Dyskusja: Odkryjcie nowe ziemie!

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
forum jest slabym wyznacznikiem tego, a na swiatach twt nie przeprowadzi ankiety bo to zmusilo by ich do pracy
 
Jakiś czas temu była przeprowadzana ankieta na każdym świecie, tylko w tej chwili nie jestem w stanie sobie przypomnieć czego konkretnie dotyczyła, ale świta mi coś o fortach.
 

DeletedUser30946

Gość
Gość
to może niech każdy napiszę temat na forum gdzie zazwyczaj są dodane miasta czy chcieliby ludzie migracji
 
Chciałbym przypomnieć, że temat dotyczy startu nowego świata. Nie dotyczy on migracji, CM, czy tym bardziej nie jest miejscem na luźne, oderwane od rzeczywistości rozmowy.
Możecie mi wierzyć (lub też nie), ale Wasze uwagi odnośnie nowych światów i migracji są przekazywane. To, że startuje nowy świat, a migracja nie jest otwarta - taka zapadła decyzja na postawie narzędzi, którymi dysponuje IG. Pozostaje nam tylko czekać na inne rozpatrzenie sytuacji.

Chciałbym tym uciąć odbieganie od tematu. Skupmy się na starcie nowego świata.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
To, że startuje nowy świat, a migracja nie jest otwarta - taka zapadła decyzja na postawie narzędzi, którymi dysponuje IG.

Młotek i śrubokręt? :p

Ktoś zamierza grać aktywnie na świecie L**** (nazwa jeszcze nie znana), może już jakieś wstępne plany na jakieś wspólne maisto z kimś?
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
PL22 wydaję mi się, że też się sypnie jak Klon. Ale to tylko moje przypuszczenia ;v
 

DeletedUser

Gość
Gość
PL22 wydaję mi się, że też się sypnie jak Klon. Ale to tylko moje przypuszczenia

Moim zdaniem nawet szybciej. Zepsuć potencjał takiej gry potrafi tylko firma której zależy na kasie. To przykre
 

DeletedUser

Gość
Gość
Patrzcie pozytywnie,

Nowy świat oznacza

1.Więcej bryłek
2. Zostać założycielem miasta (odnoszę się do nowych graczy)
3.Wszyscy będą sobie równi
4.Więcej osób na przygodach (nowi gracze)
5.Nowe i inne oferty w SHOP
6.Więcej przedmiotów i produktów w światowym targu
7.Nikt nie będzie wyrzucany z fortów z powodu niskiego poziomu
8.Więcej rekrutacji na admina salonu
9.Więcej JELONS jednocześnie!
10.Możliwe że ten świat będzie miał inne informacje o serwerze np: do 200lvl itd.

NOWA CYWILIZACJA JUŻ RUSZA!

Zrozumcie że, jest możliwość wydawania PLN kartą kredytową\debetową i PayU, ale nikt Was nie zmusza do kupowania bryłek i tym bardziej pieniędzy!
Dobrze, IG chce pieniędzy po potrzebują i żaden Boss nie pławi się w dolarach.
Przestańcie proszę ciągle pisać jaka cudowna z nich firma, bo każdy ma dość wysłuchiwać w kułko te same komentarze.

Nie chcesz, nie kupuj
Masz problem?
- Nie graj


//połączono posty- Lenka222
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32108

Gość
Gość
Patrzcie pozytywnie,

Nowy świat oznacza

1.Więcej bryłek
2. Zostać założycielem miasta (odnoszę się do nowych graczy)
3.Wszyscy będą sobie równi
4.Więcej osób na przygodach (nowi gracze)
5.Nowe i inne oferty w SHOP
6.Więcej przedmiotów i produktów w światowym targu
7.Nikt nie będzie wyrzucany z fortów z powodu niskiego poziomu
8.Więcej rekrutacji na admina salonu
9.Więcej JELONS jednocześnie!
10.Możliwe że ten świat będzie miał inne informacje o serwerze np: do 200lvl itd.

NOWA CYWILIZACJA JUŻ RUSZA!

1. Zysk dla IG :)
2. Na każdym serwerze możesz być założycielem miasta.
3. Wątpię. Bryłkując w 3 dni wbijesz 100+ lvl.
4. Tu akurat masz rację. Ale i tak będzie pełno tam offów i multi itd.
5. Chyba nie
6. Nie będzie żadnych setów , chyba że po chwili ruszy event.
7. Bitwy ruszą dopiero po tygodniu , i tak będzie z tym dużo problemów.
8. No nie rozśmieszaj mnie , raczerj tyle osób jest w TWT że kogoś z obecnych tam wrzucą.
9. Nie , Nie i jeszcze raz NIE.
10. Wątpię
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Bryłki DARMOWE
2. ŻEBY MIEĆ UPRAWNIENIA ZAŁOŻYCIELA MIASTA TRZEBA ZAŁOŻYĆ MIASTO NIE DELEGOWAĆ
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
1. Bryłki DARMOWE
2. ŻEBY MIEĆ UPRAWNIENIA ZAŁOŻYCIELA MIASTA TRZEBA ZAŁOŻYĆ MIASTO NIE DELEGOWAĆ

Trochę ich jednak trzeba uzbierać żeby mieć z nich pozytek.
Założyć możesz miasto widmo , i jeśli nie wiesz jeśli jest jeden założyciel , 0 radnych i np. dwóch mieszkańców , po odejściu założyciela miasta zwykły mieszkaniec może zrobić z siebie jego następce.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie sytuacja jest taka sama jak w tamtym roku, tylko wtedy nowy świat wystartował po walentynkach, tutaj po wielkanocy a w lipcu jest nowa loteria
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Przecież pl22 to będzie świat przejęty przez graczy klona i innych ludków xD
 
Gdzie jest to głosowanie. Już wspominałem, że jest bałagan na forum.

//edytowano- Lenka222
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32680

Gość
Gość
Poświęciłem trochę czasu żeby przeczytać tą interesującą rozmowę. I stwierdziłem jedno, gracze bardziej interesują się grą i jej przyszłością niż administratorzy.

Wiele osób przytoczyło za jeden z argumentów obecną sytuację na BF. Odpowiedź udzielona przez CM, a mianowicie że "na BF ludzie się nie nudzą"
--> jakoś tak to było, rozbawiła mnie do łez. Gram na tym serwerze od samego początku i to co się tam obecnie dzieje to jakaś masakra, świat który był jednym z najlepszych jak nie najlepszym w pewnym momencie serwerem fortowym, obecnie jest ruiną, sięgną dna a nawet 2 metry głębiej. Nikt się nie nudzi i nie narzeka ... bo nikt tam już nie gra oprócz niedobitków fortowców, reszta to jagodziarze i postacie pod loterie. PvP już chyba w ogóle nie istnieje. Moja aktywność wygląda obecnie że wchodzę parę razy na miesiąc !! A kiedyś dzień bez wspólnej zabawy na fortach z kolegami i koleżankami był dniem straconym, nie wliczając godzin spędzonych na rozmowach. A teraz praktycznie nie ma z kim rozmawiać bo z dawnej ekipy zostało góra 20 osób.

Na innych światach sytuacja nie wygląda chyba lepiej, jedyną szansą jest połączenie wszystkich wegetujących światów w jeden. Zasłanianie się problemami technicznymi wynikającymi z umiejscowienia dwóch tych samych miast w tym samym miejscu albo fortów itp. jest absurdalne. A likwidacja miast i ponowna walka na nowych fortach wpłynęła by pozytywnie na rozgrywkę. Przypomniało mi się że jak wprowadzaliście nową mapę tak samo zlikwidowaliście wszystkie miasta i nie było z tym problemu.
A wielcy samotnicy dalej sami będą jeździć po prerii ::DD:

Co do zadań, obecne zadania polegają tylko na klikaniu prac, kiedyś trzeba było kombinować z umiejętnościami, szukać odpowiednich przedmiotów żeby wykonać konkretne zadania. A wykonanie już danej serii sprawiało przyjemność i samozadowolenie a przynajmniej mi sprawiało ::D:

Na pewno się nie doczekam tego że otworzycie serwer na starych zasadach + rzemiosło. Było by to moje marzenie. Wtedy nawet był bym skłonny kupić premke. Założę się że mało który stary wyga nie skusił by się żeby tam zagrać.
Liczę się z tym że żaden z administratorów nie przeczyta mojej wypowiedzi bo trochę się rozpisałem. Za to na pewno planują już nową loterię która wprowadzi kolejne sety mające się to tematyki dzikiego zachodu jak piernik do wiatraka. Może za niedługo wprowadzą karabiny maszynowe albo czołgi do tej gry.
 

DeletedUser32441

Gość
Gość
Patrzcie pozytywnie,

Nowy świat oznacza

1.Więcej bryłek
2. Zostać założycielem miasta (odnoszę się do nowych graczy)
3.Wszyscy będą sobie równi
4.Więcej osób na przygodach (nowi gracze)
5.Nowe i inne oferty w SHOP
6.Więcej przedmiotów i produktów w światowym targu
7.Nikt nie będzie wyrzucany z fortów z powodu niskiego poziomu
8.Więcej rekrutacji na admina salonu
9.Więcej JELONS jednocześnie!
10.Możliwe że ten świat będzie miał inne informacje o serwerze np: do 200lvl itd.

NOWA CYWILIZACJA JUŻ RUSZA!


śmieszne te twoje wypowiedzi :traper:
chyba nie grasz w tw długo ;)
 

DeletedUser31076

Gość
Gość
Chciałbym przypomnieć, że temat dotyczy startu nowego świata. Nie dotyczy on migracji, CM, czy tym bardziej nie jest miejscem na luźne, oderwane od rzeczywistości rozmowy.
Możecie mi wierzyć (lub też nie), ale Wasze uwagi odnośnie nowych światów i migracji są przekazywane. To, że startuje nowy świat, a migracja nie jest otwarta - taka zapadła decyzja na postawie narzędzi, którymi dysponuje IG. Pozostaje nam tylko czekać na inne rozpatrzenie sytuacji.

Chciałbym tym uciąć odbieganie od tematu. Skupmy się na starcie nowego świata.

Migracja ma powiązanie ze startującym światem. Nowy serwer = odpływ części graczy (niekoniecznie definitywny, w większości będzie to mniejsza aktywność) z istniejących serwerów = dalszy spadek grywalności = większe zniechęcenie.

A w całej tej dyskusji, na temat powstania nowego świata, trzeba by chyba zacząć od tego, że właścicielem gry jest IG i ani nasz TWT, ani CM nie mają większego wpływu na ich decyzje. Dla właściciela liczy się zysk, a nie satysfakcja graczy. Zysk przynoszą nowi. Rzadko który z nich zdecyduje się na zalogowanie na "starym" świecie, na którym spora część graczy dobiła już do 150 poziomu. Wyjątkiem może być S1, który jak większość pierwszych serwerów w tego typu grach przetrwa najdłużej. Dlaczego więc powstaje nowy świat, a nie ma migracji? Bo nowy świat to nowa nadzieja dla nowicjuszy na zdobycie TOP-ki w jakimś rankingu. Nie powiodło się na wcześniejszym? Może uda się na kolejnym. Trzeba tylko kupić jeszcze więcej bryłek. Dlatego będą otwierane nowe światy, a starzy gracze mogą sobie ewentualnie ponarzekać na taki stan rzeczy. Serwery dogorywają. Gra staje się na nich nudna? Możesz zacząć od nowa :) To nic, że grze poświęciło się wiele czasu, mozolnie zdobywało doświadczenie, rozwijało postać. To nic, że chciałoby się skonfrontować tą postać z innymi rozwiniętymi postaciami z innych serwerów i tchnąć ożywczy powiew w monotonię automatycznie wykonywanych "kliknięć". To nic, że z gry mającej naprawdę niezły potencjał, robi się coraz trudniej strawna papka. Przecież możesz zacząć od nowa, na nowym, wspaniałym świecie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
problem jest w tym, czy twt przekazuje jakiekolwiek pretensje graczy w co wątpię
 
Status
Zamknięty.
Do góry