Dyskusja: Odkryjcie nowe ziemie!

Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
17 milionów to liczba kont założonych od początku TW we wszystkich krajach.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Powinni zrobić światowy server TW a nie jakaś tam beta. I wtedy by było [..].
Wyobraźmy sobie z 10 000 aktywnych graczy, pełno PvP a wieczorem kilka bitw o jednej godzinie. Wtedy mieć miasto to by było coś.

A nie to co tu. Otworzą swiat, szał przez pierwszy miesiąc, ludzie sie wybryłkują na tym zarobek stanie, bo nie bedzie z kim się bić ani z kim walczyć na fortach.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

O czym ty piszesz.

Serwery inno games padają na 140 vs 120, a co dopiero na 140 vs 120 x 10 :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakie inwestycje? Wycisnąć ile się da i wyrzucić na śmietnik.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dobra... Prawdopodobnie wygrałem ten konkursik, więc mam pytanko.
Jaki artykuł mogę napisać? Temat dowolny, czy ten co pasuje? Mogę opisać zarobki osób w IG(z tego co jest w necie), czy muszę męczyć się z poradnikiem dla handlowców? :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że coraz większa część z Was zabiera głos na forum to znak, że Wam zależy ale nie liczyłbym, że coś osiągniecie w temacie migracji

Sam już nie mam konta w grze bo mi sie ona znudzila a poza tym grając wspólnie z bratem przez niejasny punkt regulaminu mógłbym go narazić na stratę postaci

Grałem kiedyś kiedy gra miała klimat a teraz to już padaka totalna. Pozdrawiam wszystkich i życze duzo determinacji jeżeli jesteście fanami tej gry to walczcie o przywrocenie jej swietnosci z dawnych lat
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dziękuje wszystkim za chęci w wyborze nazwy na serwer, a szczególne podziękowania dla zwolenników Luizjany :)
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
proponuje za w czasu nazwę nowego świata JAGoDOWY :I:


graty wojcieszy :I:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Drodzy Gracze,

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie na nazwę nowego świata. Podaliście mnóstwo wspaniałych pomysłów. Do etapu drugiego przeszło aż 36 nazw, które spełniały wymogi konkursowe. Przyglądaliśmy się uważnie waszym pomysłom, czytaliśmy z zaciekawieniem umieszczone uzasadnienia. Wybór nie był łatwy a głosowanie nie raz przerywał pojedynek - na argumenty.
Szeryf naszego miasteczka zarządził tajne głosowanie, którego wyniki zostaną odtajnione po zakończeniu konkursu.
Przed nami najlepsza siódemka. Od dziś do 14 kwietnia do godziny 12:00 można oddać głos na najlepszą nazwę. Poniżej znajdziecie listę nazw wraz z uzasadnieniami.

Gdzie te odtajnione wyniki ?
 
I kiedy start nowego świata. Żebyście nie dali informacji dzień przed, bo to by było śmieszne.

Popytałem się kilkunastu ludzi - przypadkowo - czy będą grali na nowym świecie (Luizjana) to znaczna większość mówiła że "tak", ale w celach zarobkowych. Nieliczni będą grali aktywnie, a w dodatku spotkałem się z pewnym gronem osób, które nic nie wiedzą o nowym świecie. Jakaś dobra informacja by się przydała dla wszystkich. A o konieczności włączenia migracji nie wspomnę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no a ja z kilkoma rozmawiałem i mówili że idą na forty bo mają postacie na dako, bf, ari, chey i tam już trupiarnia.

jeśli ludzie mają na dako postać 130lvl + i byli gotowi założyć postać na jica i tam też wbić 130lvl to świadczy o desperacji ludzi. żadnej przyjemności siedzieć i nie wiadomo co robićm szczególnie że ludzie wpakowali kawał czasu na rozwój postaci
 
Więc niech wszystkie połączą stare i wyzerują poziomy. Wszystko zostaje, tylko poziomy.

Bo im chodzi o to, że ci którzy w topkę lecą, płacą dużo kasy na bryłki.
A kiedy 150lv wbiją trzy osoby, to robiony jest nowy.

Pozdrawiam.

Proszę obniżyć próg wbijania poziomu 121-150! i dodać do 200lvl
Mniejsze progi powinny być i tyle.

Mniejsze progi powinny być i nawet do 99lvla aby te wasze "sety za bryłki" były opłacalne i możność ich kupienia.
No a po co graczowi 20lvl najlepszy zestaw?
Podnieście progi wymagane do następnego poziomu.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Szeryf naszego miasteczka zarządził tajne głosowanie, którego wyniki zostaną odtajnione po zakończeniu konkursu.


Gdzie te wyniki TWT ? Jak się coś pisze to się później to realizuje.
 
100 bryłek symboliczna ilość. Pytanie, gdzie sie zaszyli admini???

Edit: ale jak będziemy offtopować to zaraz ktoś sie znajdzie i pousuwa komentarze
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja nadal czekam na te wyniki które miał TWT opublikowac jak głosował za propozycjami.

Etriel czyżby miało być tak samo jak z konkursem na film, że dałaś słowo i olałaś sprawę ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry