Dyskusja: Odkryjcie nowe ziemie!

Status
Zamknięty.

DeletedUser31076

Gość
Gość
Mam nadzieję, że przekazują. Ale pewnie Community Manager ma za zadanie głównie przekazywanie Nam decyzji IG ::D: Stopień niezależności naszego TWT jest mocno ograniczony. Ktoś wcześniej podał przykład Onufrego. Chciał coś zmienić i ślad po nim zaginął pif paf

A wracając do wątku - uruchomienie nowego świata jest przedwczesne. Najpierw należałoby zagęścić (zmigrować) istniejące, a dopiero potem myśleć o nowych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no przecież tu o tym cały czas jest mowa, a oni uważają że otwarcie nowego świata to lek na wszystko. żeby zadowolić jakiegoś nooba co samotnie chce przemierzać prerię i skończy grać na 60lvl.

poważnie chciałbym zobaczyć tych ludzi co proszą o otwieranie nowych światów i zobaczyć ich osiągnięcia w tej grze. Obstawiam że jakieś 90% to dzieciarnia co na światach ma po 50 lvl i jagodziarzy i myśli że na nowym będzię kozaczyć. Ale po 3tyg zobaczą że odstają z lvl od czołówki o 40 lvl i stwierdzą że gra nie ma sensu
 
Odkryjcie nowe ziemie! - głosowanie

Odnośnie nazw - według mnie Lakota powinna zostać wykluczona, to dublowanie nazwy Dakota. Trzymając się dotychczasowej konwencji - najlepsza byłaby nazwa stanu, ewentualnie jakiejś krainy, nie miasta. Dlatego nazwa Luizjana jest jedną z najbardziej sensownie umotywowanych propozycji.

Ciągle wraca wątek "a za Onufrego... to i słonko było większe". Człowiek ma w swojej naturze że z czasem z pamięci usuwa złe rzeczy a zostawia te dobre. Taki naturalny mechanizm obronny. Nie było lepiej. :nie:

Co do dyskusji o sensie powołania nowego świata. Może i jest, ale nie wyobrażam sobie żeby nie można było na niego zmigrować z trupków typu Dakota. Przykładowo Arizona - 1922 konta, z czego >20 lvl tylko 1640. Albo Blackfoot, Iroquois. Tu już nawet nie chodzi o liczbę bitew, to są martwe serwery.

Jak dla mnie wszystkie światy z liczbą kont poniżej 2 tys. powinny mieć włączoną swobodę migracji, powiedzmy żeby raz na rok gracz mógł zmienić świat.

Obecna polityka jest zbyt restrykcyjna. A gdzie swoboda podróżowania? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
problemem jest to że gracze się męczą, a męcząc się nie wydają kasy na bryłki bo po co?

Ja też na klonie zaraz 150lvl i odpuszczam świat, bo zbieractwem się nie będę zajmował, na targu mam z jakieś 15kk, forty to padaka, niby ostatnio coś się rusza ale wątpię żeby to było na długo
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
No to mamy nazwę nowego światu, szkoda że taką. Jaki może być skrót od Luizjany?
 

DeletedUser32334

Gość
Gość
nowy świat

A kiedy wprowadzą coś nowego do gry/ co nie będzie loterią czy światem? Jedyną opcją, żeby Góra brała na poważnie Nasze pomysły jest wyrażenie swojego niezadowolenia globalnym wstrzymaniem się od kupna bryłek (z podaniem powodu). I ja obiecuję, że przy takim stanie bryłek już nie kupię.

Powstanie nowego świata nie oznacza równego startu, jeżeli starzy gracze mogą handlować między światami.

Mogliby stworzyć na próbę świat na niewielki abonament, ale bez loterii i tego całego syfu. Dla wysokopoziomowych graczy, większość rzeczy spoza loterii to śmieci (po co aż tyle obrazków i statystyk). Hajs by się zgadzał, w końcu mieliby prawdziwe info o aktywnych graczach bez liczenia jagodziarzy i tych, którzy budzą się na loterię. Wystarczy się wysilić i zaoferować coś ciekawego, faktycznie rozwijanego (a nie wzbogacanego o loterię) i jestem pewien, że sporo graczy by na to poszło.

Nowy świat na tych samych zasadach może zwiększyć zysk na krótką metę, ale będzie kolejnym gwoździem do trumny gry. Jeżeli celem jest nie rozwój, a wyciśnięcie ile się da przed ostatecznym zgonem to robicie to dobrze.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
bo nowy świat powinny zasilić( nasze kopie kont) najmocniejsze konta z naszym super eq

wtedy i pvp i forty ożyły by jak nic

śmietanka graczy tw na nowym świecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Powinni zrobić światowy server TW a nie jakaś tam beta. I wtedy by było [..].
Wyobraźmy sobie z 10 000 aktywnych graczy, pełno PvP a wieczorem kilka bitw o jednej godzinie. Wtedy mieć miasto to by było coś.

A nie to co tu. Otworzą swiat, szał przez pierwszy miesiąc, ludzie sie wybryłkują na tym zarobek stanie, bo nie bedzie z kim się bić ani z kim walczyć na fortach.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Powinni zrobić światowy server TW a nie jakaś tam beta. I wtedy by było [..].
Wyobraźmy sobie z 10 000 aktywnych graczy, pełno PvP a wieczorem kilka bitw o jednej godzinie. Wtedy mieć miasto to by było coś.

A nie to co tu. Otworzą swiat, szał przez pierwszy miesiąc, ludzie sie wybryłkują na tym zarobek stanie, bo nie bedzie z kim się bić ani z kim walczyć na fortach.

Z tym ogólnoświatowym serwerem może być problem. Mistrzostwa pokazały, że jest tylko kilka aktywnych państw. Niektóre reprezentacje nie były w stanie uzbierać 150 graczy. Moim zdaniem marzenie o 10 000 aktywnych graczy, to marzenie ściętej głowy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
o to chodzi a za 1.5 roku kolejny serwer.

jeszcze wracając do niby wywalenia Onufrego że zarządził migre, wydaje się to mało prawdopodobne, ostatnio wchodziłem na rosyjskie forum i tam też wiele światów zostało zamkniętych i z tego co wiem CM nikt nie wywalił
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Jeśli chodzi o świat międzynarodowy... To byłby dobry pomysł, jeśli IG by to mądrze przemyślało.
Dodanie takiego bajeru jak flaga przy nicku :)
Postawienie dobrego serwera... a nie taki, co przy wysyłaniu serduszek wywala :/
Powiększenie osób w fortach.
Zmniejszenie o 50% eventów.
Zaproszenie graczy + dodanie do tego jakiegoś bonusu... Grałeś na np. s1 i miałeś 150lvl? Dostajesz 150 bryłek na międzynarodowym :)

To, że na mistrzostwach nie było kompletu nie oznacza, że ludzi by nie było... Może to zła organizacja? A może w danym kraju woli się pojedynki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi o świat międzynarodowy... To byłby dobry pomysł, jeśli IG by to mądrze przemyślało.
Dodanie takiego bajeru jak flaga przy nicku :)
Postawienie dobrego serwera... a nie taki, co przy wysyłaniu serduszek wywala :/
Powiększenie osób w fortach.
Zmniejszenie o 50% eventów.
Zaproszenie graczy + dodanie do tego jakiegoś bonusu... Grałeś na np. s1 i miałeś 150lvl? Dostajesz 150 bryłek na międzynarodowym :)

To, że na mistrzostwach nie było kompletu nie oznacza, że ludzi by nie było... Może to zła organizacja? A może w danym kraju woli się pojedynki?

raczej to że te mistrzostwa zostały zorganizowane gdy lata świetności westa minęły. jak mówiłem kiedy w 2013 grałem na bf to w tedy z samego bf było by z 300-400 os chętnych na grę. Niestety tutaj z niemców wychodzi żydostwo, chcą jak najmniejszym sumptem wycisną jak najbardziej pomarańczę, już nie leci to może jeszcze przycisnijmy a kropla nóż poleci.

widać że nie mają menagiera od marketingu, bo jakby takowego mieli to west nadal by hulał i zarabiał krocie, a nie tworzono by jakiś elevarów i forgów. To jest trochę na zasadzie np grupy VW, macie starego garbusa, golfa, nawet scirocco po tylu latach wyciągnęli z garażu, zmiany niewielkie a ludzie kupują, bo ciągle się coś zmienia, bo chcą nowego, róznica w tym że VW nie sprzedaje aut tylko z przedrapanym rokiem produkcji, ale daje nowe, nawet jeżeli jednostki napędowe są te same i tylko lekki lift, ale nadal to nowe auto z bogatą tradycją
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
No co ty mówisz jak na głównej stronie TW masz jak byk napisane "Ponad 17 milionów graczy" ::D: /s

17 milionów powstało kont. A ile aktywnych itp. to nie wiadomo. Jeszcze dziwne że to 17 milionów to jest niezmienne już chyba od dwóch lat :p
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
Osoby tworzące te grę mają w nosie polaków bośmy ich pobili pod Grunwaldem i dlatego teraz nam każą za to płacić ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
chyba 17 mln to liczba kont ze wszystkich światowych serwerów i ze wszystkich gier inno w momencie rozkwitu.

bo teraz w polskim wescie aktywnych ludz moze jest z 1-2k max. W sumie się ludzią nie dziwię siedzieć np na takiej dako, masz 150lvl, walki na fortach 20vs30 os, co budowac kosciol? jagody zbierac? ile mozna.

powiem wam ze mam na 5 swiatach konta jagodziarskie, to nawet podczas tej lotki loguje sie co 2-3 dni, po prostu mi sie nie chce, bo pomysle zbiere syf na dako, pozniej szukaj ludzi na wymiane, albo sprzedaj to tam i znajdz ludzi do przezucenia kasy, pozniej dopilnuj zeby cie nie wywalili na ta kase i po co? zeby powiekszyc majatek na klonie gdzie itak nie mam na co to wydac.

Dodam najlepsze postac na doako 40lvl nie mam broni dobrej pojedynkowej, walcze z duzym fredem a on z pistoletem allena- pojedynek za darmo
 
Status
Zamknięty.
Do góry