków więcej darmozjadów. O to chodzi a nie o nas graczy. Zrozumcie to,że to my jesteśmy dla TWT a nie oni dla nas.

Zapytasz się o coś na forum czekasz rok na odp. napiszesz niewygodny post kasują w sekundę. TO jest praca TWT.

Zapytam po raz trzeci bo na dwa zapytania wcześniejsze nie ma do tej pory odpowiedzi. Kiedy TWT zacznie słuchać graczy? a nie tańczycie jak Wam INNO zagra. Kiedy wreszcie nie będzie błędów przy pojawianiu się zadań, przy aktualkach itp? Czy kiedykolwiek nasza CM przekazywała do INNO, iż polskie światy chcą łączenia?(nie migracji)

edit: Co jest Alex, Fusek i Szeryf brak odwagi skomentowania tego ? się weszło, przeczytało i chodu....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nowy świat = więcej stołków w TWT. Więcej stołków więcej darmozjadów. O to chodzi a nie o nas graczy. Zrozumcie to,że to my jesteśmy dla TWT a nie oni dla nas.

Niekoniecznie. Wystarczy zobaczyć jak przedstawia się rozmieszczenie adminów na serwerach, pod sobą mam ich 5.

Kiedy TWT zacznie słuchać graczy? a nie tańczycie jak Wam INNO zagra.

Słuchamy, tańczyć nie potrafię.

Kiedy wreszcie nie będzie błędów przy pojawianiu się zadań, przy aktualkach itp?

Jak wchodzi jakaś aktualka na betę to też tam sprawdzamy czy nie ma błędów przed pojawieniem się aktualizacji u nas. Błędy są, za co możemy przeprosić, ale czemu one się tak nagminnie pojawiają, na to nie potrafię odpowiedzieć.

Czy kiedykolwiek nasza CM przekazywała do INNO, iż polskie światy chcą łączenia?(nie migracji)

Jest to przekazywane, jednakże ostateczna decyzja należy do IG. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy jest fizyczna możliwość połączenia światów. Czemu? Na np. ari i chey w tych samych miejscach mogą być zupełnie inne miasta. Co wtedy? To samo z fortami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czy naprawdę nowy świat jest potrzebny ? Ale jak ktoś pisał wczesniej będzie trzeba zrobić jagodziarza i $$$ trzepać na takim św może z 30 aktywnych osób będzie , w tym KsF pewnie bo on tylko na takich umie do topki dobić starsze światy są za trudne dla tego kolesia (albo na klonie go doganiają i chce nowy świat :D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest to przekazywane, jednakże ostateczna decyzja należy do IG.

a możemy mieć wgląd w jakieś dowody tego przekazywania? BO samo napisanie, że jest przekazywane to wiesz...

to odpowiedz mi na pytanie dlaczego na angielskim serwerze jest dużo mniej światów niż u nas? Ja wiem bo angielski CM rozumie, że mniej światów = większa grywalność i większe zaangażowanie graczy. On umie przekonać INNO a nasza CM nie? Po prostu zakładam, iż nasza CM się o to nie stara i nie starała. I tyle w temacie.

Niekoniecznie. Wystarczy zobaczyć jak przedstawia się rozmieszczenie adminów na serwerach, pod sobą mam ich 5.

hm.... uświadom mnie bo nie wiem..... Pomocna Dłoń ma nadzór jeszcze nad kimś? Jest jest jeszcze niższa drabinka hierarchii? Może obserwator?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam propozycje, otwórzcie nowy świat i ześlijcie tam wszystkie nasze główne postacie.
Wtedy się zacznie zabawa... Wystarczy trochę pomyśleć :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
to odpowiedz mi na pytanie dlaczego na angielskim serwerze jest dużo mniej światów niż u nas? Ja wiem bo angielski CM rozumie, że mniej światów = większa grywalność i większe zaangażowanie graczy. On umie przekonać INNO a nasza CM nie? Po prostu zakładam, iż nasza CM się o to nie stara i nie starała. I tyle w temacie.

Rozmawiałeś z angielskim CM'em, że znasz jego postawę?

hm.... uświadom mnie bo nie wiem..... Pomocna Dłoń ma nadzór jeszcze nad kimś? Jest jest jeszcze niższa drabinka hierarchii? Może obserwator?

Nie, nie ma nadzoru i nie rozumiem o co Ci chodzi. Napisałem że mam pod sobą 5 serwerów, a nie że mam pod kimś jeszcze kogoś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry