Dzień Św. Patryka 2023 - dyskusja

Patelkowa

Członek obsługi gry
communityevent2020march.jpg
 
Pamiętaj, że nie musisz ukończyć wszystkich zadań, aby otrzymać nowe przedmioty. Aby otrzymać wszystkie przedmioty dodane w 2023 r., potrzebujesz 380 złotych koniczynek św. Patryka, jednak za ukończenie wszystkich zadań możesz otrzymać 642 złotych koniczynek św. Patryka.

Jakie przedmioty zostały dodane w 2023? Gdzie jest jakaś informacja na ten temat?
 
Jakie przedmioty zostały dodane w 2023? Gdzie jest jakaś informacja na ten temat?
Podczas rozwiązywania nowych zadań będziesz mógł otrzymać brakujące przedmioty Irlandzkie: na szyję, broń, pasek i buty. Pamiętaj, aby wybrać odpowiednią nagrodę, która pasuje do płci twojej postaci.
 
Podczas rozwiązywania nowych zadań będziesz mógł otrzymać brakujące przedmioty Irlandzkie: na szyję, broń, pasek i buty. Pamiętaj, aby wybrać odpowiednią nagrodę, która pasuje do płci twojej postaci.
Tu jest mowa o przedmiotach dodanych w 2021 roku, których nie można było wcześniej zdobyć.
Ja pytam o przedmioty dodane w 2023 roku.
 

Calzedo

Blada Twarz
Mam problem, ponieważ zadania związane ze zbieraniem monet po zaliczeniu nie pojawiają mi się u postaci w barze; w notatniku wiszą ale gdy wchodzę do baru to nie ma możliwości dokończenia ich. Mam tak z misją chociażby Naprawiania płotów u Henryego czy zbieraniem kamieni półszlachetnych u Marii.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Mam problem, ponieważ zadania związane ze zbieraniem monet po zaliczeniu nie pojawiają mi się u postaci w barze; w notatniku wiszą ale gdy wchodzę do baru to nie ma możliwości dokończenia ich. Mam tak z misją chociażby Naprawiania płotów u Henryego czy zbieraniem kamieni półszlachetnych u Marii.
Niektóre zadania są dostępne w określone dni. Sprawdzaj co jakiś czas czy się nie pojawi ;)
 

Calzedo

Blada Twarz
Patelkowa to jeszcze parę pytań. Czy niewykorzystane Złote Monety oraz koniczynki przejdą mi na następny rok? W sensie nie znikną z EQ czy w przyszłym roku będę musiał je od początku zbierać? Jak inni gracze mogą mi pomóc je zbierać? Miłej niedzieli życzę :D
 
Patelkowa to jeszcze parę pytań. Czy niewykorzystane Złote Monety oraz koniczynki przejdą mi na następny rok? W sensie nie znikną z EQ czy w przyszłym roku będę musiał je od początku zbierać? Jak inni gracze mogą mi pomóc je zbierać? Miłej niedzieli życzę :D
Przejdą, przejdą - bez obaw...
 

zartas

Członek obsługi gry
Patelkowa to jeszcze parę pytań. Czy niewykorzystane Złote Monety oraz koniczynki przejdą mi na następny rok? W sensie nie znikną z EQ czy w przyszłym roku będę musiał je od początku zbierać? Jak inni gracze mogą mi pomóc je zbierać? Miłej niedzieli życzę :D
Zostaną w ekwipunku, nie zniknął same :D
 

Calzedo

Blada Twarz
Super, bardzo mnie to cieszy :D

A jak inni gracze mogą pomóc mi zbierać? Bo samemu idzie mi jak... koniowi po rodeo :d
 
Do góry