Dział Bazar - usprawnienie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19235
  • Data rozpoczęcia

Jestem ...


  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser19235

Gość
Gość
Propozycja wygląda następująca sprzedając coś i dając ogłoszenie na forum dobrze byłoby aby ten co czyta widział ten item bezpośrednio na forum.Wyglądało by to tak .

Tak by się pisało :

Sprzedam [item=40017].

Tak by to wyglądało:

Sprzedam [Płaszcz Nathaniela Bumppo] (po najechaniu na nazwę itemu pojawiałaby się informacja i obrazek)
nowepng_xaarase.png
 

DeletedUser29738

Gość
Gość
Jestem na nie, bo tak się już da zrobić na forum.... Tak samo jak na czacie.
Jedyne za czym mogę być to za tym aby dało się od razu wrzucać [item=40017] do odpowiedzi na forum za pomocą kliknięcia SHIFT+LPM. Teraz można to tylko zrobić na czacie, a później skopiować i wrzucić na forum.
 

DeletedUser29738

Gość
Gość
Nawet jeśli o tym forum to to jest nieprzydatne...
Ja jak coś chce sprzedać to na pewno nie napisze o tym tutaj tylko na forum w grze gdzie każdy z sojuszu będzie mógł to zobaczyć. Nawet pisać nie muszę... wystarczy, że na targu wystawie i każdy będzie widział. bezsens
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Nawet jeśli o tym forum to to jest nieprzydatne...
Ja jak coś chce sprzedać to na pewno nie napisze o tym tutaj tylko na forum w grze gdzie każdy z sojuszu będzie mógł to zobaczyć. Nawet pisać nie muszę... wystarczy, że na targu wystawie i każdy będzie widział. bezsens

Mówisz o sobie , ale dużo osób umieszcza również ogłoszenia w dziale "Bazar" na forum.
 

DeletedUser29738

Gość
Gość
Może i jest to trochę prostsze ale człowiek, któremu będzie zależało na sprzedaży czegoś to wypisze wszystkie umiejki i cechy, które dana rzecz daje. I na odwrót.. Człowiekowi, któremu zależy na kupnie czegoś na pewno poszuka na TW co dana rzecz daje.

Podsumowując:
Trochę uproszcza sprawę ale raczej jest to zbędne i za dużo roboty, dlatego jak już pisałem wyżej - jestem na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie pomysł ciekawy. Przy okazji mam pytanie:
Jest możliwość wprowadzenia tu na forum, aby wrzucać obrazki bezpośrednio z komputera ?

Na forum FoE można wstawiać obrazki z komputera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nawet jeśli o tym forum to to jest nieprzydatne...
Ja jak coś chce sprzedać to na pewno nie napisze o tym tutaj tylko na forum w grze gdzie każdy z sojuszu będzie mógł to zobaczyć. Nawet pisać nie muszę... wystarczy, że na targu wystawie i każdy będzie widział. bezsens

To, że tobie jest to niepotrzebne nie oznacza, że innym także. Niektórzy korzystają z działu Bazar i im by to pomogło. Na Tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry